Skocz do zawartości


Zdjęcie

doradzcie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
103 odpowiedzi w tym temacie

EVOL1418048782
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 457 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:przecież wiecie
  • Zainteresowania:siłownia, samochody

Napisano Ponad rok temu

doradzcie
a więc tak, od razu powiem że się tutaj rozpisze i jeśli nie przeczytasz wszystkiego do końca albo wszystkiego szczegółowo to nie będziesz mi w stanie pomóc. Dokładniej, byłem w sobotę na chrzcinach z moją dziewczyną u jej rodziny, popiliśmy trochę i włączyła nam się turystyka, byłem ja , moja dziewczyna, siostra mojej dziewczyny i jej chłopak (Dawid). Dawid mieszka w wiosce obok tej gdzie byliśmy na chrzcinach, więc poszliśmy do niego na chatę ale najpierw zahaczyliśmy o bar, tam wypiliśmy po piwie i po jednym wzięliśmy sobie do niego. Jak byliśmy u niego to nasze laski poszły do niego do pokoju a my zostaliśmy przed domem (nie wiem a może nie pamiętam po co) i coś nam uderzyło do łba i poszliśmy do Dawida kolegi który mieszka obok, poszliśmy tam z myślą żeby mu najebać bo nas wsypał. Ten koleś jak weszliśmy to spał, ja mu zajebałem ze 2 razy żeby się obudził no i się obudził, Dawid zaczął z nim gadać o tym no i lał go po pysku w sensie że strzelał mu liście, później wziął (Dawid) jakąś rączkę od brzeszczota i zajebał mu w łeb później jakieś obcęgi i straszył go że odetnie mu palca, kawałek wargi itp... W tym czasie ja otworzyłem okno bo mi duszno było a Dawid zażartował żeby on skakał z okna i się śmiał, ja powiedziałem to samo ale w śmiechu, koleś się rozpłakał i wybiegł nagle z pokoju do swojej starej i kazał jej zadzwonić na policję i krzyczał do niej że chcą go zabić, w sensie że my. Ja i Dawid spierdoliliśmy do Dawida do pokoju, wypiliśmy jeszcze po jednym piwie i poszliśmy spać, była to godzina 12 w nocy. O godzinie 3 nad ranem wpadła do Dawida do pokoju policja (bez pukania a z tego co wiem to nie mają prawa tak robić) i obudzili nas i zawieźli na Komendę, wzięli na alkomat i na dołek, mieliśmy po równo prawie, ja 1.38 promila a Dawid 1,36. na dołku siedzieliśmy od 5 rano do 16.30 (Ja) wzięli mnie na przesłuchanie i postawiono mi 3 zarzuty:
1) wtargnięcie do domu ofiary
2) pobicie z obrażeniami ciała nie dłuższe niż 7 dni
3) usiłowanie zabójstwa
przyznałem się tylko do tego że weszliśmy do niego do pokoju ale nie przyznaję się do tego że go biłem i że mu groziłem, zeznałem że jak weszliśmy do niego do pokoju to zapaliliśmy po szlugu, ja usiadłem i huj, jak siadłem tak dalej nic nie pamiętam bo byłem pijany. Dawid zeznał że coś go tam bił i że na żarty powiedział żeby skakał z okna i też mówił że za dużo nie pamięta.
o godzinie 19 wypuścili nas do domu bo prokurator się zgodził i teraz tak, ile nam grozi za to, biorąc pod uwagę to że Dawid już ma w zawiasach za upijanie niepełnoletnich? Co najlepiej zeznawać w sądzie? Opłaca się brać Adwokata z urzędu? Powiedzieć z Sądzie że ten poszkodowany był kiedyś leczony u Psychologa (miał problemy rodzinne) i że to matka kazała mu tak zeznawać albo że to mogło wpłynąć na jego zaznania bo np, dalej ma banie porysowaną... Doradźcie coś, co robić i w ogóle.... Czegoś mogłem nie napisać, więc jak coś to pytajcie.
  • 0
Tylko ciężką pracą ludzie w mięśnie się bogacą...

