Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kreatyna + Nitrobolon 2 niecyklicznie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

bmkm
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Kreatyna + Nitrobolon 2 niecyklicznie
witam:)

Mam zamiar stosowac nitrobolon 2 + kreatyne niecyklicznie. W tej chwili stosuje tylko BCAA + GLUTAROL. Moje glowne pytanie, to czy wogole mozna laczyc w przypadku niecyklicznego stosowania nitro2 z kreatyna? I jak to najlepiej laczyc? W przypadku kreatyny wiem, ze jest to 0.02/3g na 1kg.

Ogolnie interesowalo by mnie jak najlepsze i najmadrzejsze stosowanie wszystkiego, wiec tak: Cwicze wieczorami co drugi dziec zawsze, bo taka mam prace, wiec tak mi pasuje.
Teraz bardzo bym prosil specow w tematyce o najlepsze dostosowanie mi ilosci i takze pory stosowania wszystkiego. :) W przypadku obecnie stosowanych suplementow, stosuje BCAA ok 1h przed cwiczeniami, oraz 6 sztuk (nie jest w proszku) GLUTAROLU po cwiczeniach (oczywiscie wszelkie witaminki/mnineral tez oczywiscie) A jak mam stosowac nitro2+kreatyna?

Aha... Dodatkowe pytanie: :) GLUTAROL z tego co czytalem, nalezy stosowac 4-6 kaps po treningu i tyle samo przed snem i teraz jak mam to rozumiec, jesli cwicze co drugi dzien w godzinach od 19/20 do 22/23 i przed 12 ide spac :) WIec mam brac raz te np. 6 kaps po treningu czy dodatkowo jeszcze przed snem porcje 4-6 kaps :)

Aha... Mysle jeszcze nad stosowaniem Tauryny - czy jest sens? Czy moze dodatkowo cos innego?

ps. moja waga ok 90kg / 174cm / wiek 27 lat.

Z gory dzieki za pomoc i pozdrawiam
  • 0

Karol1418048738

    Bywalec

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 517 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biała Podlaska

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + Nitrobolon 2 niecyklicznie
Masz Glutarol Olimp ?

Załączone pliki


  • 0

bmkm
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + Nitrobolon 2 niecyklicznie
Tak. 1 tab/ 1080mg - zmienic? Jest cos lepsze? (akurat mi sie konczy)
BCCA mam TREC'a - 1 kap/800mg.

Aha.. Jedno pytanko, moze glupie - czy gdy biore BCCA, to moge pic mleko (bo lubie) oraz jesc wszelkie spozywcze produkty bialkowe?
  • 0

WIZARD1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1745 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Girona/Warszawa
  • Zainteresowania:dietetyka, żywienie, języki obce, samochody, SW

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + Nitrobolon 2 niecyklicznie

czy gdy biore BCCA, to moge pic mleko (bo lubie) oraz jesc wszelkie spozywcze produkty bialkowe?

No raczej że możesz:)
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + Nitrobolon 2 niecyklicznie

bmkm napisał/a:
czy gdy biore BCCA, to moge pic mleko (bo lubie) oraz jesc wszelkie spozywcze produkty bialkowe?

No raczej że możesz:)

tylko nie lacz oczywiscie tych produktow w jednej porcji...bo bcaa bierze sie na pusty zoladek 30 min przed treningiem i bezposrednio po.

A jak mam stosowac nitro2+kreatyna?

jesli kreatyna w sensie mono to np w dzien treningowy na czczo 5g i przed treningiem porcja nitro, w dzien nietreningowy tylko 5g mono na czczo to wersja ekonomiczna, nie ekonomiczna to taka ze w dzien nietreningowy bierzesz porcje nitro w godzinie treningu. zastanawiam sie jednak czy jesli cwiczysz w godzinach wieczornych to po nitro bedziesz mogl spac, jesli nie to zamien wtedy kreatyny i nitro rano a mono po treningu.

Aha... Dodatkowe pytanie: :) GLUTAROL z tego co czytalem, nalezy stosowac 4-6 kaps po treningu i tyle samo przed snem i teraz jak mam to rozumiec, jesli cwicze co drugi dzien w godzinach od 19/20 do 22/23 i przed 12 ide spac

ja bym bral :) bo wymieniles dwie pory gdzie zapotrzebowanie na glutamine jest najwieksze...
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


bmkm
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + Nitrobolon 2 niecyklicznie

bmkm napisał/a:

Aha... Dodatkowe pytanie: :) GLUTAROL z tego co czytalem, nalezy stosowac 4-6 kaps po treningu i tyle samo przed snem i teraz jak mam to rozumiec, jesli cwicze co drugi dzien w godzinach od 19/20 do 22/23 i przed 12 ide spac

ja bym bral :) bo wymieniles dwie pory gdzie zapotrzebowanie na glutamine jest najwieksze...


