Skocz do zawartości


Zdjęcie

jakie suple


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

MeeHau
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 696 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

jakie suple
jak w temacie, aktualnie jestem na cyklu na mono, 2gi tydzien leci, skoncze gdzies koniec marca/poczatek kwietnia, tydzien przerwy moze i zaczynam redukcje, na ten cel nie mam zamiaru oszczedzac, bo to jest dla mnie priorytet odkad zaczalem cwiczyc...
nie ma co ukrywac spalac jest co :D i napewno bedzie duzo ciezej niz do tej pory, organizm dostanie mocniej wpizdeczke, wiec chcialbym sie zabezpieczyc mozliwie jak najlepiej przed spalaniem miesni, przed zmeczeniem i tym co jeszcze moze sie pojawic
licze na jakies konkrety :) ale to, ze moge wydac sporo kasy na ten cel nie znaczy, ze bede sie chwytal za suple, ktorych dzialanie jest dosyc watpliwe :P
  • 0

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: jakie suple
MeeHau, - Thermal Pro Revolution :rotfl: , białko, aminki (bcca lub zwykłe), zma, witaminy, antykataboliki ;)
  • 0

Blackzone
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1952 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siłownia
  • Zainteresowania:[][][]-----[][][]

Napisano Ponad rok temu

Re: jakie suple
MeeHau taki temat też mi cały czas chodził po głowie bo też chcę fajna redukcję z Majem zacząć. Oto co wymyśliłem do tej pory:
- połączenie dwóch spalaczy które by się uzupełniły w miare (Tight + Scorch) coś z Yohimbiną
- jakieś aminki w godzinach okołotreningowych
- białeczko z rana i przed snem
- Carbo kilkadziesiąt gramów z porcją aminków po treninigu
To chyba najważniejsze by było
Ale warto by było jeszcze dodać:
-CLA&Green Tea
-Tauryne (chyba ważne ponieważ jak zaczniesz szybko tracić na wadze to można w depresje popaść, poza tym redukcja to bardzo ciężka sprawa)
- Omega3 też pomoże
- Life Energgy tutaj nie jestem pewien czy warto jeszcze sie ładować kofeiną bo mamy spalacze.
- witaminy (mało urozmaicona dieta no i pocenie)
- ZMA

Do tego trening 6xw tygodniu + bieganie po siłowni
I dietka
Z chęcią wysłucham co jeszcze napisza inni ;)
  • 0

aygor18
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jakie suple

Oto co wymyśliłem do tej pory:
- połączenie dwóch spalaczy które by się uzupełniły w miare (Tight + Scorch) coś z Yohimbiną
- jakieś aminki w godzinach okołotreningowych
- białeczko z rana i przed snem
- Carbo kilkadziesiąt gramów z porcją aminków po treninigu
To chyba najważniejsze by było


Sam mam taki pomysł tylko mam termala i TSE zamiast scorch'a i tight'a, mam nadzieje ze w taki połączeniu tez ładnie poklepią.
Tylko mam pytanie ile tego carbo bedziesz brał po treningu z aminkami (polecam BCAA TREC's bo tanie i dobre) ? Bo mam troche i niechciałbym zeby mięcho sie palilo po treningu. :)
  • 0
Cele do połowy kwietnia:
Waga 75kg.
Stracic jak najmniej mięcha.
Uniewidocznic lipo.

Blackzone
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1952 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siłownia
  • Zainteresowania:[][][]-----[][][]

Napisano Ponad rok temu

Re: jakie suple

Tylko mam pytanie ile tego carbo bedziesz brał po treningu z aminkami (polecam BCAA TREC's bo tanie i dobre) ? Bo mam troche i niechciałbym zeby mięcho sie palilo po treningu. :)


Tak wszelkie BCAA będzie tutaj dobre. A Carbo to myślę z 50g powinno wystarczyć. No jeszcze zalezy od wagi.
  • 0

MeeHau
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 696 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jakie suple
heh same chudzielce na tym forum :D nikt nie wie w jakie sie zaopatrzyc suple na redukcje ;P
  • 0

Blackzone
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1952 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siłownia
  • Zainteresowania:[][][]-----[][][]

Napisano Ponad rok temu

Re: jakie suple
Napisałem wszystko co wiedziałem. Przydało by się aby jakiś Joks (albo jakiś moderator dzialu suplemety np. Blue Army...) to potwierdził albo zarzucił jakąś radą.
  • 0

adrian88
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1038 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: jakie suple

Thermal Pro Revolution

chyba dacs pisał że chujowy, ja brałem i był okej ale ten nowy może być do dupy tak jak pisał
  • 0

MeeHau
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 696 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jakie suple
Blackzone, looz, tylko to co wymieniles to zwykle suple :P a ja chcialem troszke zaszalec hehe

adrian88, ja tam pudelko thermala jeszcze mam takze raczej zastosuje ... kupione w pazdzierniku zeszlego roku od cybera hmm zobaczymy ;D ale mnie 200mg kofy 3pie takze mysle, ze to mnie tez ruszy :D
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024