Skocz do zawartości


Zdjęcie

doradzcie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
103 odpowiedzi w tym temacie

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: doradzcie
tego raczej im nie dobija.
polska to kraj cudow, ale raczej nie dostana 20lat za taki wyglup.
ogolnie moge sie mylic ogolnie w tym temacie, jesli chodzi o procedury sadowe itd.
  • 0

Krzysiu1418048788
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: doradzcie
Myślę, że gdyby prokurator chciał przedstawić ten zarzut, to nie wypuszczaliby ich do domu. A oni nie dość, że są w domach, to jeszcze maja kontakt z ofiarą... Nie będzie tak źle.
  • 0
Moja duma - mały Krzysiu ;-)

aurelia1418048771
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 641 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Koszalin/Glasgow
  • Zainteresowania:język francuski oraz mój facet pit81

Napisano Ponad rok temu

Re: doradzcie
Ja bym ich wsadziła do pierdla.
  • 0
Nie ma co koledzy, jedziemy na sztangach ku lepszemu światu :D

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: doradzcie
dobra aurelia tez juz sie tak niezdrowo podniecasz, chlopaki zrobili glupote no zycie ale w huj nie trzeba ich skazywac na straty, ziomek pojdzie siedziec to jestem pewien na 100% ze wyjdzie gorszy wiec po co maja zniszczyc czlowieka, ale co do kary to wiadomo jestem na tak bo za glupote sie placi 100h odrobki bedize ok. ale z odrobkami jest to ze po znajomosci zalatwi pewnie i nie poczuje :P
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

aurelia1418048771
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 641 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Koszalin/Glasgow
  • Zainteresowania:język francuski oraz mój facet pit81

Napisano Ponad rok temu

Re: doradzcie
heheheheh ale przynajmniej nauczkę by mieli :] Dobra Datul już przestaję się niezdrowo podniecać :hyhy: . Teraz tylko Pit będzie obiektem moich podniet :rotfl: Powiedziałam co swoje, reszta w rękach sądu ;)
  • 0
Nie ma co koledzy, jedziemy na sztangach ku lepszemu światu :D

EVOL1418048782
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 457 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:przecież wiecie
  • Zainteresowania:siłownia, samochody

Napisano Ponad rok temu

Re: doradzcie
dowiedziałem się dzisiaj, że (zmartwię Ci tutaj aurelia, ) nie pójdziemy siedzieć tylko dostaniemy zawiasy, z tego względu iż, gdybyśmy mieli iść siedzieć to by nas nie wypuścili po przesłuchaniu do domu tylko zawieźli do pierdla, w tym przypadku Kłodzka (jedno z najgorszych więzień na dolnymśląsku) dlatego że jak tu ktoś wyżej napisał mamy kontakt z kolesiem (ofiarą) i jeżeli chcielibyśmy go zabić to moglibyśmy to dokończyć, tym samym nie postawią nam zarzutu usiłowania zabójstwa...

PS. aurelia, wszystkich którzy kogoś pobili traktujesz jak najgorszych przestępców? Bo ja osobiście go tylko uderzyłem po pysku ze 2 3 razy i to wszystko. Ty nigdy do kogoś nie powiedziałaś coś typu "zabije go..." albo wkurzając się na kogoś "połamie go..." czy coś w tym stylu? Bo w tej sprawie dokładnie tak było, ja gdy otworzyłem okno to dawid powiedział "Mona skaczesz..." (mona to ten koleś) i ja tak samo śmiejąc się powiedziałem "no właśnie. mona skaczesz..." i czy to jest usiłowanie zabójstwa? napewno na codzień słyszycie choćby nawet na ulicy słowa "zabije Cię"
  • 0
Tylko ciężką pracą ludzie w mięśnie się bogacą...

aurelia1418048771
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 641 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Koszalin/Glasgow
  • Zainteresowania:język francuski oraz mój facet pit81

Napisano Ponad rok temu

Re: doradzcie
EVOL dla was był to żart, dla chłopaka, którego wyrwaliście ze snu i okładaliście nie bardzo. Postaw się w jego sytuacji. Chłopak był w szoku. Cieszę sie, że aż tak tragicznie się dla Ciebie nie skończyło. Przynajmniej to doświadczenie Cie czegoś, mam nadzieje, nauczyło.

