Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rowerek


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

tommy117
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Rowerek
Witajcie,
obecnie się redukuje, sporo już zleciało, dieta jest, suplementy są, siłka trening fbw 3x na tydzień, codziennie worek, brzuch 6x w tygodniu, no i aeroby, w moim przypadku jest to rowerek stacjonarny, mam dwa pytania:

-czytałem że nie powinno się jeżdzić poniżej 30 minut, bo organizm spala tkankę tłuszczową dopiero po tym czasie, jak to z tym jest? Czy warto jeśli akurat nie ma czasu wsiąść na rower na 15min albo się przebiec czy raczej szkoda ew. utraty mięśni bo utrata fatu będzie przy tym minimalna?
-mam teraz dużo czasu, energii też nie brakuje, na rowerze jeżdze co drugi dzień od paru miesięcy. Czy jeśli dałbym rade jeżdzić nawet 2xdziennie po 40min przez 6 dni w tygodniu to bardzo przyśpieszy to proces zrzucenia fatu z brzucha? Czy też raczej ważna jest regeneracja i nie powinienem przesadzać? Zależy mi również na tym aby przy tym nie stracić w jakiś bardzo widoczny sposób mięśni które jeszcze zostały ( i tak już przy tej redukcji mam duże spadki, no ale maciek też byl słusznych rozmiarów :P )
  • 0

Blackzone
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1952 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siłownia
  • Zainteresowania:[][][]-----[][][]

Napisano Ponad rok temu

Re: Rowerek

-czytałem że nie powinno się jeżdzić poniżej 30 minut, bo organizm spala tkankę tłuszczową dopiero po tym czasie, jak to z tym jest?


prawdą to jest.

Czy warto jeśli akurat nie ma czasu wsiąść na rower na 15min albo się przebiec czy raczej szkoda ew. utraty mięśni bo utrata fatu będzie przy tym minimalna?


15 minut rowerka to zawsze coś po treningu siłowym. Samo 15 minut rowerka nie poprzedzone treningiem siłowym to jak dla mnie bezsens, szkoda się tylko pocić.

Czy jeśli dałbym rade jeżdzić nawet 2xdziennie po 40min przez 6 dni w tygodniu to bardzo przyśpieszy to proces zrzucenia fatu z brzucha? Czy też raczej ważna jest regeneracja i nie powinienem przesadzać? Zależy mi również na tym aby przy tym nie stracić w jakiś bardzo widoczny sposób mięśni które jeszcze zostały


imo w dni wolne od siłki możesz jeździć dwa razy. W dni treningowe 1x to max.
  • 0

PiotrekWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 340 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Trening w wolnych chwilach szkoła ;o

Napisano Ponad rok temu

Re: Rowerek
Jak zależy Ci na pozbyciu sie fetu z brzuszka to może kupisz sobie dodatkowo pas neopanowy ? Naprawdę świetnie działa na brzuch i stosunkowo tani jest ....
I mam pytanie masz jakąś większą możliwość trenowania na schodach ?
  • 0
Veni, Vidi, Vici...

tommy117
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rowerek

Jak zależy Ci na pozbyciu sie fetu z brzuszka to może kupisz sobie dodatkowo pas neopanowy ?


Właśnie wczoraj zamówiłem na allegro wioślarza i tam jako gratis dają ten pas, także bedę stosował. Mam go zakładać tylko do biegania/na rower czy też warto go nosić podczas normalnych czynności w ciągu dnia?

I mam pytanie masz jakąś większą możliwość trenowania na schodach ?


Większej raczej nie, tylko schody w domu, jakieś 20 stopni
  • 0

PiotrekWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 340 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Trening w wolnych chwilach szkoła ;o

Napisano Ponad rok temu

Re: Rowerek
Wystarczy jak będziesz nosić go podczas biegania jeżdżenia rowerem tu dzież innych pocących zadań ... :hyhy:

To biegaj na tych schodach wbiegnij po nich szybko i schodź powoli tylko potruchtaj przed tym trochę . Męczy masakrycznie ... ja robie z parteru na 10 piętro 4 razy i padam na ryj :)
  • 0
Veni, Vidi, Vici...



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024