Skocz do zawartości


Zdjęcie

Waxy Maize Starch


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Waxy Maize Starch
nio myle sie, czemu mam sie nie mylic ;d kiedys myslalem ze ww po treningu sa najwazniejsze przyznaje, teraz gdy wiem ze glikogen na treningu silowym sie nie uszczupla, smiem twierdzic ze to bialko,aminy sa najwazniejsze po treningu, a ww z pozywienia sa o wiele lepsze niz te sztuczne. zreszta jak przeczytalabys temat na sfd zobaczylbys jakie tam tez wywowalo to poruszenie a wiec czemu ja mam sie nie mylic :rotfl:
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


samael
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Waxy Maize Starch
czy ktos moglby wkoncu napisac cos na temat ? bo ja jestem jedyny ktory pisze na temat. Ktos cos jeszcze wie ciekawego o waxy maize starch ? ktos bral ? ktos znal kogos kto bral ? ktos cos czytal ciekawego o tym ? pisac na temat !!
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Waxy Maize Starch
co tu duzo pisac, ww po treningu nie sa w ogole rzecza bardzo potrzebna, tym bardziej dla Ciebie jesli pisales ze latwo lapiesz tluszcz, a jesli szukasz tych najlepszych i nie patrzysz na pieniadze to najlepsze są vitargo i tyle w temacie, ale miej na uwage ze o wiele zdrowiej i lepiej po treningu/przed spozyc naturalne posilki z ww, wiec przelicz sobie czy nie lepiej oplaci Ci sie banan czy garsc rodzynek po treningu :rotfl: a przed jakis ryz brazowy/makaron
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


GuZu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2691 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Piła
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Waxy Maize Starch
kupuj torrenta :hyhy:
  • 0
Everybody wants to be a bodybuilder but nobody wants to lift so heavy ass weights

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Waxy Maize Starch
no i od tego sa teraz takie suplementy po treningowe z duzymi ilosciami leucyny ;) i umiarkowanymi wegli bo niema sensu ladowac wiecej niz 40-50g ww w porcji
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Waxy Maize Starch
Joks ja nigdy nie uwierzę że po ponad godzinnym treningu
nie masz niskiego poziomu glukozy,
a moim zdaniem i tu sie z tobą zgodze co do glikogenu
to faktycznie może sie on nie uszczuplać zbytnio gdyz GLIKOGEN
to zapasy energii magazynowane w wątrobie i mięśniach (ale o mieśniach za chwilę) na "czarną godzinę" zatem podczas intensywnego treningu
wyczerpuje sie nam energia (spada poziom glukozy we krwi)
i zeby podnieść sobie poziom glukozy tak ważne są węgle

pozatym glikogen wątrobowy zapewne nie jest ruszany po treningu
ale glikogen zawarty w mieśniach to raczej tak
i właśnie na to potrzeba wegli a z tych tam teorii niedługo wyjdzie
ze wystarczy samo białko i juz będzie super...
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024