Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rozne diety


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

Seba_m5
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Rozne diety
Witam! Jest to dosc nietypowy temat gdyz nie chodzi mi o zwykle diety ktore wiekszosc z nas posiada. Mam namysli diety typu 5 workow ryzu dziennie lub wiecej . Chcialbym aby wszyscy ktorzy praktykuja takie diety napisali o tym tutaj a mianowicie ile czasu stosuja juz taka diete i ile na niej przytyli. Jest to ciekawy sposob na mase lecz wymaga posiecen bo nie kazdy daje rady zjesc 6 czy 7 workow ryzu dziennie. Pozdro
  • 0

B[u]B[u]
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 602 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Brzeziny
  • Zainteresowania:SpoRt|Parkour|Pakernia

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozne diety
ło matko stary 5 to juz przesada
z samegoryzu bys miał około 450 węgli
ja 2 paczki bym ledwo co wmusił bo ryz do najlepszych potraw nie nalezy ;p
dla mnie jest strasznie jałowy nawet z przyprawami
  • 0
...

zett
  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:boks , kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozne diety
heh temat dla mnie , sluchaj ja ci powiem ze ja mam/mialem tylko diete z ryzu i kurczaka , jadlem po 6-8 toreb dziennie i ok.pol kilo piersi , razem z zuplami zrobilem na tym ok , 12 kg masy w rok niecaly do tego mialem przerwy ale looz :D wiem ze duzo osob krytykuje takie diety ale kazdy je jak chce :} ja osobiscie polecam takie cos , i znam osoby ktore na podobniej diecie odemnie waza po 100 kg i nie tak duzo w tym tluszczu
  • 0

randy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 170 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:51°28'N 22°36'E
  • Zainteresowania:Życie

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozne diety

razem z zuplami zrobilem na tym ok , 12 kg masy w rok niecaly do tego mialem przerwy ale looz


Biednie coś, niektórzy potrafią na normalnej diecie w rok zrobić więcej.

Pozatym jedząc 8 torebek ryżu dziennie, po tygodniu nie zjadłbym już go nigdy więcej :rotfl:
  • 0

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozne diety
zett, - taka dieta nie jest dobra, poniewaz nie jest urozmaicona- mozna by na ten temat bardzo duzo pisac, ale np: platki owsiane albo ryz dostarczają oprócz wegli inne cenne składniki potrzebne do budowy masy i nie tylko (regeneracji miesni i inne)
  • 0

Grzesiek91
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1136 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:Dziwki , Alkohol , Kolacje ze świecami :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozne diety

zett, - taka dieta nie jest dobra, poniewaz nie jest urozmaicona

ważne że na niego działa ;] nie wszystko musi byc naukowo udowodnione a wieszcie ze teoria a praktyka to jest wielka różnica ;]
  • 0
I Tylko dwa słowa ! Wygladasz godnie

zett
  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:boks , kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozne diety
randy - taa 12 kg w rok w sumie cwiczac 7 miechow i duzo pijac alkoholu to malo? , jak zrobisz ryz z dorbym sosem to po jakims czasie to 2 torby bedziesz jadl w 5min tak jak ja;D


bikerider - dieta jest dobra bo idzie mi masa , niewierze ze na diecie typu ; rodzynki z miodem , plasterek sera i kromka sera mozna zrobic mase , kazdy je jak chce , mam kolege ktory cwiczy 3 lata i wazy 110 , ma 48 w lapie , i je ciagle ryz i kurczaka a jakos kazdy z tego forum krytykuje takie cos , tylko dziwne jak patrze na te podwieszone diety i ludzie co je stosuja to jakos dziwnie bo 3/4 nie przekracza wagi 80 kg;] pozdo

