Skocz do zawartości


Zdjęcie

HST


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

orbit
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:...
  • Zainteresowania:...

Napisano Ponad rok temu

HST
Witam co sądzicie o tym rodzaju treningu? niech wypowiedzą sie tylko Ci ,którzy go stosowali robiłem slpita przez prawie rok efekty były dobre jak niezaniedbywałem diety oczywiscie , robie teraz 3 tygodnie przerwy i mam zamiar ruszyc z HST mysle ze to bedzie świerzy kop dla mięsni i przyniesie jakies efekty.pozdro.
  • 0
cel: do końca roku = 80 kg na klate, waga 90, 42 w bicu !

stachu1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 935 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:MiKoŁóW
  • Zainteresowania:Powerlifting od 2010r, piłka nożna

Napisano Ponad rok temu

Re: HST
Powiem Ci ze ja po 1,5 roku jechania na splicie skusilem sie na HST i efekty byly ladne i do tego sila zajebiscie skoczyla :D np +15 kg na klate :hyhy: Dodam ze jechalem na samym mono :rotfl: :P ale zawaliles se to bo maxy powinienes obliczyc przed SD
  • 0
"Trenuj Do końca Do Upadłego Bo Życie To walka By Dążyć Do Czegoś!!!"

orbit
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:...
  • Zainteresowania:...

Napisano Ponad rok temu

Re: HST
no ja znam mniej wie cej swoje maxy ;/
  • 0
cel: do końca roku = 80 kg na klate, waga 90, 42 w bicu !

stachu1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 935 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:MiKoŁóW
  • Zainteresowania:Powerlifting od 2010r, piłka nożna

Napisano Ponad rok temu

Re: HST
Powinienes dokladnie znac swoje maxy :) To jesli chcesz sie zabrac za te HST to radze Ci abys jeszcze tydz zostawil na spr maxow i po nich 9-12 dni SD
  • 0
"Trenuj Do końca Do Upadłego Bo Życie To walka By Dążyć Do Czegoś!!!"

BARKY
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 454 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: HST
HST ogolnie dobra sprawa, masa idzie calkiem dobrze i z czego ja najbardziej bylem zadowolony to ze nie łąpałem wogole tluszczu :] natomiast co do sily to akurat ja nie odnotowalem konkretnych przyrostow silowych i musze powiedziec ze makrocykl z 5 powt. to jakos nie dla mnie bo wygladalo to tak ze zroiblem 5 powt. i nie muisalem wogole odpoczywac tylko od razu moglem zrobic nastepne 5 i jeszcze nastepne 5 heheh...No ale to tylko moje odczucie...ogolnie pozytywny rodzaj treningu :]
  • 0

Cienias1418048771
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze śmietnika
  • Zainteresowania:Siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: HST
Dobra ja mam tez pytanko odnosnie HST a nie chce nowego topicu zakładać. Więc przeczytałem all kilka razy. Ten tydz przeznaczam na pomiary robie przerwe. I tu moje pytanie odnosnie 5% mniejszego obciazenia. Czyli mam zmniejszyc max ciezar o 30% ? Bo 6 trenów w ciagu 2 tygow daje 30%. Czyli zakładajac ze max mój na 15 powt. wynosi 100kg to 1 tren mam zrobic 70kg , 2 tren 75 i 3 tren 80 4 tren 85 5 tren 90 i tak zwiekszac az do swojego maxa zanotowanego napoczatku??
  • 0
FanClub Joksa

Cel:
-biceps 50
-klata 128
-waga poniżej 100

stachu1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 935 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:MiKoŁóW
  • Zainteresowania:Powerlifting od 2010r, piłka nożna

Napisano Ponad rok temu

Re: HST

i tak zwiekszac az do swojego maxa zanotowanego napoczatku??

zgadza sie

Zle to obliczyles :D Jesli max wynosilby 100kg to zaczynasz od 75kg i ostatni dzien mikrocyklu konczysz swoim maxem
  • 0
"Trenuj Do końca Do Upadłego Bo Życie To walka By Dążyć Do Czegoś!!!"

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: HST
ja tam szczerze to po 4 tyg jedynie sily mi przybylo ale to u mnie chyba ogolna zaleta sila poszla o 10kg jesli dobrze pamietam na plecki i przysiad na klate tez cos kolo tego zrezygnowalem bo nie moglem dobracowac bardziej poszczegolnych partii co wynioslo u mnie wniosek ze takowy trneing zastosowalbym na podtrzymanie
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024