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: doradzcie
EVOL w skrocie powiem tyle-odjebaliscie :/ Gdzie Wy kurwa mieliscie leb? takie sprawy sie po cichu zalatwia, a nie w domu u kogos...Sry, ale pojebalo was chyba :/

O godzinie 3 nad ranem wpadła do Dawida do pokoju policja (bez pukania a z tego co wiem to nie mają prawa tak robić) i obudzili nas i zawieźli na Komendę


Jesli weszli to ktos ich musial wpuscic chyba nie? Chyba ze nie zamykacie domu to macie problem-do 6 wydaje mi sie ze nie powinni was wyciagac z chaty, ale to tylko przypuszczenia.

1) wtargnięcie do domu ofiary
2) pobicie z obrażeniami ciała nie dłuższe niż 7 dni


z tego sie nie wywiniecie-zawiasy gwarantowane wg mnie

3) usiłowanie zabójstwa


pffff ale zarzut wam zajebal heheeheh :P Nie ma szans-mowcie jak bylo naprawde i przyznajcie sie do tych wyzej. Nie sciemniajce zabardzo bo to na wasza niekorzysc bedzie. Powiedzcie jak bylo, a na zawiasach sie skonczy-ze dostal pare lisci itd

Dawid już ma w zawiasach za upijanie niepełnoletnich


to calkowicie inne przewinienie, wiec nie ma zadnego zwiazku z ta sprawa. Gdyby upijal nieletnich, to mialby problem bo by mu odwiesili zawiasy :P ale tak to nie ma co sie martwic.

Powiedzieć z Sądzie że ten poszkodowany był kiedyś leczony u Psychologa (miał problemy rodzinne) i że to matka kazała mu tak zeznawać albo że to mogło wpłynąć na jego zaznania bo np, dalej ma banie porysowaną.


nie gmatwajcie sprawy-po chuj? Przynacie sie do pobicia(liscie itd) i koniec. Dostaniecie zawiasy i po sprawie. To co napisales wyzej to szukanie dziury w calym. Badz odpowiedzialny za to co robisz i nie zachowuj sie jak dzieciak. Odjebaliscie, mogliscie to inaczej zalatwic, zrobiliscie to maksymalnie przypalowo to teraz lepiej dla was bedzie jak sie przyznacie.

ps. EVOL nie lam sie-zawiasy to nie koniec swiata, bylebys sie trzymal z dala od czegos takiego. Pamietaj nastepnym razem zalatwiac takie sprawy tak, zeby nie wiedzial od kogo i za co ;)
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: doradzcie

to calkowicie inne przewinienie, wiec nie ma zadnego zwiazku z ta sprawa. Gdyby upijal nieletnich, to mialby problem bo by mu odwiesili zawiasy :P ale tak to nie ma co sie martwic.


co ty gadasz? jak calkowicie inne przewinienie? to co mam zawiasy np. za posiadanie srodkow i zlapia mnie na kradziezy telefonu to dostaje drugie zawiasy?? no co ty nie a opcji... zawiasy to zawiasy i przez te pare lat nie mozesz nic, kompletnie nic odjebac
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

Tyson1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:sport, laski, komputery, budownictwo, sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Re: doradzcie

3) usiłowanie zabójstwa

usiłowanie zabójstwa nie bardzo, zastraszanie to tak. Po prostu przejebaliście, zawiaski dostaniesz na pewno a Twoj kolega moze i posiedzi nawet
  • 0

TaysonX
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 342 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: doradzcie

to calkowicie inne przewinienie, wiec nie ma zadnego zwiazku z ta sprawa. Gdyby upijal nieletnich, to mialby problem bo by mu odwiesili zawiasy :P ale tak to nie ma co sie martwic.


co ty gadasz? jak calkowicie inne przewinienie? to co mam zawiasy np. za posiadanie srodkow i zlapia mnie na kradziezy telefonu to dostaje drugie zawiasy?? no co ty nie a opcji... zawiasy to zawiasy i przez te pare lat nie mozesz nic, kompletnie nic odjebac


Prawda !

