Skocz do zawartości


Zdjęcie

Poczatek z odzywkami


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

sucre
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Poczatek z odzywkami
Witam wszystkich.Chciałbym sie dowiedzieć od bardziej doświadczonych zawodników co by proponowali do zakupu na początek z odzywkami.Mam 22 lata,182cm i 81km.Zażywając odzywki chciałbym zwiększyć masę mięśniową,dieta jaka stosuje to 5 posilkow dziennie i staram sie by bylo w niej jak najwiecej bialka.Z poczatku myslalem zeby zakupic jakies bialko i kreatyne ale zaproponowano mi zakup jakiegos gainera i aminokwasow w zwiazku z czym mam pytanie co Wy byscie mi zaproponowali.Dysponuje kwota 200zl.Z gory dziekuje za dobre rady.
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Poczatek z odzywkami
jesli faktycznie dostarczasz odpowiednia ilosc bialka to zakup bialka mija sie z celem. hmm 5 posilkow szkoda ze nie przedstawiles jakich bo jesli zawierajacych takze dosyc duza ilosc wegli dyskfalifikowal by zakup gainera. stazu nie podales, lecz sklanialbym sie raczej ku kreatynie bo 5 posilkow to juz cos i jesli sa one tresciwe to bialko/gainer nie bedzie potrzebne. za reszte pieniedzy z kreatyny mozesz natomiast zakupic samo carbo i przyjmowac tylko niewielka ilosc 1x dziennie po treningu.
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


sucre
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Poczatek z odzywkami
Wiesz co z tymi posiłkami to jest tak że raz sa 4 raz jest 5 a zdarza sie ze sa i 3,wiadomo studia i praca robia swoje a nie sa to tez posilki glownie nastawione na bialko itd to jest takie typowe jedzenie...wiec pomyslalem sobie ze gainer jako takie uzupelnienie byłby dobry..Generalnie to cwicze od okolo 18roku zycia ale mialem przerwe dwuletnie i teraz ciwcze od stycznia,z kreatyna nie mialem nigdy doczynienia tylko z odzywakmi biakowymi ale to bylo dawno.
  • 0

sucre
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Poczatek z odzywkami
Nio to co proponujecie bo jutro chcialbym zakupic jakies suplementy i w koncu nie wiem co??Czy jezeli chce nabrac masy dobrze bedzie kupic jakiegos gainera i kreatyne czy lebiej bialko i kreatyne??
  • 0

Driftgreg666
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 570 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom

Napisano Ponad rok temu

Re: Poczatek z odzywkami
proponuje zebyś sobie kupił kreatyne np Mega caps Olimpa i do tego za reszte kasy gainera np gain bolica, nie brałes kretki to bedziesz zadowolony z wyników ;)
  • 0
„Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska.”

sucre
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Poczatek z odzywkami
Kreatyne zakupie napewno,czytalem ze dobra jest universal...mam jeszcze jedno pytanie:lepiej kupic gainera czy odzywke bialkowa??Slyszalem ze w gainerze jest juz kreatyna wiec nie lepije bylo by do kretki kupic bialko??
  • 0

Blackzone
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1952 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siłownia
  • Zainteresowania:[][][]-----[][][]

Napisano Ponad rok temu

Re: Poczatek z odzywkami
kup na pewno kreatynę, jeżeli masz szybką przemianę materii to kup sobie gainera. A jeżeli wolną to białko do tego witaminy. I będzie ok
  • 0

0pL
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 437 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gw
  • Zainteresowania:..Silownia :]

Napisano Ponad rok temu

Re: Poczatek z odzywkami
w gainerze kreatyna :rotfl: :rotfl:

NIE!

