Skocz do zawartości


Zdjęcie

Poczatek z odzywkami


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

absolvent
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Poczatek z odzywkami
z tym ze organizm musi miec dostarczane te skladniki odzywcze, a kreatyna jest w nim wytwarzana z tym ze w malej ilosci... cytat z wikipedii "Kreatyna kwas β-metyloguanidynooctowy - organiczny związek chemiczny, tworzy się w trakcie przemiany materii, występuje głównie w mięśniach." co to dla nas oznacza? ze organizm sie przyzwyczaja do tego ze ma dostarczana kreatyne... i nie zaprzestaje jej produkcji, ale by przekroczyc kolejne bariery musimy ja "przedawkowywac" owszem w duzych ilosciach to mono da efekty na 5 cyklu... ale nie w tym rzecz... szkoda zdrowia... dlatego proponuje jablczan, czy ester etylowy... na kreatnie daleko nie zajedziesz jedzac 15-20g... wysiada Ci nerki i watroba... nie jest bardzo niezdrowa, ale cukrem tez mozna sobie wyrzadzic krzywde jezeli za duzo go spozywamy... pozdrawiam
  • 0

BARKY
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 454 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Poczatek z odzywkami
ale kolego z calym szacunkiem dla ciebie i twojej wiedzy, ja ci mowie ze swojego doswiadczenia a nie z tego co gdzie napisali. Tak jak ci mowie mam rozne cykle za soba,na roznych srodkach i czy to byl pierwszy czy czwarty czy 8 cykl to mono zawsze dziala !!! i wcale nie w dawkach kosmicznych, tylko w takich jak zwykle a nawet w takich co wielu osobom z forum pomimo znacznie mniejszej wagi,sily wydawalo by sie nie mozliwe ( male dawki) kwestia lezy w treningu jezeli chodzi o postepy silowo-masowe i w szamie jezeli chodzi o masowe. A jezeli ktos wali w ciagu roku dajmy na to 6 cykli na mono i do tego nie zmienia prawei treningu no to wiadomo ze cos bedzie nie tak ( nie hcodzi mi tu o ciebie konkretnie).
  • 0

absolvent
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Poczatek z odzywkami
tez racja... jezeli nie robi sie cykli jeden za drugim z 2-3 tyg przerwa to jest inna sprawa ale mimo wszytko zostaje przy swoim ze 1-2 cykle na mono to ok ale potem juz cos bardziej zaawansowanego.. a co do treningu to i bez odzywek przy dobrej diecie mozna daleko zajechac i miec swietne efekty :)
  • 0

sucre
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Poczatek z odzywkami
Chyba jednak bede sie stosowal do tego ze biore tylko w dni ktore mam silownie a cykl drugi robie tez na mono z tego powodu ze mi zostalo z poprzedniego cyklu ale na trzeci cykl oczwiscie cos zmienie
  • 0

sucre
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Poczatek z odzywkami
Mam jeszcze jedno glupie pytanko...kiedys wyczytalem ze kratyny by byla lepiej wchlaniana powinna byc pita z sokiem rozpuszczam wiec kreatynke w szklance kubusia,mam nadzieje ze nie ma zadnych przeciwwskazan?/
  • 0

Blackzone
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1952 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siłownia
  • Zainteresowania:[][][]-----[][][]

Napisano Ponad rok temu

Re: Poczatek z odzywkami
możesz tak robić, ale nie musisz.
  • 0

BLUE_ARMY
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4535 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KM, ALP, Diving

Napisano Ponad rok temu

Re: Poczatek z odzywkami
sucre, chodziło o soki, typu winogronowy.

a nie na bazie przecieru :padam:
  • 0
ON
NBII + Shock + BCAA MC + Mio


It has been said that something
as small as the flutter of a butterfly's wing
can ultimately cause a typhoon
halfway around the world..
- Chaos Theory

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Poczatek z odzywkami

co to dla nas oznacza? ze organizm sie przyzwyczaja do tego ze ma dostarczana kreatyne...

1g, ktora jest wykorzystywana przez organizm na procesy bieżące, to tak jakbys dostarczyl bialko i myslal ze pojdzie w miesnie...organizm wpierw wykorzysta te bialko do produkcji substancji jakich mu brakuje. tak wiec ten 1g naturalnej kreatyny zostanie wykorzystany glownie aby walczyc np. ze zmęczeniem czy zapobiec spadkowi wydolnosci wysiłkowej gdy wykonujesz fizyczna prace/meczysz sie/biegniesz itd.

by przekroczyc kolejne bariery musimy ja "przedawkowywac"

dawno juz wiadomo ze np. faza nasycenia ~20g to tylko marnowanie kreatyny, organizm wchlonie ~10g, nadmiar wydali z moczem, moze cos tam zostanie zmagazynowane w miesniach ale tam akurat niema duzo miejsca chociazby z powodu magazynowania tam innych substacji. ale daze do czegos innego, obecnie wiadomo ze nawet 5g kreatyny dziala tak samo jak 10g czy 20g, mozna dawkowac nawet wedlug masy swojego ciala, i nie musi to byc super ekstra dawka by "przedawkowac" a czemu ?? bo istnieje cos takiego jak "wysycenie" czyli odstawiasz kreatyne, cwiczysz na sucho, organizm, receptory itd. sie oczyszczaja i dlatego kazdy cykl na kreatynie czuc jesli zrobisz odpowiednio dlugi odstep, nawet po super kozackim stacku, dasz mono na drugi cykl i tez poczujesz...kreatyna wysyca sie srednio tyle ile trwal cykl.

na kreatnie daleko nie zajedziesz jedzac 15-20g... wysiada Ci nerki i watroba...

jesli juz to takie dawki bralo sie w latach 90 i tylko przez 5 dni czyli wspomniana przeze mnie faza nasycenia. obecnie nawet wiadomo ze mono, nie przemienia sie do kreatyniny w takim stopniu jak wielu z nas zapewne sadzi, nawet w faq powinien byc o tym artykuł.
pozatym kreatyna niema nic wspolnego z watroba :)

sie rozpisalem bo niemam akurat co robic :rotfl: a na wszystkie tematy odpisal blue hehe
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024