Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy mozna cos takiego


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

waceq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Czy mozna cos takiego
Witam...

Wlasnie skonczylem 3 miesieczny trening na mase i chcialem cos zrobic z fatem na brzuchu. Chcialem przejsc teraz na trening na rzezbe tylko ze nie chce chudnac caly, celem moim jest zrzucenie tylko i wylacznie zbednego tluszczu na brzuchu i nie wiem czy moge zrobic nastepujacy wariant. Otoż chcialem dalej cwiczyc na mase zmieniajac oczywiscie cwiczenia itp, przy jednoczesnym wykonywaniu aerobow w celu spalenia tluszczu na brzuchu. Aeroby bylyby 2 razy w tygodniu + 2 razy gram w pilke,

Napiszcie czy probowal ktos tak juz kiedys robic, zeby cwiczyc dalej masowo, a spalac brzuch, bo tylko na spaleniu fatu na brzuchu mi zalezy bo z gorą nie ma problemow.

Jezeli chodzi o aeroby to mam pytanie co kupic do domu, czy rowerek stacjonarny (i jezeli rowerek to jaki, nie interesuja mnie bajery typu tetno itp) czy moze steper, czy moze znacie jeszcze inne lepsze sposoby na zrzucenie tluszczu nie tracac przy tym masy miesniowej z gory albo tracac ja w jak najmniejszym stopniu.
I czy aeroby wystarcza po 45 minut ??

Chcialbym rowniez zapytac o diete.. wiem ze to nie ten dzial ale nie chce rozdzielac tematow, a pytanie nie jest dlugie..
Chodzi mi o to czy moge dalej trzymac diete bialkową na mase, przy spalaniu brzucha ograniczając kompletnie tluszcze.
Dieta wyglada tak:

Sniadanie: platki owsiane+mleko
1.posilek w pracy: Chleb ciemny z poledwica z kurczaka+2 jajka
2.posilek w pracy: ryż+piers z kurczaka lub filet z mintaja lub serek wiejski
obiad: piers+ ziemniaki lub ryz
i przed snem jakies bialko.
Oczywiscie po treningu dochodzi tez ryz i bialko

I czy aeroby wykonywac po treningu np barków od razu, czy np rano aeroby, a wieczor trening na jakas partie ??

Pozdrawiam
  • 0

Blackzone
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1952 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siłownia
  • Zainteresowania:[][][]-----[][][]

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy mozna cos takiego

Napiszcie czy probowal ktos tak juz kiedys robic, zeby cwiczyc dalej masowo, a spalac brzuch, bo tylko na spaleniu fatu na brzuchu mi zalezy bo z gorą nie ma problemow.


Dobrze myślisz. Przy cięższym treningu tracimy więcej kcal więc efekt będzie lepszy po takim treningu nic po treningu na rzeźbę. Dodatkowo cięzki trening jest bardzo dobrym antykatabolikiem. zachęcam do lektury. Do tego aeroby tak jak mówisz. Nawet jeżeli masz okazję to jeszcze częściej bo to właśnie one są kluczem do sukcesu.

Jezeli chodzi o aeroby to mam pytanie co kupic do domu,


Rowerek stacjonarny będzie ok. Tylko kup o jak największym kole zamachowym. Kumpel ostatnio kupił 4kg i lipa była.

I czy aeroby wystarcza po 45 minut ??


Aeroby rób tak długie na ile pozwalają Ci siły. Przykładowo zaczynaj od 20 minut i co tydzien zwiększaj o 5.

Dieta wyglada tak:


nie wiem jak się twoja dieta spradzała na cyklu masowym. ale na redukcję się nei nadaje. Poszukaj/poczytak diety LOW CARB. na forum powinna być w dziale odżywianie kieydś komuś wklejałem. nie wiem czemu jeszcze nikt tego nie podwiesił :/

I czy aeroby wykonywac po treningu np barków od razu, czy np rano aeroby, a wieczor trening na jakas partie ??


