Skocz do zawartości


Zdjęcie

glutarol, glucetyl, bcaa 750


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

MeeHau
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 696 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

glutarol, glucetyl, bcaa 750
mam zamiar kupic te wlasnie suple i sie zastanawiam czy to aby dobry wybor i ile tego zakupic na 2 miesieczna redukcje ? :)
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: glutarol, glucetyl, bcaa 750
glutarol, glucetyl -> tu zdecyduj sie na 1 opcje i doloz zamiast jednego z nich trzeci antykatabolik w postaci tauryny czy hmb. a ile zakupic to prosty wzor 1g do 2g/10kg :D
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


MeeHau
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 696 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: glutarol, glucetyl, bcaa 750
tauryna i tak bedzie :P a nad hmb sie caly czas zastanawiam ...
heh o ile mnie pamiec nie myli sam mi pisales, zeby glucetyl wziasc jako potreninogowy, a glutarol na noc :P i tak mi raczej 1 pucha nie starczy, wiec... ? :)
a sa jakies inne produkty oprocz tych olimpowskich ? znaczy napewno sa :P tylko jakie hehe
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: glutarol, glucetyl, bcaa 750

heh o ile mnie pamiec nie myli sam mi pisales, zeby glucetyl wziasc jako potreninogowy, a glutarol na noc

tak ale wtedy pytales sie tylko o glutamine wiec przedstawilem jaki rodzaj glutaminy na jaką pore dnia. a tu widze teraz ze rozchodzi ci sie o maxymalne zabezpiecznie anty bo inaczej nie wybieralbys glutaminy i aminokwasow w jednym cyklu. a skoro jestesmy juz w temacie maxymalnego zabezpieczenia antykatabolikow to zamiast brac mega dawki jednego srodka lepiej czlowiek wychodzi przy połączeniu w cyklu różnych antykatabolików. pozwala to bardziej kompletnie zabezpieczyc organizm bo każdy z antykatabolików: bcaa, HMB, glutamina, tauryna itd... wykazuje nie tylko różne działanie antykataboliczne (temat: http://www.fabrykasi...) ale także wpływa na szereg innych procesów fizjologicznych. W ten sposób wspomagasz organizm w sposób wielokierunkowy. wiec reasumujac jesli wyrzucisz 1 glutamine bedziesz mogl zakupic hmb i zabezpieczyc organizm takze pod innym kątek (takim jakim nie zabezpieczaja bcaa i gluta) pozatym hmb to okres po przebudzeniu, po treningu, przed snem i dlatego 1 rodzaj glutaminy z bcaa w zupelnosci wystarcza na zabezpieczenie przez caly dzien twojego organizmu o roznych porach
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


MeeHau
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 696 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: glutarol, glucetyl, bcaa 750
bede brac i bcaa, i taurune, i glutamine no, i moze sie na hmb tez skusze,

wiesz co latwiej bedzie jak mi powiesz co mam kupic, zeby mi na 2 miechy styklo i jak to potem brac :P
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: glutarol, glucetyl, bcaa 750
hmm ja bym to widzial tak, bcaa FITMAX BCAA Pro 4200 (wiecej niz w mega capsach olimpu), tauryne olimpu, hmb OLIMP HMB Mega Caps 300 kaps./1250mg i tak z glutamina jakis matrix np OLIMP Glutarol 1000 czyli szybko wchanialna gluta (na rano i po treningu) z peptydem (na noc)

rano tauryna + hmb + glutamina
przed treningiem tauryna + bcaa
po treningu hmb + bcaa + glutamina
przed snem hmb + glutamina i twarog :rotfl:

a ile co i jak to juz sobie policz bo ide na kolacje :D
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: glutarol, glucetyl, bcaa 750
Joks, - sorry, ze sie wjebie do tematu, ale jaka jest optymalna dawka hmb??

juz znalazłem ;)

część badań wskazuje na to iż hmb działa; optymalną dawką dla dorosłego człowieka jest 38 mg HMB/kg masy ciała na dzień, podawane w 3 równych porcjach;

przedstawię jedne z badań: w badaniu brały osoby regularnie wykonujące ćwiczenia fizyczne, wyniki potwierdziły korzystny wpływ HMB na wzrost masy mięsniowej , grupie badawczej podawano przez 4 tygodnie 3g HMB dziennie, wzrost masy mieśnowej wynosił 3,1 procenta w stosunku do wartości wyjściowej, co oznaczało 58 procentowy wzrost w stosunku do grupy kontrolnej; wzrost siły był duży i wynosił 37 procent w sotsunku do wartości początkowych i był az o 60 procent większy w porównaniu z grupą kontrolną;

opis badania jest z KiF-u; nr1(62) styczeń 2005; artykuł: prof. dr hab. Piotra Ostaszewskiego; polecam wszystkim ten artykuł;


i tutaj bardzo ciekawy art:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] :]
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: glutarol, glucetyl, bcaa 750
bikerider, w tym pdfie ktory podales znalazlem to o czym pisalem niedawno LEUCYNE !!! :rotfl: czyli mialem racje ze jest to najwazniejszy aminokwas zapoczątkowywujący dzialanie hmb i wspomagajacy kreatyne (to juz na marginesie) hehe. czyli jesli chcecie poczuc hmb to tylko i wylacznie z leucyna :)
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: glutarol, glucetyl, bcaa 750
Joks, - widzicie- bikerider tez umie szukac i potwierdzać teorie :hyhy: :hyhy:

HMB (kwas 3-hydroksy-3-metylomasłowy) powstaje w ludzkim organizmie z aminokwasu leucyny.

