Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pomużcie w trudnej...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

phil750
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 389 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:Motoryzacja

Napisano Ponad rok temu

Pomużcie w trudnej...
Witam! Prosze was o pomoc :zawstydzony: mam do wydania na cykl 150zł :zawstydzony: wiem niezbyt dużo ale interesuje mnie jaki cykl mi z tego proponujecie :rotfl: . Licze na was że wykombinujecie naprawde coś dobrego i co pomoże mi dowalić, o te 10kg ;) za tę cenę a naciekawszą propozycję wybiorę:D
  • 0

GuZu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2691 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Piła
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomużcie w trudnej...

i co pomoże mi dowalić, o te 10kg

:rotfl: :rotfl:

to mete oslonki i moze frytki do tego :rotfl: :rotfl: :rotfl:

phil750, jak masz idealna diete, to se chapnij samą kretke i tyle, wiec wiecej nie zaszalajesz, a skoro chcesz sporych efektow to bedzie najlepsze rozwiazanie.

Jakie cykle ZA toba?
  • 0
Everybody wants to be a bodybuilder but nobody wants to lift so heavy ass weights

GośćGuest_kosior_*

Guest_kosior_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomużcie w trudnej...
masz 17 lat i staz 5 lat na silce :przestraszony:

phil750
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 389 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:Motoryzacja

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomużcie w trudnej...
ale 5 lat bez supli:P
  • 0

kamil556
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomużcie w trudnej...
5 lat bez żadnych supli... podziwiam ;)
  • 0

phil750
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 389 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:Motoryzacja

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomużcie w trudnej...
nom a efekty:D za bardzo ich nie było :rotfl: ale chociaż sobie wyrobiłem systematyczność i sie przyzwyczaiłem :D no i każdy ruch rękom każde ćwiczenie jest wykonywane z większą precyzją:) no i teraz wchodzę w nowy świat supli i odżywek:) tak że chcę zaczerpnąć troszkę waszej wiedzy:) bo w tych tematach to leże :]
  • 0

wojtek21
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1024 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:parter na prawo
  • Zainteresowania:sex

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomużcie w trudnej...
na start to capsy olimpa 300 i 4 kg gain bolic:)
  • 0
i znow pelna k**** i znow film sie urwal.

phil750
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 389 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:Motoryzacja

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomużcie w trudnej...
kurna jestem po 2 cyklu z kretą i zapewne na 3 już nie będzie dużych efektów po niej, ale dzięki za próbę pomocy :hyhy:
  • 0

phil750
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 389 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:Motoryzacja

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomużcie w trudnej...
a gainbolic to już wogóle na mnie przynajmniej nie działa:/ ale mam sprawdzony gainerek i jest nim monster mass, ostatnio nawet chyba został doceniony bo jego cenka wzrosłaaa:/
  • 0

GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomużcie w trudnej...

le 5 lat bez supli:P

no i teraz wchodzę w nowy świat supli i odżywek:)

urna jestem po 2 cyklu z kretą i zapewne na 3 już nie będzie dużych efektów po niej,


najpierw piszesz ze 5 lat bez supli potem piszesz ze juz po 2 cyklach krety a jesli tak to sam cykl krety trwa okolo 1.5 miecha, razy dwa cykle to razem 3 miechy + okolo 1.5 miecha przerwy czyli bierzesz juz suple 4.5 miecha. Sam sobie zaprzeczasz.
I jesli powiesz ze chodziles na siłke i wyciskałes sztangi w wieku 12 lat to znaczy ze jestes bajkopisarz. A jesli miales na mysli ze w pokoju w domu robiles pompki i przysiady w wieku 12 lat to sie nie liczy jako staz - to jest nic, nazwal bym to gimnastyka korekcyjna. pozatym wtedy 80% ludzi na tym forum by wpisalo staz conajmniej 5 lat jak ty gdyby brali pod uwage takie cos.

phil750
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 389 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:Motoryzacja

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomużcie w trudnej...
nie mówie żę całe % lat na suplach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 3,5 lat na samej diecie i nie ćwicząc na mase!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a ćwiczyłem w domu i żałuje a dlaczego żałuje to moja sprawa i przestań mi k.... biografie pisać ok!!!!!!!!!!! a siłownie mam własną po bracie, on ćwiczył i zresztą nadal ćwiczy sam sobie pospawał a ja korzystam!!!!!!!!! a jak sie zapytasz do jasnego h***** dlaczego sie go niepytam co brać to już odpowiadam: on bierze tylko sterydy!!!!!!!! może być? i jak takie coś chcesz pisać to na PRV ok!!!!
  • 0

GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomużcie w trudnej...
ej koles no bo juz nie pierwszy raz widze ze pierdoly piszesz, cos w stylu: "chopaki co se mam zapodac bo sie kompletnie nie znom na suplach, i nigdy nic nie bralem, tylko nie chce brac nb2 bo bralem w tamtym roku i nic mi nie dalo, aaha i bialko ostrovi tez nie bo mam pryszcze po nim na d.u.p.ie., krety tez nie bo juz jestem po 4 cyklach ale jak dotad to cwiczylem na sucho, mam 16 lat a moj staz treningowy to 18 lat, na silke nie chodze bo mam super silownie w domu: 3 taborety co se je rozstawiam zeby pompki robic, i raz w tygodniu mama wysyla mnie do piwinicy po kartofle to sie odzwigam troche" :rotfl:

Kolego poprostu zmien ten staz, jak ja bym mial staz 5 lat to bym wygladal jak pudzian. Kontakt z silka mialem juz od poczatkow studiow, to bylo jakies 8 lat temu i tez bym se mogl wpisac staz 8 lat. Ale w miedzy czasie byly przerwy, chodzilem nie regularnie, czasem raz w tygodniu, po studiach byla dupna przerwa itd. Liczysz staz od momentu regularnych i przemyslanych treningow, a jako 12 to cos ty mogl za trenig robic, chyba ze chodziles za szkoly na zajecia korekcyjne :rotfl:

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomużcie w trudnej...
dzieciak i tyle. phil wszyscy byli mlodzi, nie martw sie :hyhy:

i nie wykszyknikuj ttyle bo szkoda tuszu. lubie dobra ksiazke poczytac czasem na papierze.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024