Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sucha masa miesniowa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

Whitepower
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Sucha masa miesniowa
Cześć prosil bym plan na sucha mase miesniowa. Aktualnie koncze 6 tyg. cykl na kreatynie,tcm i gainer mtc trenowalem 3 razy w tyg silownie
1.biceps+barki
2.triceps+plecy
3.klata
Cwiczenia zmienialem zeby nie popasc w rutyne serie robilem z progresja 12,10,8,6 lub 12,10,8,8 oprocz silowni trenuje sztuki walki po cyklu przytylem 3-4 kg.
Ogolnie chodzi mi jaka liczbe powtorzen robic i ile serii.
Z gory dzieki za wypowiedz.
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sucha masa miesniowa
ogolnie to gdzie nogi? jaki masz staz? sprzet? i ilosc dni treningowych? na sucho mase miesniowa to czipsy sa :rotfl: dieta i tyle w temacie
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Sucha masa miesniowa
nogi kurwa nogi ! i nie pierdol że masz problemy z kolanami bo i tak nikt nie uwierzy :hyhy:

Whitepower
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sucha masa miesniowa
teraz robie lajtowo nogi z barkami ogolnie nogi mam dosyc spore bo zawsz erobilem tak zwane jumpy,wyskoki itd. nog nigdy nie robilem poniewaz potrzebna jest mi dynamika kopniecia ale zaczalem je robic. Cwicze na silowni dla trojboistow wiekszosc rzeczye jest bramki wyciagi lawki itd. A staz 2 lata trenuje 6 dni w tyg. 2 razy dziennie wiem ze zaduzo ale daje nadwyzke kalorii i powoli tyje ale ogolnie chodzi mi teraz o rozbudowe czystego miesnia bez fatu..
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Sucha masa miesniowa
nogi nigdy nie są za duże ! tylko reszta jest za mała !

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sucha masa miesniowa
kuuurwa 6 dni w tyg 2x dziennie to ty kurwa nigdy dobrze nie utyjesz nawet w mase miesniowa czysto. Podaj stary plan ile co robiles w starym planie.
  • 0

Whitepower
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sucha masa miesniowa
rano szw/rugby w poludnie silowania mniej wiecej 19 szw, robilem po 3-4 cwiczenia na kazda partie z seriami jak podalem na poczatku. Moim pryiorytetem jest klata. Jem duzo i w miare madrze. Raz dziennie pije gainera mtc i bralem 2 razy dziennie kreatyne i raz dziennie tcm aktualnie biore do konca tygodnia sama kreatyne i gainera.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024