Skocz do zawartości


Zdjęcie

Odstęp między cyklami


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

Ali
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 75 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Odstęp między cyklami
W listopadzie (30'tego dokładnie) skończyłem brać creatine3 activlab. Ile powinienem zrobić przerwy od supli aby to było w miare bezpiecznie. Na następny cykl planuje No Shotguna ale nie mam pojęcia czy mogę juz od jutra brać czy jeszcze do stycznia czekać, żeby to nie zaszkodziło zamiast pomóc;]
  • 0
,,Łapie za sztangę,podnoszę do góry,czuję że mógłbym rozwalać mury, cisnę w dół ciężar na podłogę - ładujcie więcej, wytrzymać mogę"

HiTi

    Uczeń

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 568 postów
  • Pomógł: 0
18
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:178
  • Wyciskanie [kg]:105
  • Martwy ciąg [kg]:135
  • Waga [kg]:76

Napisano Ponad rok temu

Re: Odstęp między cyklami

W listopadzie (30'tego dokładnie) skończyłem brać creatine3 activlab. Ile powinienem zrobić przerwy od supli aby to było w miare bezpiecznie. Na następny cykl planuje No Shotguna ale nie mam pojęcia czy mogę juz od jutra brać czy jeszcze do stycznia czekać, żeby to nie zaszkodziło zamiast pomóc;]

nie przesadzajmy,kreatyna jeszcze nikomu nie zaszkodzila tylko po prostu jak nie robisz przerw albo sa za krotkie to zmniejsza swoje dzialanie wiec juz nic nie idzie po niej,niewiem jak dlugi maieles cykl ale najlepiej przerwy robic tak dlugie jaki byl cykl. aha no i na kreatynie 4-6tyg max bo pozniej juz nic nie daje ;p
  • 0
Nie jesteś wielki ? A zadaj sobie pytanie - piłeś mleko? No właśnie
pomogłem? daj "+" nie bądz pipa ;]

Ali
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 75 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odstęp między cyklami
I co byście ewentualni polecili na drugi cykl? Fundusze to ok. 150zł, staż 1rok, treningi opracowane 4x w tyg, dieta jest, cel:siła i masa;)
  • 0
,,Łapie za sztangę,podnoszę do góry,czuję że mógłbym rozwalać mury, cisnę w dół ciężar na podłogę - ładujcie więcej, wytrzymać mogę"

HiTi

    Uczeń

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 568 postów
  • Pomógł: 0
18
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:178
  • Wyciskanie [kg]:105
  • Martwy ciąg [kg]:135
  • Waga [kg]:76

Napisano Ponad rok temu

Re: Odstęp między cyklami

I co byście ewentualni polecili na drugi cykl? Fundusze to ok. 150zł, staż 1rok, treningi opracowane 4x w tyg, dieta jest, cel:siła i masa;)

z opini znajomych to godne polecenia sa: nitrobolon II i horse power,storm tez opinie ma dobre
  • 0
Nie jesteś wielki ? A zadaj sobie pytanie - piłeś mleko? No właśnie
pomogłem? daj "+" nie bądz pipa ;]



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024