Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jakie białko wybrać ??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

szalony JOE
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok
  • Zainteresowania:Siłownia i Jagiellonia

Napisano Ponad rok temu

Jakie białko wybrać ??
Witam. Chciałbym was poradzić się jakie białko kupić ?? Potrzebna jest mi masa, mam 182cm wzrostu i waze tylko 64kg. Mam niecałe 16 lat więc dopiero skończyłem już rosnąć w górę i chcę nadrobić mase. Na profesjonalną siłownię chodzę miesiąc. Wcześniej ćwiczyłem u siebie w piewnicy (ławeczka, gryf, hantle). Zastanawiam się nad stosowaniem diety, ale są małe problemy. Moje ciało nie przyjmuje laktozy, więc mleka nie pije i tu poranne śniadanie odpada płatki z mlekiem. Co do przygotowywania sobie posiłków to nie wiem czy będę miał czas ( szkoła, siłownia, osiedle), wiem, że dieta to podstawa. A więc tu moja prośba doradcie mi jakie białko kupić (słyszałem, że w mojej sytuacji lepiej jest żeby węglowodany przeważały np , 75% reszta to białko i tłuszcze). Chciłbym kupić sobie też witaminy ale na wszystko nie starczy mi kasy bo to jednak troche kosztowne. Trening mam dobry bo wszystko ustalałem z instruktorem na siłkowni. Przez pierwsze 3tyg robiłem ogólnorozwojówke a teraz skupiam już sie na poszczególnych partiach mięśni. Proszę o pomoc, dieta, odżywki co polecacie. Z góry wam dziękuję i pozdrawiam
  • 0

GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie białko wybrać ??

Mam niecałe 16 lat więc dopiero skończyłem już rosnąć w górę


meżczyzna intensywnie rosnie gdzies tak do 18, ale wciaz jeszcze rozwija sie i wciaz jeszcze leciutko rosnie az do 21 roku zycia

krzychu1910
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:się biorą dzieci??
  • Zainteresowania:Seks Dragi Rap :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie białko wybrać ??
jak masz alergie na mleke to z wodą bedziesz białko mieszał ?? :zdegustowany: .
Jesli już to prolangtum ale drogie jest a do 100 to kupisz 1,8 kg ostrowia wpc 80 tez jest git.
na 100 g odzywki masz 80 g bialka
  • 0
To nie jeste jeszcze czas nieustających wakacji...

szalony JOE
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok
  • Zainteresowania:Siłownia i Jagiellonia

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie białko wybrać ??
no tak z wodą ... już tak robiłem ale brałem białko kiedy nic nie ćwiczyłem był to gainer 737 ... teraz polecono mi Monster Mass, czytałem o Matrixsie, że skuteczny dla osób z szybka przemianą materii (ja mam chyba super szybka :(, co wy o tych produktach myślicie ??


co do wypowiedzi krzychu1910 to chyba chodziło ci o

PRO LONGATUM 750g -65zł na allegro- jeśli wiedziałbym, że przytyje na nim to mogę wydać tą kase nawet na pare kilo ale z tego co widze to jest to jedno z najdroższych białek ...

jeśli macie jakieś sprawdzone i skuteczne białko to z miłą chęcia przetestuje :)
  • 0

krzychu1910
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:się biorą dzieci??
  • Zainteresowania:Seks Dragi Rap :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie białko wybrać ??
tak jak juz pisalem ostrowia wpc 80
ale na samym bialku duzo nie zdzialasz dokup jakies wegle carbo bo trzeba usupelniac wypocone wegle
  • 0
To nie jeste jeszcze czas nieustających wakacji...

eddyG
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 63 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z miasta
  • Zainteresowania:wszystko co dobre

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie białko wybrać ??
laktoza to jest tluszcz ktory w ch.uj ciezko zgubic z czego co czytalem wiec to chyba dobrze ze nie przyjmuje . Gainer z bialeczkiem na poczatkek
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie białko wybrać ??
aha i mezczysni rosna do 23-25 roku zycia zeby nie bylo
  • 0

GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie białko wybrać ??

