Skocz do zawartości


Zdjęcie

jaka odżywka na siłe??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

Robercik2802
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

jaka odżywka na siłe??
Witam!Chciałbym być silniejszy na łape ćw jednocześnie planem treningowym na mase czy jest to mozliwe może jakaś odżywka??
Kupiłem sobie PErfekt Body MRP brałem przez 2 dni i teraz mam pauze bo nie mam dostępu do siłku.. Doradzcie mi jak poprawić tą siłę na ręke??
  • 0

GośćGuest_kosior_*

Guest_kosior_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: jaka odżywka na siłe??
masz diete? twoj staz to 4 miechy wiec na kreatyne za wczesnie . podaj swoj plan treningowy

EVOL1418048782
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 457 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:przecież wiecie
  • Zainteresowania:siłownia, samochody

Napisano Ponad rok temu

Re: jaka odżywka na siłe??
Narazie nie bierz żadnych odżywek, za wcześnie jeszcze, cwiczysz dopiero 4 miechy. Chodzi Ci o siłe na ręke, czyli że chcesz byc silniejszy w siłowaniu się na ręke? Dobrze rozumie? Jeśli tak, to mięśnie przedramienia, tric i bic chyba najważniejsze, hantle w łape i jedziesz...
  • 0
Tylko ciężką pracą ludzie w mięśnie się bogacą...

Listek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 288 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:PZPN
  • Zainteresowania:korupcja, sedziowie, silka

Napisano Ponad rok temu

Re: jaka odżywka na siłe??
koledzy maja racje, co do kreayny, zawczesnie. ale mozesz robic trening na sile. ilosc powtorzen i serii jest w nim okreslona, podobnie jak w treningu masowym i innych. za kilka miechow mozesz sobie zapodac cos, co wali w sile. znajomi chwala w tym zakresie clout, horse power, shotgun... oczywiscie te stacki daja tez mocno po masie. zaczekaj na inne opinie. pozdro.
  • 0
Branie kreatyny powoduje zacme analna oraz krwawienie z odbytu. min. zdrowia.

GośćGuest_kosior_*

Guest_kosior_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: jaka odżywka na siłe??
na pierwszy cykl radzisz mu HP albo no-shotgun czy tam clouta? na pierwszy cykl jak mu zalezy na sile to kupi sobie TCM olimpa i ładnie go porobi . ale o kreatyne dla niego bedziemy sie martwic za jakies 2-3 miechy

Listek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 288 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:PZPN
  • Zainteresowania:korupcja, sedziowie, silka

Napisano Ponad rok temu

Re: jaka odżywka na siłe??
o k**** no tak :rotfl: sorry dopiero sie obudzilem. bo tak myslalem co na sile i napisalem nie uwzgledniajac jego stazu przeciez :rotfl: ide sie napic kawy... racja ze dopero za 3 miechy kreatyna i to min. narazie mozesz jechac na treningu i diecie. wlasnie masz diete?
  • 0
Branie kreatyny powoduje zacme analna oraz krwawienie z odbytu. min. zdrowia.

GośćGuest_kosior_*

Guest_kosior_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: jaka odżywka na siłe??
nastepnym razem doradzaj lepiej i zwracaj uwage na szczegóły

Robercik2802
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jaka odżywka na siłe??
Diety narazie nie mam.. Nie pije alkoholu,nie jem słodyczy,fast fudów1,dziennie jem 5 jogurtów..Nie mam diety ale odżywiam się zdrowo:).. A co to jest TCM?? kreta?? A czy jak będe trenował ściskaczami??To będe silniejszy na ręke??
  • 0

GośćGuest_kosior_*

Guest_kosior_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: jaka odżywka na siłe??
to zapraszam do dzialu dieta i zacznij cos ukladac

Robercik2802
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jaka odżywka na siłe??
Aha miałem kiedyś większy problem z trądzikiem teraz już mi to troche ustapiło,ogólnie nie jest źle ale jak brałem Carbo które miało 100% weglów to troche mie syfiało a szczególnie na poczatku takie ropniaki:/.. Może węgle tak na mie działają bo jak brałem 2 opakowania Olimp Perfekt Body MRP to nic jak bym nic nie wziął:) tzn.. na skóre tak działałO:D:D a nie na przyrosty. Tak wiec zależy mi na takie odżywce która poprawi siłe i nie będzie wzmożać trądziku.. Wole w dłuższym czasie osiągnąć siłe i bez syfów niż w krótszym a później mieć twarz jak tarka:(:( :[
  • 0

Listek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 288 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:PZPN
  • Zainteresowania:korupcja, sedziowie, silka

Napisano Ponad rok temu

Re: jaka odżywka na siłe??
dieta musi byc. co do tradziku to dieta wysokobialkowa czasem pooduje postepowanie tradziku, ALE TO NIE REGULA. ja tez kiedys mialem taki problem, ale przy takiej diecie sie leczylem i wyleczylem, wiec zadnych nasilen nie bylo ;) co do gainerow (wegle i bialko) zauwazylem nasilenie. mozesz sprobowac i zobaczyc jak to bedzie u ciebie. chodz do dzialu dieta to cos ci sie ulozy. pozdro.
  • 0
Branie kreatyny powoduje zacme analna oraz krwawienie z odbytu. min. zdrowia.

