Skocz do zawartości


Zdjęcie

znowu ja, 6 miesiecy, 14 lat


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

puzon
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:k-ce
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

znowu ja, 6 miesiecy, 14 lat
mam 14 lat (za niedlugo 15), cwicze 6 miesiecy, jedyne co to byl tylko tydzien z kreatyna a dlatego bo szybko zrezygnowalem i pomyslalem sobie ze jednak nie warto.. w bicu mam 35 cm i wyciskam 79 kg

Załączone pliki


  • 0

marcin9732
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 129 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: znowu ja, 6 miesiecy, 14 lat
Siema
Widzę że wstawiłeś foty, spoko. Tylko mam pytanie: czego oczekujesz od forumowiczów? Chcesz aby ktoś ciebie ocenił, doradził jakie partie mięśni poprawić? Może traktujesz te forum jako facebook? :clap:
  • 0
Ćwiczenia powinny stać się częścią długoterminowego programu poprawy zdrowia.Regularne uprawianie sportu rok w rok-oto co się naprawdę liczy. Krótkotrwałe ćwiczenie daje krótkotrwałe efekty.

puzon
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:k-ce
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: znowu ja, 6 miesiecy, 14 lat

Siema
Widzę że wstawiłeś foty, spoko. Tylko mam pytanie: czego oczekujesz od forumowiczów? Chcesz aby ktoś ciebie ocenił, doradził jakie partie mięśni poprawić? Może traktujesz te forum jako facebook? :clap:

no chyba wiadomo opinii, oceny, co poprawic itp, co masz na mysli mowiac facebook bo nie bardzo rozumie :clap:
  • 0

tuna18
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ożanna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: znowu ja, 6 miesiecy, 14 lat
jak na ten wiek jest dobrze:) tak trzymać:>
  • 0

Bart903
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: znowu ja, 6 miesiecy, 14 lat
Chodzi o to, że jak już wstawiasz zdjęcia, to zrób je każdej partii mięśniowej a nie tylko plecom i klatce...
Klatka i brzuch na +
Na zdjęciach nie widać najszerszych, a szkoda...

Ogólnie bardzo ładnie jak na 6 miesięcy, tylko szkoda że tak wcześnie zdecydowałeś się na suple...
  • 0

puzon
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:k-ce
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: znowu ja, 6 miesiecy, 14 lat
jak juz mowilem na kreatynie bylem tylko tydzien, kazdy mowil ze nie potrzebnie wiec na poczatku cyklu juz zrezygnowalem, moze i rzeczywiscie zdiecie plecow jest troche zamroczone ale najszersze tez jako tako widac, widoczne sa wszystkie partie oprocz nóg ale ich niestety nie cwicze
  • 0

pirat
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
5
Neutralna
  • Lokalizacja:Cze-wa
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:24
  • Wzrost [cm]:180
  • Biceps [cm] :41
  • Przysiad [kg]:130x6
  • Wyciskanie [kg]:135
  • Martwy ciąg [kg]:150x2
  • Waga [kg]:90

Napisano Ponad rok temu

Re: znowu ja, 6 miesiecy, 14 lat
Z jakiego programu graficznego korzystales? :clap:
Dla wprawnego oka, odrazu widac ingerencje w pierwsze zdjecie, jesli chcesz wstawiac fake, pocwicz jeszcze bo robisz bledy :clap: ban winien byc.
  • 0
Sukces leży w nastawieniu.

sufmati
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 216 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: znowu ja, 6 miesiecy, 14 lat

Z jakiego programu graficznego korzystales? :clap:
Dla wprawnego oka, odrazu widac ingerencje w pierwsze zdjecie, jesli chcesz wstawiac fake, pocwicz jeszcze bo robisz bledy :clap: ban winien byc.