laktoza to jest tluszcz ktory


laktoza to nie tluszcz, wlasnie w tym problem ze jak kupisz mleko nawet prawie zupelnie beztluszczowe to laktoza tez tam bedzie. Laktoza to cukier :)

phil750
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 389 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:Motoryzacja

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie białko wybrać ??
ja polecam Activite80 est tania i do tego Carbo Olimpu (teraz jest nowe z dodatkiem dekstrozy i tauryny)
  • 0

szalony JOE
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok
  • Zainteresowania:Siłownia i Jagiellonia

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie białko wybrać ??
dobra witaminy już zakupiłem na allegro, węglowodany (carbo z Olimpu kupię w tygodniu), białko kupię Ostrowię na początek 1,8kg i to chyba wszystko ???

eddyG napisał:

Gainer z bialeczkiem na poczatkek - możecie mi wyjaśnić to i proszę o cierpliwość bo jestem dopiero początkującym ... tzn. gainer to serwatki białkowe, ponad 70% węglowodanów (mam racje ??), a białko ??? wogle czym to się różni od siebie


z góry dziekuję :)
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie białko wybrać ??

gainer to serwatki białkowe, ponad 70% węglowodanów

tak gainer to polaczenie duzej dawki weglowodanow z bialkiem.

a białko ??? wogle czym to się różni od siebie

a bialko to samo bialko :D

jesli np brakuje ci 100g bialka z diety to kupujesz samo bialko bo jakbs mial uzupelniac takie braki bialkiem z gainera to musialbys go brac jakies 300-350g a to bardzoo duza ilosc weglowodanow a te nie spalone ida w tluszcz. tak wiec suple dobierasz wzgledem brakow w diecie, jak brakuje ci znow malo wegli mozesz kupic samo carbo lub lepsze wyjsc zjesc cos w postaci makaronu, ryzu bo zadna odzywka nie zastapi naturalnego jedzenia :)
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


szalony JOE
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok
  • Zainteresowania:Siłownia i Jagiellonia

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie białko wybrać ??
polecono mi ostrowie ... dzis spróbowałem jedną dawką z woda i wogle mi nie smakuje i nie nadaje się do picia tak samo mówił kolega ... carbo kupię jutro z olimpu to więc mam dokupić białko tak ?? no i jakie ... na pro langtum zabardzo nie bede mial kasy na miesiac cyklu (3kg+++), ostrowia odpada wiec jesli mzoecie polecic coś skutecznego bede wzięczny :)

diety jeszcze nie mam ale na dniach jakoś sobie obiore i będe stosował ...

dzieki za pomoc
  • 0

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie białko wybrać ??
szalony JOE, - moze spróbuj ostrowia+troche cukru+kakao. a sp80 też zadrogie?? :/
  • 0

szalony JOE
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok
  • Zainteresowania:Siłownia i Jagiellonia

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie białko wybrać ??
to kosztuje tyle samo co pro langtum ... :) czytałem inne wypowiedzi i często polecano Mass XXL, mogę się zaopatrzyć w ten produkt ale jego skład w 100g to

Białko 20 g
Węglowodany 73,89 g
Tłuszcz 1,125 g

i jeśli mam już carbo z Olimpu 2kg to jest sens kupować drugą odżywkę pełną węglowodanów czy poprostu kupić białko ?? (pro longatum)

to juz naprawde ostatnie pytanie ;)

co myślicie o tej odżywce: MEGABOL Dibencozide Magnum


[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

Gorthin
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie białko wybrać ??
Ja mocno polecam Matriksa super białko rozpusczalność,smak super czekoladka.Bardzo dobre moim zdaniem lepsze niż ostrowii czy pro longatum.
  • 0

Hfs
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie białko wybrać ??

co myślicie o tej odżywce: MEGABOL Dibencozide Magnum


Srodek na zwiekszenie apetytu na nie ktorych dziala na innych nie, moi koledzy brali i na nich dzialalo. Kazdy ma inne zdanie jedni chwala inni odradzaja. To juz musisz sam przetestowac.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024