Skocz do zawartości


Zdjęcie

Odżywka dla chudzielca


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

Jack
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Odżywka dla chudzielca
Proszę o poradę. Jestem chudy i chciałbym trochę przytyć (189 cm/65 kg). Uprawiam sporty, które nie pomagają mi przybrać na wadze: kolarstwo górskie, narciarstwo biegowe, bieganie. Do tego jestem wegetarianinem, a właściwie jaroszem (ryby od czasu do czasu jem). Chudy byłem zanim przestałem jeść mięso. Aby zwiększyć masę pomyślałem o skorzystaniu z odżywek, ponieważ apetytu za dużego nie mam. W oczy rzucił mi się np. GAINER MASS SCITEC. Jest sens jeść coś takiego? Czy da się przełknąć taki specyfik (chodzi o smak)? Pozdrawiam
  • 0

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywka dla chudzielca

Proszę o poradę. Jestem chudy i chciałbym trochę przytyć (189 cm/65 kg). Uprawiam sporty, które nie pomagają mi przybrać na wadze: kolarstwo górskie, narciarstwo biegowe, bieganie. Do tego jestem wegetarianinem, a właściwie jaroszem (ryby od czasu do czasu jem). Chudy byłem zanim przestałem jeść mięso. Aby zwiększyć masę pomyślałem o skorzystaniu z odżywek, ponieważ apetytu za dużego nie mam. W oczy rzucił mi się np. GAINER MASS SCITEC. Jest sens jeść coś takiego? Czy da się przełknąć taki specyfik (chodzi o smak)? Pozdrawiam

Szczerze ci powiem że na mnie zajebiście wpłynęło BCAA. Brałem kilka kapsułek przed posiłkiem około 30 minut i do posiłku tak zgłodniałem że wcinałem bardzo dużo, poprostu głód był nie do wytrzymania ale jak już siadłem do michy to nadrobiłem te cierpienia. Ważne jest to żeby trzymać dietę ona sama z siebie ustabilizuje ci metabolizm. Jedz tylko co 3-3,5h i powinno być ok. Później ułoży się prawidłową dietę. Albo jeśli jesteś tak zdeterminowany to możesz odrazu jakąś ułożyć (my sprawdzimy) i będziesz już ją stosował.
  • 0
Dołączona grafika

Litwin81
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3380 postów
  • Pomógł: 40
146
Bardzo Dobra
  • Lokalizacja:Gdynia
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Różne
  • Staż [miesiące]:Długi
  • Wzrost [cm]:168
  • Biceps [cm] :40
  • Klatka piersiowa [cm]:105
  • Pas [cm]:82
  • Udo [cm]:65
  • Przysiad [kg]:170/15*120
  • Wyciskanie [kg]:140/19*100
  • Martwy ciąg [kg]:185/10*150
  • Waga [kg]:85

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywka dla chudzielca
Masz spora niedowage,jaki wybierzesz zależy od tego ile kasy chcesz przeznaczyć.
  • 0
"Lepiej umrzeć na stojaco niż żyć na kolanach."

Jack
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywka dla chudzielca
Mr.chudy135 z tego co wyczytałem BCAA poprawia zdolność wysiłkową. Niespecjalnie chcę więcej jeść niż teraz, dlatego właśnie chcę nabić nadwyżkę odżywkami. Moje posiłki wyglądają następująco: śniadanie (grzanki lub bułki z serem, pasztetem sojowym itp), obiad (zupa i drugie danie - pierogi, naleśniki, makaron z sosem lub ryby, kotlety sojowe/jajeczne/grzybowe z ziemniakami i surówkami), na kolację podobnie jak na śniadanie ale mniejsze ilości. Pomiędzy posiłkami zamulam się słodyczami (czekolada, ciastka) i jem sporo owoców oraz nasion.
Litwin81 - co do kasy to w ramach rozsądku, myślę że miesięcznie przez 3 miesiące mogę poświęcić po 150 zł o ile będzie widać jakis rezultat.
I uwaga - nie chcę być pakerem, wystarczy mi dobić do 70 kg
  • 0

barto5
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1009 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk B-B
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka
    muzyka
    boks
    sporty siłowe
    kobiety :D
  • Staż [miesiące]:od 2007 z przerwami kontuzjami itp.

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywka dla chudzielca
Pakerem nie jest łątwo zostać :P
  • 0

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywka dla chudzielca

Mr.chudy135 z tego co wyczytałem BCAA poprawia zdolność wysiłkową. Niespecjalnie chcę więcej jeść niż teraz, dlatego właśnie chcę nabić nadwyżkę odżywkami. Moje posiłki wyglądają następująco: śniadanie (grzanki lub bułki z serem, pasztetem sojowym itp), obiad (zupa i drugie danie - pierogi, naleśniki, makaron z sosem lub ryby, kotlety sojowe/jajeczne/grzybowe z ziemniakami i surówkami), na kolację podobnie jak na śniadanie ale mniejsze ilości. Pomiędzy posiłkami zamulam się słodyczami (czekolada, ciastka) i jem sporo owoców oraz nasion.
Litwin81 - co do kasy to w ramach rozsądku, myślę że miesięcznie przez 3 miesiące mogę poświęcić po 150 zł o ile będzie widać jakis rezultat.
I uwaga - nie chcę być pakerem, wystarczy mi dobić do 70 kg

Teraz wiem że BCAA to tylko amino i odżywia mięśnie ale wtedy nie wiedziałem nic o tym ale jeść mi się naprawde chciało nie wiem czy to przez efekt placebo tzn. że wkręciłem sobie że po tym bcaa jestem strasznie głodny.
  • 0
Dołączona grafika

Jack
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywka dla chudzielca
Litwin81 dzięki za propozycje
Mr.chudy135 :P
  • 0

Dathí

    Pan i wladca, Wielki Ksiaze, Mistrz Zakonu, Wodz wielkiej hordy,

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 601 postów
  • Pomógł: 1
14
Neutralna
  • Lokalizacja:Baile Átha Cliath
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- kolkowanie komunistow
    - polowania na mongolow
    - techniki rozpinania biustonoszy sila woli
    - brawurowa jazda cinquecento

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywka dla chudzielca

Proszę o poradę. Jestem chudy i chciałbym trochę przytyć (189 cm/65 kg). Uprawiam sporty, które nie pomagają mi przybrać na wadze: kolarstwo górskie, narciarstwo biegowe, bieganie. Do tego jestem wegetarianinem, a właściwie jaroszem (ryby od czasu do czasu jem). Chudy byłem zanim przestałem jeść mięso. Aby zwiększyć masę pomyślałem o skorzystaniu z odżywek, ponieważ apetytu za dużego nie mam. W oczy rzucił mi się np. GAINER MASS SCITEC. Jest sens jeść coś takiego? Czy da się przełknąć taki specyfik (chodzi o smak)? Pozdrawiam


Mysle ze jako jarosz tez mozesz przytyc, ale musisz miec odpowiednia diete, zamiast piersi z kurczaka jedz po prostu wiecej roznego radzaju ryb. A z gainerow to kazdy Ci poleci Mutant Mass :P
  • 0
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu - prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły
Been there, taken that

Jesli pomoglem to postaw mi piwo :D



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024