Wychodzi z tego, ze nie trzeba brac hmb- styknie leucyna- z niej sie hmb samo wytworzy?? :zdziwko: :looka:

Ale zarówno ilość HMB powstającego w organizmie człowieka, jak i dostarczonego
z pokarmem jest niewystarczająca
i stąd konieczność jego suplementacji z zewnątrz

A jednak nie :/
  • 0

MeeHau
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 696 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: glutarol, glucetyl, bcaa 750
Joks, Glutarol jest wlasnie z peptydem, a piszesz zeby go zastosowac rano i po treningu, a cos z peptydem na noc :P wiec?
nie chodzilo ci czasem o glucetyl rano i po treningu, a glutarol na noc ?:)

aha i ja szukalem raczej bcaa z przewaga izoleucny i waliny ... chyba lepsze bedzie na redukcje ?
  • 0

MeeHau
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 696 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: glutarol, glucetyl, bcaa 750
takby to mniej wiecej wygladalo ....

hmb 3,75g/dzien
tauryna 5g/dzien
glutamina 9g/dzien
bcaa 9g/dzien ? czy moze wiecej ? :P

rano tauryna - 2g + Olimp HMB Mega 1kaps 1,25g + Glucetyl 4kapsy 3,2g
przed treningiem - tauryna 3g + Olimp BCAA 750 6kapsow 4,5g
po treningu - Olimp HMB Mega 1kaps 1,25g + Olimp BCAA 750 6kapsow 4,5g + Glucetyl 4kapsy 3,2g
przed snem - Olimp HMB Mega 1kaps 1,25g + Glutarol ???

na opakowaniu Glutarolu jest napisane, ze 1 tabletka zawiera 37,5% glutaminy, a 1 tabs to 1g wiec 375mg glutaminy zawiera 1 tabletka, wiec mam ich brac 7? to by dawalo 7g prochu i tylko 3g gluty

juz nie bede nowego tematu zakladal co myslicie o bialku Matrix 5.0 Syntraxa jako bialku na noc ?

jesli ktos uwaza, ze mozna jakis lepszy produkt kupic niz te, ktore wymienilem to slucham :)

moze jeszcze dodam, ze napewno bede stosowal Thermal Pro Revolution i Venom 3.0,

oczywiscie nie zapomnialem o witaminach, mineralach, omedze 3 i ZMA^^!! :rotfl:
zastanawiam sie czy jest sens brac CLA i tribulusa ? moze cos jeszcze ?
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: glutarol, glucetyl, bcaa 750

Joks, Glutarol jest wlasnie z peptydem, a piszesz zeby go zastosowac rano i po treningu, a cos z peptydem na noc :P wiec?

glutarol to nie tylko peptyd ale i czysta glutamina ktora nadaje sie na rano i po treningu, a drugi skladnik peptyd nadaje sie znow przed snem. czyni to z glutarola uniwersalna glutamine na caly dzien. pozatym przyjmujac porcje rano czysta glutamina odrazu zadziala a peptyd bedzie o wiele dluzej w organizmie (do godzin popoludniowych).

hmb 3,75g/dzien
tauryna 5g/dzien
glutamina 9g/dzien
bcaa 9g/dzien ? czy moze wiecej ?

hmb ok, tauryny nawet za duzo, glutaminy i bcaa 10g dziennie i bedzie si ;]

szukalem raczej bcaa z przewaga izoleucny i waliny ... chyba lepsze bedzie na redukcje

izoleucyna i walina to aminokwasy dajace energie i regulujace metabolizm. wielkiej roznicy pewno nie zauwazysz, moga byc

juz nie bede nowego tematu zakladal co myslicie o bialku Matrix 5.0 Syntraxa jako bialku na noc ?

dobre

zastanawiam sie czy jest sens brac CLA i tribulusa ?

cla nie (za dlugo sie rozkreca i nie poczujesz nic po 1 opakowaniu), tribulusa tak
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: glutarol, glucetyl, bcaa 750

hmb 3,75g/dzien
tauryna 5g/dzien

dzienna przyswajalna porcja tych substancji wynosi chyba ~3 gramy!

bcaa 9g/dzien ? czy moze wiecej ?

mozna walic nawet 40 gram :hyhy:

Olimp HMB Mega

mega capsy czystego hmb maja 1 g, a nie 1,25grama :P

Joks, - ja bd kupowal chyba glutarol to styknie brac w dt 9 caps jego- w dnt bym nie brał :kwasny:
  • 0

MeeHau
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 696 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: glutarol, glucetyl, bcaa 750
wiec jak z ta glutamina ? i tak mi 1 pucha nie starczy, wiec moge kupic rozne ...
ale i tak dzieki :padam:
  • 0

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: glutarol, glucetyl, bcaa 750
MeeHau,

wiec moge kupic rozne

najlepiej by było kupic: zwykła glutke, peptyd i może NAG ;)
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024