Nie zgodzę się z panem... Nawet jeżeli robił tzw. fake, choć ja tego nie potwierdziłem (ani też nie zaprzeczyłem) i przerabiał zdjęcia, to nie powinno być bana, bo to jego sprawa jakie zdjęcie umieszcza (jeżeli tylko jest zgodne z regulaminem). A, że jak na razie nikt się nie skarżył, że zna kolesia na zdjęciu i to nie jest on, to mniemam, że to właśnie on sam jest na zdjęciu i dając tutaj przeróbki nie szkodzi tym nikomu :] A, że np. chce nas okłamać, to jego sprawa bo nikogo nie ubędzie.


Sam jednak uważam, choć nie jestem takim znawcą grafiki, że to naturalne zdjęcia i nie wiem skąd się panu piratowi to wzięło? Może jakieś wyjaśnienie?


I nie wiem też dlaczego miałby kłamać?
  • 0

puzon
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:k-ce
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: znowu ja, 6 miesiecy, 14 lat

Z jakiego programu graficznego korzystales? :clap:
Dla wprawnego oka, odrazu widac ingerencje w pierwsze zdjecie, jesli chcesz wstawiac fake, pocwicz jeszcze bo robisz bledy :clap: ban winien byc.


no w sumie dla mnie tez to zdiecie dziwnie wyszlo no ale coz, niewiem moze jakos swiatlo padlo zle albo mialem nie rowno ramiona rozstawione
  • 0

pirat
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
5
Neutralna
  • Lokalizacja:Cze-wa
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:24
  • Wzrost [cm]:180
  • Biceps [cm] :41
  • Przysiad [kg]:130x6
  • Wyciskanie [kg]:135
  • Martwy ciąg [kg]:150x2
  • Waga [kg]:90

Napisano Ponad rok temu

Re: znowu ja, 6 miesiecy, 14 lat

Nie zgodzę się z panem... Nawet jeżeli robił tzw. fake, choć ja tego nie potwierdziłem (ani też nie zaprzeczyłem) i przerabiał zdjęcia, to nie powinno być bana, bo to jego sprawa jakie zdjęcie umieszcza (jeżeli tylko jest zgodne z regulaminem). A, że jak na razie nikt się nie skarżył, że zna kolesia na zdjęciu i to nie jest on, to mniemam, że to właśnie on sam jest na zdjęciu i dając tutaj przeróbki nie szkodzi tym nikomu :] A, że np. chce nas okłamać, to jego sprawa bo nikogo nie ubędzie.


Sam jednak uważam, choć nie jestem takim znawcą grafiki, że to naturalne zdjęcia i nie wiem skąd się panu piratowi to wzięło? Może jakieś wyjaśnienie?


I nie wiem też dlaczego miałby kłamać?


Internet jest pelen oszustow, ja wyrazilem swoja opinie, to zdjecie to 100% fake. Chodzi mi o ramiona, sa pewne szczegoly, ktore wymagaja glebszego wyjasnienia. Ale, jesli nie miales nigdy wczesniej kontaktu z ps, nie bede sie produkowal. Sam widzisz, koles przed chwila przyznal mi racje, mowiac, ze zdjecie dziwnie wyszlo :clap:
  • 0
Sukces leży w nastawieniu.

puzon
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:k-ce
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: znowu ja, 6 miesiecy, 14 lat

Internet jest pelen oszustow, ja wyrazilem swoja opinie, to zdjecie to 100% fake. Chodzi mi o ramiona, sa pewne szczegoly, ktore wymagaja glebszego wyjasnienia. Ale, jesli nie miales nigdy wczesniej kontaktu z ps, nie bede sie produkowal. Sam widzisz, koles przed chwila przyznal mi racje, mowiac, ze zdjecie dziwnie wyszlo :clap:


no zdiecie dziwnie wyszlo ale nie w sensie ze jakas niedoróbka, swiatlo ktore padlo na prawe ramie pod wplywem tej jasnosci wywolalo to ze niewidzimy niektorych zarysow, ja to tak sobie tlumacze, ja tylko wrzucilem zdiecie plecow a to jak Ty je postrzegasz i co o nim myslisz to juz poddaje pod Twoj pogląd, ale wazne ze ja wiem swoje i to mi wystarczy
pozdro
  • 0

pirat
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
5
Neutralna
  • Lokalizacja:Cze-wa
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:24
  • Wzrost [cm]:180
  • Biceps [cm] :41
  • Przysiad [kg]:130x6
  • Wyciskanie [kg]:135
  • Martwy ciąg [kg]:150x2
  • Waga [kg]:90