Robercik2802
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jaka odżywka na siłe??
Gainerów jeszcze nie brałem. Czyli po TCM nie wysyfia??
  • 0

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: jaka odżywka na siłe??

Czyli po TCM nie wysyfia??

nie, a jesli nawet to w małym bardzo stopniu- to nie koxy ;) nie masz sie czego obawiac :P
  • 0

Listek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 288 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:PZPN
  • Zainteresowania:korupcja, sedziowie, silka

Napisano Ponad rok temu

Re: jaka odżywka na siłe??
TCM to jablczan kreatyny. nigdy nie slyszalem zeby wysyfialo po tym. co innego gainery lub dieta wysokobialkowa, czasem sie zdarzalo.
  • 0
Branie kreatyny powoduje zacme analna oraz krwawienie z odbytu. min. zdrowia.

Robercik2802
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jaka odżywka na siłe??
No to dobrze:) nie no bo kiedyś miałem problem z trądzikiem dosyć poważny i akurat w tym czasie wziołem 3 razy po 4 tabletki mono mega caps no i mój błąd był taki ,że piłem na to byłem naj**any :D ,później jusz tego nie brałem i po jakimś czasie nie wiem jakim miałem chyba większy trądzik ale to chyba była wina dojżewania.. Dlatego się tak pytam
to może mi powiedzcie jaką kretke na początek??Jakaś słaba?
  • 0

Listek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 288 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:PZPN
  • Zainteresowania:korupcja, sedziowie, silka

Napisano Ponad rok temu

Re: jaka odżywka na siłe??
na 1 cykl mono, kre-alkalyn lub jablczan. lepszy jest nawet kre-alkalyn. olimpu dobry. wystarczy ze zobaczysz na ceny kreatyny i bedzisz wiedzial co jest pasza dla swin a co dobre :hyhy: no moze nie tyczy sie to bio techa (moje zdanie). na 2 cykl juz mozesz brac stacki kreatynowe. najlepiej zaczac od slabszego np: cell pumpa... ale to narazie przyszlosc ;)
  • 0
Branie kreatyny powoduje zacme analna oraz krwawienie z odbytu. min. zdrowia.

Grzesiek91
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1136 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:Dziwki , Alkohol , Kolacje ze świecami :D

Napisano Ponad rok temu

Re: jaka odżywka na siłe??
Robercik2802, siłe na ręke czyli siłowanie ? jezeli tak to trening i technika :P a łodzywki działaja równomiernie tzn nie ze tylko na biceps a na triceps nie :P
  • 0
I Tylko dwa słowa ! Wygladasz godnie

Robercik2802
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jaka odżywka na siłe??
No siłę na ręke:).. A jak technika dajcie mi jakieś wskazówki..Mam jeszcze jedno pytanie np.teraz przesułowuje kolegi on nie ćw.Ale kiedyś zawsze pomagał w domu a ja nic nie robiłem..Biore go nie ćw teraz od tygodnia później czeka mnie pare imprez,czy jak wypije na nich np. 5 kelonków to czy siła mi spadnie??I wtedy nie dam rady z nim wygrać??
  • 0

Robercik2802
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jaka odżywka na siłe??
biore go nie ćw od tygodnia - chociło ,że ja go biore choc teraz tydzień nie ćw
  • 0

Grzesiek91
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1136 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:Dziwki , Alkohol , Kolacje ze świecami :D

Napisano Ponad rok temu

Re: jaka odżywka na siłe??
Robercik2802, no to wiadome bo jak cwiczysz miesien zmeczony i cały czas rosnie a jak nie cwiczysz to odzywa ;P nie no siła spadnie na drugi dzien ;P hehe wiesz kac ;D a tak to nie
Co do techniki zegnij reke do siebie bardziej i wal całym ciałem , po podgladaj tych co sie siłuja na reke , ćwicz mlotek ( siłowo 4x6 duze ciazary ) :P no
  • 0
I Tylko dwa słowa ! Wygladasz godnie



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024