Skocz do zawartości


Zdjęcie

Doradzciemji co teraz


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

kuba1928
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Doradzciemji co teraz
Doradzcie mi co mam sobie teraz wziąść ... Wziałem juz z miesiac temu 50 tab. mety ... tylko 50 bo reszte mni nie dostarczył kumpel ... i mam pytanie co teraz najlepiej wziasc ? czy moze wziascponad 100 tab mety ? czy to mi teraz cos da ? z czym pomieszac Ja moze z jakas kreatyna czy cos ? czy moze wziąśc cos innego niz meta ... wolałbym w tabletkach cos ;) z góry dzieki
  • 0

KEBAB22
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia
  • Zainteresowania:sport

Napisano Ponad rok temu

Re: Doradzciemji co teraz
kuba1928, w sumie 50 mety to za bardzo Cie nie porobilo wydaje mi sie :D na upartego mozesz wziasc 100 ale lepiej jak bys sobie wzial testosteron jakis :] prolongatum najlepiej bo szoty sa co 5 lub 7 dni. Łączenie koksu z kreatyna nie ma sensu ;) kretke po cyklu na spadki :] w tabletkach namase jedynie mete m,oge polecic :] ale 100 :] i do tego bialko sobie kup i 3maj diete :] wtedy bedziesz mial efekt :] dieta jest najwazniejsza :] pozdro. aha i moze zamow i kogos innego skoro cie przyciął kumpel :] 3mano
  • 0
bez rozstępu nie ma postępu :D

kuba1928
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Doradzciemji co teraz
wiesz tu nie chodzi o to ze przyciął tylko nie mam z NIm zadnego kontaktu ale on ma reszte dla mnie ;) ja wiem ze 50 to mało bo na masie praktycznie nic nie przybyłem moze troszke ... tylko siła mi poszła ... a wiesz szotów nie chce brac bo mam dopiero 15 lat ;) myslałem cos nad tabletkami .. hmm mozna by pomyslec nad anapolonem ale wiem ze on jest mocny i ze pozniej inne moga mi nie podzialac ... takze mysle zeby wziasc mete tak jeszce ze 100 czy 150? a jesli chodzi o diete ? jak mozesz to daj linka do jakiejs bo ja sie przedtem nie trzemałem zadnej diety .. zarłem jak swinia poprostu wszystko co jadalne :D
  • 0

Luuzak14
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1403 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pabianice
  • Zainteresowania:Kulturystyka oraz wszystkie sporty walki

Napisano Ponad rok temu

Re: Doradzciemji co teraz

mam dopiero 15 lat

Wyjdź z tego działu w takim razie i to kurwa biegiem!!!!! :wstyd:
  • 0
To Be Kur*a Or Not To Be

pit1418048765
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 54 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:psy, kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Doradzciemji co teraz

mam dopiero 15 lat

O kurwa :przestraszony:

mozna by pomyslec nad anapolonem ale wiem ze on jest mocny i ze pozniej inne moga mi nie podzialac

Ja pierdole :przestraszony: :przestraszony:
Zero wiedzy o dopingu, ma 15 lat!! MASAKRA iJESZCZE O ANAPOLONIE MYSLI!!
PROSZE IDZ DO DZIALU TRENING, ODZYWIANIE, A ZA PARE MIESIECY SUPLEMENTY :padam:
  • 0

Luuzak14
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1403 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pabianice
  • Zainteresowania:Kulturystyka oraz wszystkie sporty walki

Napisano Ponad rok temu

Re: Doradzciemji co teraz
Dokładnie. Podejrzewam że nie masz stażu na krete ale metanabol już szamałeś :/
  • 0
To Be Kur*a Or Not To Be

m@niek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 80 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Doradzciemji co teraz
ty pietnastolatek wez ty sie w leb pierdolnij co ty wogole piszesz anapolon wiesz wogole co to jest ?? ty to wez sobie kup witamine c a nie sie w koksy bawisz antka to sobie wsadz w ucho z meta to juz za pozno ale jest jeszcze nadzieja ze ktos Ci lipe sprzedal

jesli chcesz cwiczyc to cwicz na sucho :trening i dietka
masz dopiero 15 lat to pewnie nawet ci kutas jeszcze dobrze nie urosl a od koksu Ci jeszcze zmaleje :D twoj organizm nawet jeszcze pewnie dobrze nie zaczal wlasnego tescia produkowac a ty myslisz ze jak zjesz nawet i z 1000 tabs mety czy nawet anapolonu to co myslisz nawet jak sobie wbijesz z 200ml tescia ,omy czy deci to i tak ci to guwno da
przy takim mysleniu to dziadkiem ty nie bedziesz a pewnie nawet i ojcem tez nie bo nie dozyjesz albo Ci nawet nie drygnie

tylko trening i dobra dietka czyni mistrza
przemysl jeszcze raz co piszesz jak juz dojdziesz do wniosku ze sie myliles to pierdolnij sie w banie i powiedz kurwaa jaki ja glupi bylem
wtedy mozesz sie odezwac
  • 0

pablooo
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siemianowice slaskie
  • Zainteresowania:sport, psy,silownia,sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Re: Doradzciemji co teraz
kuba1928, polecam gainera/ dobra zaszaleje masz w koncu 15lat Dibencozide
Magnum™ -megabol zwiekrza laknienie wez se to zamiast 50mety:P
  • 0
fotka słaba ale sie poprawie hehe:p [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024