Jeśli chodzi o słowa "zabiję go albo połamię" - nigdy mi się nie zdarzyło. Hormony z okresu nastoletniego juz dawno przestały u mnie wariować. Ty jeszcze sie rozwijasz i u Ciebie szaleją. TRudno życie. I raczej nie zdarza mi się usłyszeć, że mnie ktoś zabije. Może na waszych osiedlach to normalne.

Ale suma sumarum: EVOL żyjesz, do pierdla nie pójdziesz, musisz tylko więcej uważać i pamietać, że wariujesz po alko :hyhy: i poza tym będzie gites. Aj :P
  • 0
Nie ma co koledzy, jedziemy na sztangach ku lepszemu światu :D

EVOL1418048782
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 457 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:przecież wiecie
  • Zainteresowania:siłownia, samochody

Napisano Ponad rok temu

Re: doradzcie

Jeśli chodzi o słowa "zabiję go albo połamię" - nigdy mi się nie zdarzyło


ale napewno słyszałaś słowa jakiegoś choćby łebka który mówi do swojego kolegi "zabije Cię" śmiejąc się

Postaw się w jego sytuacji.


masz rację, nie było to normalne z naszej strony i tego jestem świadom

Może na waszych osiedlach to normalne.


mieszkam na wsi :D

Przynajmniej to doświadczenie Cie czegoś, mam nadzieje, nauczyło


ojjj uwież nauczyło i to dużo

musisz tylko więcej uważać i pamietać, że wariujesz po alko


ktoś mi powiedział "jesteś pijany, to idź spać" i tego się będe trzymał


PS. Dzięki za słowa krytyki w poprzednich postach, to mnie też czegoś nauczyło
  • 0
Tylko ciężką pracą ludzie w mięśnie się bogacą...

aurelia1418048771
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 641 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Koszalin/Glasgow
  • Zainteresowania:język francuski oraz mój facet pit81

Napisano Ponad rok temu

Re: doradzcie
Spoko EVOL, polecam się na przyszłość :padam: . Wrócę jeszcze do motywu alko w całej sprawie. Mój tata zawsze mi powtarzał "Jeśli pijesz, to pij tak, żeby nie narobić sobie wstydu." Tej zasady się trzymam i wiem kiedy skończyć :]. Tak na marginesie: EVOL, ja się wychowałam na wsi i zawsze będę mieć sentyment do korzeni.
  • 0
Nie ma co koledzy, jedziemy na sztangach ku lepszemu światu :D

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: doradzcie
EVOL a tak do tej twojej nauczki, mozesz o niej pamietac cale zycie, ale napewno zdarzy sie taka chwila ze o niej zapomnisz, emocje, zlosc,
takie to juz jest te zycie, a w tedy odrobina pecha i pierdzisz.
kazdy mowi "dostalem nauczke"

powodznia :padam:
  • 0

Kamil^
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 389 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z siłowni

Napisano Ponad rok temu

Re: doradzcie
Dobra kurwa Mowi sie tak na codzien ale
Jak ty bys Sie czul jak np ja wpadl bym z kolesiem do Ciebie w nocy spisz sobie i zaczynam Ci e okladac po mordzie piesciami i butami? Nie fajnie nie?

Jeszcze Dziwie sie temu kolesiowi ale moze tez byl spanikowany bo ja bym w was napierdałał wszystkim co popadnie.xD

No ale dobrze sie skonczylo i tyle
  • 0

Peet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 664 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z domciu

Napisano Ponad rok temu

Re: doradzcie
w takiej sytuacji tamten koleś mógł was zabić i chyba by nawet do więzienia nie poszedł, ale to tak baj de łej
  • 0
What is defeat? Nothing, but education, nothing, but the first step to something better.

EVOL1418048782
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 457 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:przecież wiecie
  • Zainteresowania:siłownia, samochody

Napisano Ponad rok temu

Re: doradzcie

okladac po mordzie piesciami i butami


gdzie napisałem że go kopaliśmy?