dodam ze cwicze poltora roku z przewami i w tym czasie zrobilem ok 21 kg masy wiec nikt mnie nie prekona ze platkach owsianych i rodzynakch zrobie mase;]
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozne diety
zett, nie o to sie rozchodzi jesli on nic nie robi siedzi tylko w domu zajmuje sie klturystyka to moze se na to pozwolic ale bez kitu ludzie np w platkach sa duze ilosci blonnika w ryzu chyba nie az tak, dieta jak dieta nikt do niczego nie zmusza mozesz jesc 5x dziennie pasze po 8kg i masz 100kg masy w 3 miechy ale chyba nie o to chodzi by jesc ciagle to samo bo brzydnie to raz 2 brak urozmaiconej diety to brak niektorych skladnikow ktore buduja mase nie same bialko i ww buduja mase i wplywaja na jej przyrost ja jak juz bym sie kusil to 0.5kg kuraka i 2-3 torby ryzu na dzien jedzac 6-8 toreb ryzu to masz juz prawie 500ww samego ryzu przy jego wadze zalalo by i by chodzil jak spasione prosie no chyba ze mu o to biega to niech tak jedzie ale zamiast miesa mialby tluszcz bo nikt mi nie powie ze jakby zarl tyle ryzu + cos tam jeszcze jakies wegle to by nie przylalo go tak zet zbudowales 21kg masy ale pewnie polowa albo i lepiej to tluszcz wiec wiesz takie gadanie ze masa ponad wszystko jest chore
  • 0

zett
  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:boks , kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozne diety
hmm zobacz fotki moje , z tego jak zaczynalem cwiczyc i teraz , i stwierzisz ze bardzo nie zalalo po kolejne , nic bym nie pisal jesli jesli inni by tego nie krytykowali:}
  • 0

zett
  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:boks , kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozne diety
aha i jesli masz swoje racje ze polowa to tlusz to na prv moge ci dac typa ktory byl na swoich pieryszch zawodach ( debiutach ) zajal 2 miejsce , napiszesz do niego i cipowie co je , bo wlasnie on mi to rozpisywal , jak jesz 10 toreb dziennie i na nic nie patrzysz to ok zgodze sie ze bedziesz prosiakiem , ale jesli nawet jesz ryz z glowa to mozesz fajnie wygladac.
  • 0

Seba_m5
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozne diety
Popieram zetta. Sam mam diete typu 0,5 l mleka i 300 gram platkow ale cos w nia watpie. No i fakt jedzenie samego ryzu jest glupota ale jesli je sie go z glowa to wydaje mi sie ze mozna zrobic niezla mase. pozdr
  • 0

Brasi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 232 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z redukcji :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozne diety
A ja przez 2 tygi :D

Rano płatki, mleko, jogurt, jajka
Obiad ryż + ... coś do niego
Wieczorem : maslanka, serek wiejski + kanpka jak jestem głodny

I dorzuciłem prawie 3 kg :D

A brzucha nic nie złapałem :)

Ale nie patrzcie na to bo ja sobie tak jadłem bo miałem ochotę :P
I nie liczyłem ile posiłki mają ww,białka,tłuszczu :P
A feriee już się kończą :(


Teraz się dopiero biorę za dietkę :hyhy:
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Dzienniczek :)

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozne diety
zett, nie pisalem ze nie mozesz dobrze wygladac dzieki ryzowi tylko ze jedzac go w rozsadnych dawkach j/w podalem
  • 0

zett
  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:boks , kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozne diety
wiesz ja i tak sram na wszystko bo kazdy robi co chce , jedynie chodzi mi o to ze takie typy po 70 kg co sie naczytali forum a w dupie byli i gowno widzieli , beda to krytykowac chodz wiem jak dziala po wlasnych doswiadczeniach :D
  • 0

randy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 170 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:51°28'N 22°36'E
  • Zainteresowania:Życie

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozne diety

wiesz ja i tak sram na wszystko bo kazdy robi co chce , jedynie chodzi mi o to ze takie typy po 70 kg co sie naczytali forum a w d*** byli i gowno widzieli , beda to krytykowac chodz wiem jak dziala po wlasnych doswiadczeniach


Czy to do mnie ta aluzja? Mieszcze się jeszcze w przedziale 70kg wiec pytam.
  • 0

zett
  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:boks , kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozne diety
nie , nie do ciebie hehe :D nie chodzi o ten temat , tylko ogolnie widzialem na tym forum w innych tematach takich ludzi;]
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024