aeroby z rana to kat dla mięśni. zrób tak: aeroby po treningu odrazu. a w dni wole od treningów rób interwały. np. HIIT odsyłam do lektury.
  • 0

waceq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy mozna cos takiego
Tylko z tymi dniami wolnymi od treningu to bedzie ciezko, bo mam tylko taki jeden dzien bo 4 razy w tygodniu cwicze na silowni , a w 2 dni gram w pilke, wiec chyba ta pilka bedzie dobrym odpowiednikiem HIIT? a jezeli chodzi o diete, to tak jak mowilem, nie chce chudnac caly tylko brzuch, dlatego pytalem czy mozna taka zostawic, i chodzi o to czy bedzie efekt przy takiej diecie jezeli dodam wlasnie aeroby itp, bo wczesniej nic takiego nie robilem przy diecie, a i tak troche brzucha spadlo bo ograniczylem tluszcze, i wydaje mi sie rozsadne ze jak dodam jeszcze aeroby to wyjdzie tylko lepiej, no chyba ze ta dieta ograniczy mi dosyc to spalenie i nie osiagne tyle ile chce. pozdro
  • 0

Blackzone
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1952 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siłownia
  • Zainteresowania:[][][]-----[][][]

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy mozna cos takiego

a w 2 dni gram w pilke, wiec chyba ta pilka bedzie dobrym odpowiednikiem HIIT?


no w zastępstwie można tak jak mówisz. Jeżeli lubisz piłkę to nie ma co rezygnowac z meczu na koszt HIITa.

Nie wnikam już w Twoją dietę. Wazne aby bilans kaloryczny był ujemny albo bliski zero.
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy mozna cos takiego

Otoż chcialem dalej cwiczyc na mase zmieniajac oczywiscie cwiczenia itp, przy jednoczesnym wykonywaniu aerobow w celu spalenia tluszczu na brzuchu.

masa + aeroby = mniejsze przyrosty, ALE za to lepiej jakosciowo masy, nie jestes wtedy tak zlany/zbity co zreszta zalezy tez indywidualnie od swoich predyspozycji, zachowujesz aerobami takze swoja kondycie, ktora od monotonnej masy moze troszke siadac

Napiszcie czy probowal ktos tak juz kiedys robic, zeby cwiczyc dalej masowo, a spalac brzuch, bo tylko na spaleniu fatu na brzuchu mi zalezy bo z gorą nie ma problemow.


probowalo wielu tylko efektow nie bylo zawsze wymiernych chociazby z prostej przyczyny. nigdy nie palisz tluszczu z czesci ciala takiej jakiej chcesz, spalanie tluszczu odbywa sie na calym organizmie a nie tylko tam gdzie sobie zyczymy ;) co najwyzej sa miejsca z ktorych tluszcz schodzi szybciej lub wolniej ale niestety brzuch jest takim miejscem gdzie zawsze trzyma dluzej

Jezeli chodzi o aeroby to mam pytanie co kupic do domu, czy rowerek stacjonarny (i jezeli rowerek to jaki, nie interesuja mnie bajery typu tetno itp) czy moze steper, czy moze znacie jeszcze inne lepsze sposoby na zrzucenie tluszczu nie tracac przy tym masy miesniowej z gory albo tracac ja w jak najmniejszym stopniu.


dokladnie nie pamietam teraz, poszukaj w google tabeli spalania kcl tego jest duzo, mozesz porownac wtedy co najlepiej spala czy rowerek, skakanka, stoper, bieganie, trucht i innego rodzaju aeroby, najlepiej jednak jesli aeroby bylyby urozmaicone bo robiac ciagle to samo organizm sie przyzwyczai do wysilku jak ze wszystkim, odnosnie utracy masy zadbaj o jakies antykataboliki np. glutamina, bcaa, tauryna, hmb, bialko tego duzo jest

I czy aeroby wystarcza po 45 minut ??

zaczynasz lajtowo dajmy na to 20-25 min pozniej stopniowo sobie zwiekszasz o 5-10 min az dojdziesz do 45 min czy 1h, bo zdania ile moga trwac aeroby sa podzielone, rozchodzi sie tu o kwestie katabolizmu (spalania miesni) a spalania tluszczu, trzeba odnalezc dla siebie taki czas aby to wyposrodkowac.

Chodzi mi o to czy moge dalej trzymac diete bialkową na mase, przy spalaniu brzucha ograniczając kompletnie tluszcze.

diecie bialkowej zawsze mowie tak :hyhy: zbyt duza iloscia kcl z ww to bys raczej tego brzucha nie stracil, jednak jak pisalem na poczatku za mala ilosc kcl rowniez ograniczy przyrosty masy
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024