Skocz do zawartości


Zdjęcie

twaaarógggg


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

ooleg
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: twaaarógggg
proponuje panowie wymieszac 250g twarogu z biedronki (chudy) z puszką tunczyka posolić dodac troszke ketchupu wedle uznania wymieszac i panowie smacznego :hyhy: ;)
  • 0

darOOO110
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 419 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kulturystyka,motoryzacja,imprezki

Napisano Ponad rok temu

Re: twaaarógggg

Panowie, własnie miałem szamac twaróg, tak jak mam w diecie. ale.. jak mozna jesc sam twaróg?przeciez to jest suche i ochydne... co z tym poradzić?



prawdziwa bomba bialkowa ;p i na co komu odzywki ;p :padam:
  • 0

BARKY
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 454 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: twaaarógggg

proponuje panowie wymieszac 250g twarogu z biedronki (chudy) z puszką tunczyka posolić dodac troszke ketchupu wedle uznania wymieszac i panowie smacznego


dokladnie tez polecam,twarog plus tunczyk ( ja bez ketchupu ) bardzo dobra opcja na noc,bo prawie bez wegli i tluszczu,niemal same bialko !!! tylko niektorzy z wrazliwszym brzuchem moga miec delikatne problemy rano lub w nocy :hyhy:
  • 0

szuwar11
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 141 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kilof

Napisano Ponad rok temu

Re: twaaarógggg
ja dzisiaj zjadlem normalnie kostke twarogu tylko woda popijalem wcodzi jak miod :rotfl:
  • 0

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: twaaarógggg
a ja mam inne pytanie dotyczace bialak, i twraogu, jakie bialko jest lepsze (nabial czy mieso) i czy jest duza roznica w efekcie jesli jemy prawie samo bialko z nabialu, albo troche z miesa troche z nabialu.

do tej pory jadlem prawie sam nabial, wiadomo kanapki to tylko z miesem, kielbasa, szynka, czy cos tam, no i tunczyk, no i tyle co przy obiadach. ale teraz dorzuce z 300g ryby dziennie i cos jeszcze z kuraka jako dodatek do tego co juz jadlem.
  • 0

Adaskoo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 149 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płock

Napisano Ponad rok temu

Re: twaaarógggg
Porządna dieta z pewnością da duże efekty jak ktoś wie co i jak jeść da sobie radę i bez suplementacji ;) też jestem zwolennikiem dobrej diety...
A co do tuńczyka + twarogu nie jadłem ale muszę spróbować ciekawie się zapowiada :) :) :)
  • 0
TYLE SZANS, ILE ODWAGI !!!
Nie masz pleców?? NIE OSZCZĘDZAJ ŁOKCI!!!...

ooleg
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: twaaarógggg
ja czerpie duzo białeczka z nabiału nawet do 750g dziennie twarożka potrafie oszamac nie licząc innych żródłę białka jak ryby , jajka i miesko ...a co do przyrostów nie narzekam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024