kto Ci takich glupot nagadal
  • 0
Jeden cel -masa-




REDUKCJA

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Poczatek z odzywkami
sa niektore gainery ktore zawieraja w sobie kreatyne ale aby dostarczyc dzialajaca dawke kreatyny mono czyli te ~5g dziennie musialbys brac 100g gainera czyli na upartego normalna dawke chcacego przytyc :rotfl: jesli interesuje Cie taki gainer to moge z czystym sumieniem polecic Ci ACTIVITA Massive Gainer. ma on bardzo fajny sklad, jak dla mnie lepszy nawet niz legendarny mass xxl (ma wiecej bialka niz activita, ale przy masie to raczej wolimy i tak wegle) :rotfl: oparty jest na mct, wpi, wpc, długołancuchowych weglach, glutaminie nag :przestraszony: , lecytynie i oczywiscie kreatynie. dodatkowo taka ciekawostka wolny jest od barwnikow, slodzikow, konserwantow itd. poniewaz znajdują sie z nim kawalki owocow. Dzieki temu ma naturalny smak zreszta calkiem pyszny jak pamietam :]
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


sucre
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Poczatek z odzywkami
Ale ja wlasnie chce brac takie dawki zeby przytyc :D Czyli raczej bede sie skłaniał ku kupieniu gainera i kreatyny.Dzieki wszyskim za odpowiedzi.We wtorek powiem co kupilem i spytam w jakich dawkach i kiedy to brac.pozdraiwam
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Poczatek z odzywkami

Ale ja wlasnie chce brac takie dawki zeby przytyc

czyli do działu odzywiania zapraszam :D bo napewno wiesz ze 100g gainera to 1 torebka ryzu + tunczyk w wodzie, i o wiele razy zdrowiej :hyhy: gainerem nigdy nie zastapisz naturalnego jedzenia
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


sucre
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Poczatek z odzywkami
Okej,zakupilem kreatynke Universala i gainera treca Mass XXL.Teraz mam prozbe zeby ktos napisal mi jak to najlepiej zazywac.
  • 0

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Poczatek z odzywkami
sucre,
kreatyna:
DT:
5 gram na czczo+5 gram po treningu
DNT:
5 gram na czczo

gainer:
według braków w diecie lub po treningu ;)
  • 0

sucre
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Poczatek z odzywkami
Witam poraz kolejny.Zaczynam druga kuracje na kreatynie i gainerze.Mam pytanie:procz silowni trenuje boks,czy w dni ktore mam boks rowniez powinienem brac odzywki czy tylko gdy mam silownie??
  • 0

Blackzone
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1952 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siłownia
  • Zainteresowania:[][][]-----[][][]

Napisano Ponad rok temu

Re: Poczatek z odzywkami
w dni które masz boks także bierz suple.
  • 0

absolvent
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Poczatek z odzywkami
wiesz co... jezeli to Twoj drugi cykl ma byc, to zakup raczej jakas inna kraetynke, ale nie mono bo mono juz slabiej wejdzie... np cell pumpa z biogenixa :) polecam albo CM3 z trec-a
pozdrawiam :P
  • 0

BARKY
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 454 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Poczatek z odzywkami

ale nie mono bo mono juz slabiej wejdzie


no ciekawa teoria :zdziwko: ja jade enty cykl na mono i jakos za kazdym razem dziala okej....
  • 0

absolvent
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Poczatek z odzywkami
teoria, czy nie wiadomo, ze organizm sie przyzwyczaja i potrzebuje czegos innego... ja pamietam ze pierwszy cykl na mono byl super ale 2 kolejne to lipa...;/
  • 0

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Poczatek z odzywkami
absolvent, kwestia porzadnego wysycenia organizmu ;)
  • 0

BARKY
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 454 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Poczatek z odzywkami
eee tam,ze niby do krety sie przyzwyczaja ? to tak jak bys powiedzial ze do bialek,wegli,tluszczy tez sie przyzwyczaja i za ktoryms cyklem juz nierosnie ;) albo przekaladajac na suple, ze gainer czy bialko dziala tylko na pierwszym cyklu hehe...chyba ze ktos juz osiagnal swoja bariere wzrostu i na suplach juz naprawde nie wiele zdziala,wtedy mozna powiedziec ze mono juz nie dziala tak jak kiedys,ale to nie dlatego ze sie organizm przyzwyczail tylko ze juz jak wiadomo im wiekszym,silniejszym sie jest tym wolniej idzie do przodu,wolniejszy progres....
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024