Skocz do zawartości


Zdjęcie

napoje energetyczne?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

adam1108
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 66 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

napoje energetyczne?
Co myslicie o napojach energetycznych? Typu Tiger, Bulid itp. ? Tylko przed czy po treningu czy tez w normalnych porach dniach normalnie można wypić? Czy lepiej unikać?
  • 0
1,5 roku przerwy w treningach :-( od 1 stycznia powrót! :)

Nie ma masy bez kasy!

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: napoje energetyczne?
czasem se walnąć można ale to syf bo ma taurynę i kofeinę więc przed treningiem by wypadało chlapnąć , no ale znowu od chuja tam cukru więc lepiej po treningu bądź w trakcie no ale znowu w trakcie to sie pija ponad litr lekko to będziesz pił tyle tego ? :D

trepczyk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 293 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piła/ Poznań
  • Zainteresowania:Siłownia Lekkoatletyka

Napisano Ponad rok temu

Re: napoje energetyczne?
reasumując maksa pierdo** te napoje :hyhy: i wypij sobie herbatke liptona:)
  • 0

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: napoje energetyczne?
za miast tego mozna coka-cole
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: napoje energetyczne?
jeszcze większy syf ;) jak chcesz to kawe z mlekiem sobie wypij albo kup jakieś termogeniki czy coś pobudzają dobrze

Mala
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: napoje energetyczne?
ja polecam zieloną herbatkę;) Ale przyznam, że podczas gorszych dni też siegam po energizery, świństwo bo świństwo ale działa. A jeśli chcesz coś, co doda energii przed treningiem to tutaj [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] masz spory wybór, see ya!
  • 0

Moralezz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 848 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Sport, SW

Napisano Ponad rok temu

Re: napoje energetyczne?
Chujnia ja jak sie tego napije to ino mi brzuch napompuje, a przypływu energi po tym nie czuje.
  • 0

SzklaneOko
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: napoje energetyczne?
na mnie tez to nie dziala. Szkoda kasy
  • 0
Moje fotki z cyklu i treningi:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

motywacja:


trening na brzuch:

MeeHau
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 696 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: napoje energetyczne?
widze ze temat troche odswiezony ale i tak cos od siebie napisze ...
takie napoje to gowno a juz wogole w godzinach okolo treningowych, przeciez to tylko obciaza organizm o watrobie nie wspominajac, do tego jest gazowany, a tej calej tauryny i kofeiny to ma smieszne ilosci, jak juz musisz cos pic podczas treningu to tylko jakis napoj izotoniczny
a tak pozatym to mi sie wydaje, ze jak ty nie masz energii i myslisz o piciu tego swinstwa jak o suplementacji to twoja dieta jest po prostu do dupy
mozesz tez sobie zapodac mocna kawe przed samym wyjsciem na trening, pomaga
pozdro :D
  • 0

glutamen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: napoje energetyczne?
generalnie scierwo, które wali po wątrobie jak nie wiem, mam tu na mysli te wszystkie podróby, własnie typu tiger i inne syfy. Jedynym dobrym napojem energetycznym jest Red bull, po nim nigdy nie mialem buli a pobudza w miare ok. Oczywiscie ze to nie jest dobre rozwiazanie zeby to pic przed kazdym treningiem, bo to zdrowe nie jest. Tak jak ktos napisal lepiej wypic mocna czarną kawe, albo kofeine w tabsach a do tego sobie kupic taurynę w tabletkach i tez łykac. A od czasu do czasu jak nie ma czasu robic kawe (np. jak ktos idzie na siłke odrazu po pracy) mozna walnąc zimnego red bulla.
A dlaczego napisałem ze tylko red bull jest ok ? Bo napój energetyczny, oprócz tego ze pobudza (za sprawą kofeiny i tauryny), jak nazwa wskazuje ma tez dodawac energii. Te wszystkie podróby mają tylko cukier w składzie, zwykły stołowy cukier (i to w duzej dawce); a jak zwykły cukier moze dodac nam energii ? Bzdura. Red bull jako jedyny (w kazdym razie jeden z nielicznych) oprócz cukru zawiera tez glukoze, a glukoza akurat daje energie, odżywia.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024