Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nowy-STRIDER-SnG-co-na-kolana-powala


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

budo_piterm
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3170 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kto to wie...

Napisano Ponad rok temu

Nowy-STRIDER-SnG-co-na-kolana-powala
Strider wypuszcza nowy folder... SnG

Na razie wiadomo tyle, że będzie to zabawka ze stali S30V, drop point, układ frame-lock, jedna okładzina z tytanu (blokująca) a druga z G10 (zapewnia moc i lekkość). G10 będzie czarno-zielone, tytan anodyzowany na tzw. flame-pattern. Płaski szlif na całej wysokości ostrza, wykończenie tiger-stripe, otwór w ostrzu + obustronny kołek zamiast stop-pin (jak w folderach MOD'a). Tytanowy klips tip-up jest po jednej stronie i nie jest przekładalny. Krótko mówiąc, powstaje hardcore'owa wersja Sebenzy :) A teraz odpowiedź na trzy najważniejsze pytania...

1. Kiedy? Chłopaki ze Stridera mówią coś o początku roku. Ale pierwsze 200szt. idzie TYLKO na rynek japoński, gdzie już dawno są rozdysponowane!

2. Za ile? W Japonii poszły na pre-order jak ciepłe bułeczki po 650 USD...

3. Jakieś fotki? Cały stos poniżej:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika
  • 0

budo_el primo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 631 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy-STRIDER-SnG-co-na-kolana-powala
NIe masz czasem jakiś znajomych w Japonii :) :?: Albo bogatego wujka w Ameryce...obaj by się przydali :wink:

Nóż jest sliczny przyczepiłbym się tylko do rękojesci - ten kolor mi zdecydowanie nie lezy chociaż pasuje do ostrza...no i te kształty kanciaste takie jakieś...futurystyczne jak dla mnie :lol:
Ale faktycznie ten nóż coś w sobie ma - moc i drapieżność to widać na pierwszy rzut oka.Ładnie sie nim tnie - to po prostu widać...hardcore'owa wersja Sebenzy - bardzo dobrze powiedziane :twisted:
  • 0

budo_spuud
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 716 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy-STRIDER-SnG-co-na-kolana-powala
poklon :shocked!: poklon .................tylko ta cena...nie dla mnie..:(
spuud
pozdrawia
ps
frame to duzy +
  • 0

budo_seiken
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy-STRIDER-SnG-co-na-kolana-powala
Mnie niestety SNG rozczarowal , nie nie ze nie podoba mi sie , lecz oczekiwalem czegos innego.
Chyba z rok temu kiedy widzialem pierwsze zdjecia prototypu , bylem pewien ze bedzie to luksusowa wersja AR , it ot jeszcze frame lock.
Jakies 1,5 miesiaca temu , bedac w NY mialem okazje pobawic sie wlasnie SNG ( ktory byl akurat na sesji zdjeciowej u Shelby ) , co mnie rozczarowalo ( tak samo jak w Amphibin ) rozmiar , oczekiwalem duzego noza , a to taka skoksowana Sebenza wyszla.
JEdyna dobra rzecza jest to ze mam teraz odlozone 600 $ ( o ktorych nie wie zona ) i moge sobie cos kupic.....tylko co ?
  • 0

budo_spuud
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 716 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy-STRIDER-SnG-co-na-kolana-powala
"JEdyna dobra rzecza jest to ze mam teraz odlozone 600 $ ( o ktorych nie wie zona ) i moge sobie cos kupic.....tylko co ?" .............przestan......dobijasz mnie :cry:
spuud
pozdraffia :wink:
  • 0

budo_piterm
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3170 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kto to wie...

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy-STRIDER-SnG-co-na-kolana-powala
Ha, Seiken... no to się przejechałeś. Jak słyszałem pierwsze wzmianki o SnG to ktoś, chyba Evan z TAD Gear, wspominał żeby się czasem nie nastawiać na "AR Frame Lock" tylko na mocny użytkowy folder. A swoją drogą, to Frame AR byłby po prostu odjazdowy. Full tytan czywiście. Jednak jak tak czytam i czytam, to SnG chyba jest całkiem nielichy. Jest LEKKI, co w Striderach często się nie zdarza :) i moim zdaniem wymiary ma OK jak na utility knife. Cena jest niestety o połowę za duża. Już są głosy, że w USA za 650 USD to nie będzie się aż tak dobrze sprzedawał i Strider będzie musiał dać niższą cenę w USA. Z resztą to znana taktyka Strider'a - najpierw sprzedać bardzo drogo w Azji a dopiero potem zejść na ziemię w USA. Podobnież są produkty Stridera, które wyszły TYLKO na rynku azjatyckim! Tam dopiero mają powalone w główkach na tym punkcie...

PS1. Shelby... trochę robi te fotki, co? Szczególnie te dla SureFire'a...

PS2. $600 - może jakiś OTF? Nemesis? Chyba, że już dawno go masz :wink:
  • 0

budo_piterm
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3170 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kto to wie...