Jeszcze Dziwie sie temu kolesiowi ale moze tez byl spanikowany bo ja bym w was napierdałał wszystkim co popadnie.xD


yhy, ciekawe, chyba zesrał na miękko
  • 0
Tylko ciężką pracą ludzie w mięśnie się bogacą...

Kamil^
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 389 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z siłowni

Napisano Ponad rok temu

Re: doradzcie
no tak napisalem ogolnie ze butowac i ladowac po pysku
Myslisz ze kazdy jest sie w stanie zesrac w majty jak go piora?
Czlowieku spokojnie , znajdzie sie kozak na kozaka

Zycze zeby Ci sie tez co podobnego przydarzylo .. bo widac ze nie dostales dobrze... I nie szanujesz zycia.. i kogos uczuc..

Nie poszedl by bo walczyl w swojej obronie.. Ja bym Gnata wyciagnal albo jakis gaz i co ?
Czlowieku jeden psik w oczy i by was dojebal ze bys robil pod siebie :]
  • 0

EVOL1418048782
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 457 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:przecież wiecie
  • Zainteresowania:siłownia, samochody

Napisano Ponad rok temu

Re: doradzcie
gdybyśmy byli trzeźwi to wątpie ale wtedy byliśmy pijani, wystarczyło by żeby nas popchnoł lekko i byśmy leżeli, sam się dziwiłem czego tak nie zrobił.

Zycze zeby Ci sie tez co podobnego przydarzylo .. bo widac ze nie dostales dobrze..


dostałem i to nie raz
  • 0
Tylko ciężką pracą ludzie w mięśnie się bogacą...

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: doradzcie
Peet, u nas nie ameryka niestety, przestepcy (napastnicy) maja jednak wieksze prawa, ile to juz spraw bylo o zabicie zlodzieja ktory sobie przyszedl opierdolic chate nasza wlasna no kurwa paranoja i to pewnie sie jeszcze dlugo nie zmieni chociaz niedawno byl ewenement pamietam jakis czas temu gdzies w okolicy poznania cos takiego sie stalo cos mi swita i wlasiciel co zabil typa nie przekroczyl granic obrony
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

Krzysiu1418048788
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: doradzcie
Dajcie spokój chłopaki, piszecie jakbyście nigdy nic głupiego po alko nie wywinęli. Pamiętam akcję jak kumpel dostał w barze butelką. Później zrobiliśmy w nocy wjazd do kolesia. Oczywiście byliśmy pijani. Koleś miał jednak na tyle odwagi, że powiedział rodzicom, żeby nie dzwonili po policję i wyszedł z nami na klatkę. Nic mu wtedy nie zrobiliśmy, chyba ze względu na to, że pokazał, że ma jaja... Wytłumaczył się, przeprosił i było po sprawie. A gdyby w domu zaczął się stawiać to pewnie bym miał taką samą akcję jak EVOL. Wszyscy jesteśmy z kumplami normalni, nigdy nie mamy jakichś odchyłów... i w jednej chwili mogliśmy zmienić swoje życie. Przez głupotę. Inny kumpel po pijaku ukradł stara na budowie obok i jeździł nim z kumplami po tej budowie. Alkohol dziwne rzeczy czasem z głowy robi. Na pewno macie conajmniej jedną taką opowieść do opowiedzenie, więc...
  • 0
Moja duma - mały Krzysiu ;-)

Kamil^
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 389 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z siłowni

Napisano Ponad rok temu

Re: doradzcie
No wlasnie prawie 1,5 promila xD
Wiadomo ze czlowiek po alkoholu robi sie calkiem inny , dlatego ludzie nie pijcie ::D.......................................................
Tak czesto xD
  • 0

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: doradzcie

u nas nie ameryka niestety, przestepcy (napastnicy) maja jednak wieksze prawa,


a szkoda, bo niektorym by sie przydalo morde obic za chociazby wejscie na teren prywatny, albo przestrzelic noge, czy cos...a tak nie mamy zadnych praw, jesli chodzi o obrone siebie...

Krzysiu jestem tego samego zdania co Ty.
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: doradzcie
temat rzeka nie ma co wiecej mowic, z kazdym po trochu sie zgadzam, i kazdego rozumiem.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024