Nie rozumiem jak mozna wejsc komus do chaty . . . tak po prostu :rotfl:

Według mnie dostaniesz zawiasy, a Twoj kumpel . . . no coz moze miec bardziej przej.... :kwasny:

Na pewno nie dajcie sobie wcisnac tego zarzutu o zabojstwo . . . to przedewszystkim, o delikatne liscie tez bym sie przyznal, no a wtargniecie do domu to juz wiadomo ze sie nie wywiniecie,ale nie wiem ile za to grozi . . .
  • 0

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: doradzcie
datulus mylisz sie :) Mam znajomego(nie mylic z kumplem :P ), ktory ma pare zawiasow z roznych paragrafow :P Polskie prawo ;) Wiadomo inaczej na Ciebie patrza bo miales juz konflikt z prawem itd. , ale nie odwiesza Ci zawiasow za pobicie, jesli zatrzymaja Cie z dragami.
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


Xyron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: doradzcie
przeczytalem tylko wypowiedz autora ale powiem ze jak masz kase to zalatw sobie dobrego adwokata a on juz ci powie co robic i lepiej od nas bedzie wiedzial... raczej gora zawiasa dostaniesz
  • 0

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: doradzcie
Z cięższymi przypadkami warto powiedzieć ze było sie pod wpływem alko, niepoczytalność.. tylko nie mów ze nie pamietasz nic bo cie ud**** i dopowiedzą..
ja tak miałęm robic jak miałem miec za rozbój :D
Ale ostatnio prawo jest tak pop***** ze za bycie pod wpływem alko jeszcze bardziej upie***** wiec w sumie nie wiem..
jak ktoś sie zna to niech doradzi czy dobry pomysł z tą niepoczytalnością..
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: doradzcie
szafik,

niemozliwe to jest gdyz jak wiadmo te zawiasy to jest okres proby i w czasei tej proby musisz byc grzeczny cos ci znajomy moze wkreca?

chociaz teraz czytam na necie i juz jestem zielony i nie wiem ;p
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

Tyson1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:sport, laski, komputery, budownictwo, sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Re: doradzcie
a ja wam powiem ze to wszystko zalezy od sędziego :D slyszalem o przypadku, ze gosc ukradł samochod, za co grozi mu do 5 lat wiezienia, ale faktem bylo to ze samochod nalezal wlasnie do tego sędziego kotry taczyl jego sprawe, wiecie ile dostał? 15 lat... sąd ma prawo wydac wyrok jaki chce.
  • 0

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: doradzcie
nie mozliwe ze jak w kodeksie jest do 5 lat to dostal 15...... nie uwierze w to
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

aurelia1418048771
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 641 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Koszalin/Glasgow
  • Zainteresowania:język francuski oraz mój facet pit81

Napisano Ponad rok temu

Re: doradzcie

Doradźcie coś, co robić i w ogóle....


I co tu k...wa doradzać, musisz ponieść kare i tyle. Zachowałeś sie jak nieodpowiedzialny szczeniak. Co Ci wogóle odjeb... żeby wpadać do kolesia na chatę i go okładać. Powkręcałes sobie filmy to teraz masz za swoje. Dzieciaku Ty masz dopiero 18 lat i wszystko przed Tobą. A jak chcesz sobie spierdolić życie, to już Twój wybór. No remorse kurwa :[ Zakładasz sobie już kartotekę? Jak można być tak głupim? Chłopie opamiętaj się :kwasny:
  • 0
Nie ma co koledzy, jedziemy na sztangach ku lepszemu światu :D

Peet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 664 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z domciu

Napisano Ponad rok temu

Re: doradzcie
można mieć zawiasy za różne wykroczenia: za pobicie, za narkotyki i to się nie pokrywa, dopiero jak to się popełni 2 raz to "działają" zawiasy

a co do tematu to masakra jakaś... wstydu nie masz, walisz go po mordzie jak śpi a zeznajesz, że nie.. to jakaś patologia..
  • 0
What is defeat? Nothing, but education, nothing, but the first step to something better.

