Skocz do zawartości


Zdjęcie

cel ----> MUTANT MASS!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_kosior_*

Guest_kosior_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: cel ----> MUTANT MASS!
diete se oblicz kcal i bedzie wiedzial nie ? przeciez diety nie ustala sie na oko

trening bym zmienil na jakis z podwieszonych

suplementacja jest dobra tylko rozpisz jak chcesz dawkowac

Daner0
  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Górny śląsk
  • Zainteresowania:Elektronika

Napisano Ponad rok temu

Re: cel ----> MUTANT MASS!
Czyli nie ma sensu robić armagedonu? W takim razie poszukam jakiegoś fajnego na mase i zostawie tylko tą progresje cięzaru przy trenowaniu klaty. Chociaż wydawało mi się ze ten plan jest dobry.


Rozpisze dokładnie tą diete, suple rozpisze wstępni a dokładnie jak kupię, trening rozpisze ten i rozpisze inny alternatywny. Wydrukuje i zaniosę to do takiego typa w miescie co sprzedaje suple i rozpisuje diety i trenningi. W rozmowie wydaje mi się że zna się na rzeczy i umiem się z nim dogadać wieć myśle że mi pomoże, bo w niektótych sklepach to takie tępaki sprzedają którzy na kązde pytanie odpowiadają że się nie znają.
  • 0

Daner0
  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Górny śląsk
  • Zainteresowania:Elektronika

Napisano Ponad rok temu

Re: cel ----> MUTANT MASS!
Widze że na tym forum ciężko dostać odpowiedź. Ale polubiłem te forum więc tu zaostaję. Na innych mi sie niechce zakładac nawet konta. Tak więc byłem u gościa który trenował z najlepszymi. Odbyłem z nim dłuższąrozmowę. Powiedział że tan mój plan jest bardzo dobry tylko polecił mi zaminić trening piątkowy na poniedziałek i na odwrót.

Dieta drobne poprawki i suplementy tak samo. Nie wiem tylko teraz gdzie kupić, mówi że mi da dośc duży rabat na to wszystko. Z tym rabatem to cenowo wyjdzie tak samo mniej więcej co przez internet, jednak w nternecie tez może dostanę jakieś rabaty. Cuż narazie oszczedzam. Dieta już funkcjonuj, trening też. Z diety czuje się zadowolny, z treningu jeszcze bardziej. Armagadon naprawde jest mocny, Po powrocie do domu wystarczuyło że ugne ramię i już pojawiał sięskurcz aż do bulu.... Naprawde czułem że to we mnie weszło. Zobaczymy jak dalsze efekty.

Jutro znowu:
Rano łosoś, 5 jajek, sereg homogenizowany 14%białka. Potem wf, basen, zjem sobie grachamke, pod koniec lekcji - ryba: panga + ryż i na siłkę. Tam robie klate i barki w środy. Potem do domu i znowu pełno białek. Jakaś rybnka na kolacje może...
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024