Napisano Ponad rok temu

Re: znowu ja, 6 miesiecy, 14 lat
wrzuc biceps przodem.
  • 0
Sukces leży w nastawieniu.

sufmati
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 216 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: znowu ja, 6 miesiecy, 14 lat

Internet jest pelen oszustow, ja wyrazilem swoja opinie, to zdjecie to 100% fake. Chodzi mi o ramiona, sa pewne szczegoly, ktore wymagaja glebszego wyjasnienia. Ale, jesli nie miales nigdy wczesniej kontaktu z ps, nie bede sie produkowal. Sam widzisz, koles przed chwila przyznal mi racje, mowiac, ze zdjecie dziwnie wyszlo :clap:




Nie no ok... mi nie chodzi o tę grafikę, bo niewątpliwie znasz się na tym dużo lepiej niż ja, ale o sam fakt, że za takie coś się nie banuje. Po prostu żeśmy się nie zrozumieli :clap:
  • 0

puzon
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:k-ce
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: znowu ja, 6 miesiecy, 14 lat
prosze

Załączone pliki


  • 0

Major

    JDM Culture

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
10
Neutralna
  • Lokalizacja:Łańcut
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Siłownia, Honda, ASG
  • Staż [miesiące]:2
  • Wzrost [cm]:174
  • Biceps [cm] :38,5
  • Klatka piersiowa [cm]:NA
  • Pas [cm]:NA
  • Udo [cm]:NA
  • Przysiad [kg]:NA
  • Wyciskanie [kg]:100kg x2
  • Martwy ciąg [kg]:NA
  • Waga [kg]:67kg

Napisano Ponad rok temu

Re: znowu ja, 6 miesiecy, 14 lat
E tam Pirat, Ty tylko od razu się doszukujesz czegokolwiek :clap:
Jak dla mnie to zajebiście wyglądasz jak na ten wiek, weź jakieś suple i będziesz byczek.
Jedynie biceps mi nie wygląda na 35cm ale ...
  • 0
"W moich żyłach płynie Rocket Fuel a nie jakieś tam dziadostwo !"
"Double Blast potem Rocket Fuel i nie ma opierdalania się"
"Nie ma lipy ! Hardcorowo !"
"Dzisiejsza waga 128kg i TAKA forma ! KTO JEST LEPSZY ? Ja takich nie znam !"
Robert Burneika

boos1
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: znowu ja, 6 miesiecy, 14 lat
Coś mi się nie zdaję, że wyciskas 79 kg, ja jestem w tym samym wieku, tak samo, praktycznie mam zbudowane miesnie, klata tez, i wyciskam max 60 kg. I Oczywiscie biceps nie jest 35 cm na moje oko, nie mowie ze nie, moze zle zdjecie zrobione, ja mam moze troche wiecej od ciebie i mam 33.
  • 0

Pomarańczowy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 677 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Z pomarańcza
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: znowu ja, 6 miesiecy, 14 lat
praca praca i jeszcze raz praca :P a będzie super :P
  • 0

VaQ707

VaQ707
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 97 postów
  • Pomógł: 0
-3
Neutralna
  • Lokalizacja:R.I.O

Napisano Ponad rok temu

Re: znowu ja, 6 miesiecy, 14 lat
Oj nie chce mi się wierzyć z tymi osiągami... 14 lat i prawie 80 kg na klate ?? Dla mnie to bajeczki, w wiarygodność fotek nie wnikam. Jak na 14 lat to za wcześnie z siłką wystartowałeś. Za młody jesteś jeszcze. Pozdro
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024