EVOL1418048782
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 457 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:przecież wiecie
  • Zainteresowania:siłownia, samochody

Napisano Ponad rok temu

Re: doradzcie
nie szliśmy do niego z myślą żeby go bić czy coś... po prostu poszliśmy i tak jakoś samo przyszło do łba... wiem że to było szczeniackie zachowanie za co mi wstyd, ale pod wpływem alkoholu człowiek robi czasami idiotyczne rzeczy ale my to już po bandzie pojechaliśmy. Nie napisałem tego tematu po to żeby usłyszeć od was słowa krytyki bo ich nie potrzubje, nie potraficie doradzić to się nie wypowiadajcie
  • 0
Tylko ciężką pracą ludzie w mięśnie się bogacą...

aurelia1418048771
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 641 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Koszalin/Glasgow
  • Zainteresowania:język francuski oraz mój facet pit81

Napisano Ponad rok temu

Re: doradzcie
EVOL a czego się spodziewałeś? Kurwa zrozumienia? Poklepania po ramieniu i zapewnienia, że wszystko sie ułoży? Zapomnij :kwasny: Płać za błędy
  • 0
Nie ma co koledzy, jedziemy na sztangach ku lepszemu światu :D

Moralezz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 848 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Sport, SW

Napisano Ponad rok temu

Re: doradzcie
,,Wódka jest dla mądrych ludzi i piwo, a nie dla baranów, barany piją wodę z koryta, albo kwaśne mleko najwyżej sraczki dostaną"

Miałem raz sprawe w sądzie xD Przyznaj się i będzie dobrze i na przyszłość myśl co robisz i z kim...

PS. Z debilami sie nie zadaj, wiem to po sobie, a od razu będziesz miał mniej problemów.
  • 0

EVOL1418048782
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 457 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:przecież wiecie
  • Zainteresowania:siłownia, samochody

Napisano Ponad rok temu

Re: doradzcie

Poklepania po ramieniu i zapewnienia, że wszystko sie ułoży?


na pewno nie. Poprostu myślałem że ktoś tu się może zna na polskim prawie i doradzi co lepiej mówić w sądzie, do czego się nie przyznawać a do czego tak i wogóle. Wiem że źle zrobiłem, ale co, mam kurwa siąść i płakać? nie w moim stylu, wiadomo że trzeba płacić za swoje błędy, też jestem tego zdania
  • 0
Tylko ciężką pracą ludzie w mięśnie się bogacą...

Moralezz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 848 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Sport, SW

Napisano Ponad rok temu

Re: doradzcie
A co tam w twoich okolicach to sie domów na noc nie zamyka?
  • 0

EVOL1418048782
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 457 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:przecież wiecie
  • Zainteresowania:siłownia, samochody

Napisano Ponad rok temu

Re: doradzcie
[quote name="Moralezz"]A co tam w twoich okolicach to sie domów na noc nie zamyka?[/qunie

nie każdy zamyka, ja osobiście zamykam ale sa tacy co nie zamykają...
  • 0
Tylko ciężką pracą ludzie w mięśnie się bogacą...

aurelia1418048771
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 641 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Koszalin/Glasgow
  • Zainteresowania:język francuski oraz mój facet pit81

Napisano Ponad rok temu

Re: doradzcie

Wiem że źle zrobiłem, ale co, mam kurwa siąść i płakać?


Nie :idiota: . Przyznaj się. A co się tyczy reszty. Aż tak jesteście obeznani w prawie, że komentujecie czy Evol dostanie zawiasy czy pójdzie do pierdla? Na co się kwalifikuje? Gówno się znacie. A TY EVOL skorzystaj lepiej z pomocy prawnika i dowiedz się jakie są Twoje szanse, zamiast się radzić pseudoprawników na forum.
  • 0
Nie ma co koledzy, jedziemy na sztangach ku lepszemu światu :D



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024