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy-STRIDER-SnG-co-na-kolana-powala
Seiken, a może masz jakies fotki tych "azjatyckich" zabawek Stridera? Ja niestety jeszcze się nie doszukałem... :(
  • 0

budo_spuud
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 716 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy-STRIDER-SnG-co-na-kolana-powala
....ja gdzies w chacie na kompie mam zdjecie nietypowego stridera.....sciagniete wlasnie z jakies azjatyckiej stronki.....
spuud
pozdraffia
ps
jutro postaram sie je udostepnic....
  • 0

budo_seiken
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy-STRIDER-SnG-co-na-kolana-powala
No tak , AR jako frame lock to bajka i wlasnie myslalem ze SNG tym bedzie. Jednak jako codzienny noz uzytkowy jednak wole Sebezne , mniejszy i elegantszy.
Co do cen w Japonni , Taiwanie i Singapurze to rzeczywiscie sa to sumy 100 % wieksze niz w US , niektorzy jak Strider , Mad Dog , Ryan juz zweszyli gdzie jest bussines i pchaja tam modele "specjalne" ( np.SEAL 2000 , Cat Rezin ).
Co do zakupu , to na pewo nie bedzie to auto ( nielegalne to , i HAllo wystarczy) , mysle raczej o dual Millenium tanto Ligghtfoota , a jak kupie na show w Toronto to i jeszcze na jakies bowie Tishbourna wystarczy.
  • 0

budo_piterm
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3170 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kto to wie...

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy-STRIDER-SnG-co-na-kolana-powala

Jednak jako codzienny noz uzytkowy jednak wole Sebezne , mniejszy i elegantszy.

I :serduszka: Sebenza...

mysle raczej o dual Millenium tanto Lightfoota , a jak kupie na show w Toronto to i jeszcze na jakies bowie Tishbourna wystarczy.

Shit, ktoś znów napisałe ten wyraz na L... Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika
  • 0

budo_dzikki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1335 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy-STRIDER-SnG-co-na-kolana-powala
Bleee... 8) qrna ... folder za folderem .. strider za striderem ..
Ja mam tyle czasu Pume ... qrcze nie sadzicie , ze to jest jak wyscig szczurow :?:
  • 0

budo_seiken
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy-STRIDER-SnG-co-na-kolana-powala
...a masz jeszcze czarno-bialy telewizor i jedzisz warszawa -garbusem a muzyki sluchasz ze szpulowego ZK ?
  • 0

budo_dzikki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1335 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy-STRIDER-SnG-co-na-kolana-powala
Wiesz Seiken spokojnie bez nerwow .. ja tez lubie dobry kawalek stali w reku rzucilem tylko pytanie ... chodzi o szybkosc powstawania nowych folderow w chwili obecnej :?:
  • 0

budo_seiken
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy-STRIDER-SnG-co-na-kolana-powala
Jak w kazdej dziedzinie , produkty zminiaja sie z tygodnia na tydzien , gdzie nie popatrzysz wszyscy robia wszystko zeby ich produkt , byl lepszy , inny lub po prostu zwracajacy uwage.To jest po prostu zdrowa konkurencja w bussinesie , czy klient podda sie tej fali i bedzie kupowal co chwila cos nowego , sa tacy co beda ,a sa tacy co ciagle uzywaja skladanego scyzorycha "Gerlacha" od dziadka.
  • 0

budo_dzikki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1335 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy-STRIDER-SnG-co-na-kolana-powala
A wiesz co Seiken najbardziej boli ... cena.
Ciekawy jestem kiedy ceny zaczna sie delikatnie zssuwac ku dolnemu kresowi bysmy nie musieli wypruwac sie na nie.
Nie narzekam na to ... lubie ogladac nowe noze ... ale gdy widze, ze kazdy nowy jest tez o niebo drozszy to cos mi nie pasuje.
  • 0

budo_bayonet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 117 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy-STRIDER-SnG-co-na-kolana-powala
Ten Strider jest fajny ale... narazie czekam aż jakaś inna firma wypuści coś tańszego z S30V +G10 i porządna blokada.Może ludzie z SOG albo SPYDERCO coś wymyślą...
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy-STRIDER-SnG-co-na-kolana-powala
Mnie-nie-powala-na-kolana-jakiś-taki-nieforemny.

Jakbym miał kupować, to bym wolał AR...
  • 0

budo_piterm
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3170 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kto to wie...

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy-STRIDER-SnG-co-na-kolana-powala

Mnie-nie-powala-na-kolana-jakiś-taki-nieforemny. Jakbym miał kupować, to bym wolał AR...


Eeee, kręcić tylko nosem umiesz :wink: a mnie powala. Podoba mi się ten nóż, to można powiedzieć ogniwo łączące Sebenzę i Stridera AR... taki ciekawy hardcore...
  • 0

budo_dzikki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1335 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy-STRIDER-SnG-co-na-kolana-powala
A ja chcialem przeprosic Seikena :) za poprzednia dyskusje :)
Dzisiaj szedlem sobie i na polce w sklepie lezal taki biedny i samotny folder Pumy z czesciowy ostrzem seratede ... i ja .. nie moglem go tak zostawic :) ... moja poprzednia Puma uzyska wytchnienie.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024