Tzn. W dzien nietreningowy biore na noc, ale mi chodzi o dzien treningowy, gdzie cwiczenia koncze ok 22/23:00 i ide niedlugo spac. Wiec nie wiem czy brac to 2x czy zwyczajnie jeden raz?


ps. A spac bede mogl, kiedyc bralem nitro cyklicznie i spalem ok, a tez cwiczylem wieczorem.

Ok.. To Reasumujac:

dzien nietreningowy:
- rano na czczo ok 5g mono (a gdzie nitro2?)
- czy rano brac BCAA?
- na noc glutarol

dzien treningowy:
- rano na czczo 5g mono
- przed treningiem BCAA
- przed treningiem nitro2 (oraz ile g?)
- po treningu Glutarol
- czy brac BCAA po treningu

Jak mozna. niech ktos ladnie mi to wyjasni, bede wdzieczny :)
  • 0

GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + Nitrobolon 2 niecyklicznie

zastanawiam sie jednak czy jesli cwiczysz w godzinach wieczornych to po nitro bedziesz mogl spac


Ja brałem nitro tuz przed spaniem i miewalem czesto problemy ze snem. nieraz bylo ok, spalem jak niemowle. Bo chodzi o to z robie na nocki, a cwicze rano, zaraz po powrocie z roboty a przed pojsciem spac. I jak bralem nitro przed i po treningu to nie raz budzilem sie juz po 2 godzinach snu i czulem sie wyspany i wypoczety - nie moglem spac. a jak juz przyszla pora by jechac do roboty to zasypiame za kółkiem.

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + Nitrobolon 2 niecyklicznie

Ok.. To Reasumujac:

dzien nietreningowy:
- rano na czczo ok 5g mono (a gdzie nitro2?)
- czy rano brac BCAA?
- na noc glutarol

dzien treningowy:
- rano na czczo 5g mono
- przed treningiem BCAA
- przed treningiem nitro2 (oraz ile g?)
- po treningu Glutarol
- czy brac BCAA po treningu

w dzien nietreningowy jak pisalem wersja ekonomiczna to 1x porcja mono, jesli chcesz dorzucasz nitro w poludnie
teraz na dalsze odpowiedzi bcaa bierz przed i po treningu, glutamine rowniez po treningu i przed snem w dzien treningowy. dlatego ze po ciezkim treningu organizm traci jej nawet do 40g i 1 porcja to bedzie uzupelnie strat, by organizm nie rozlozyl twoich bialek na rzecz produkcji glutaminy, a druga porcja bezposrednio przed snem bedzie na powstrzymanie nocnego katabolizmu, regeneracje itd. bo porcja po treningowa uzupelniles juz straty. przynajmniej ja bym tak bral :P, ekonomicznie mozesz tylko po treningu...
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


bmkm
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + Nitrobolon 2 niecyklicznie
Ok.

A jak z iloscia nitro 2? Ile gram na 1kg przy niecyklicznym? I jesli dowiem sie ile, to czy bedzie to jedna ta sama ilosc w dzien tren i nietreningowy? No i kiedy brac nitro w dzien treningowy? Czy przed treningiem tylko, czy po tez (czy na noc moze?) ?

Oraz sprawa BCAA - czy brac w dzien nietreningowy tez? Np. rano?

I juz powinienem wiedziec ogolnie wyszysko.:)
  • 0

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + Nitrobolon 2 niecyklicznie

Oraz sprawa BCAA - czy brac w dzien nietreningowy tez? Np. rano?

mozesz- wkoncu jest to poniekat białko, ale jesli chcesz oszczedzac kase to nie bierz ;) lepiej zjedz sobie serek wiejski lub wypij zwyłke bialko :D

I jesli dowiem sie ile, to czy bedzie to jedna ta sama ilosc w dzien tren i nietreningowy?

przy nie cyklicznym chyba bierze sie stałe dawki

A jak z iloscia nitro 2?

joks Ci powie :rotfl: :looka:
  • 0

bmkm
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + Nitrobolon 2 niecyklicznie
ok... To tylko napiszcie ile nitro2 na 1kg cielska.

I napisze taka rozpiske, najwyzej mi skorygujecie:

DZIEN NIETRENINGOWY:
- rano mono
- rano bcaa
- przed obiadem nitro 2 (ilosc? :) )
- na noc glutarol

DZIEN TRENINGOWY:
- rano mono
- rano bcaa
- przed treningiem nitro 2
- przed treningiem mono (??)
- przed treningiem bcaa
- po terningu bcaa
- po treningu glutarol
- przed snem porcja glutarolu (bedzie gdzie 1h po zazyciu glutarolu po treningu)

:hyhy: Lubie miec wszystko ladnie poukladane. Jak cos prosze skorygowac/cos zmienic/dodac ;)
  • 0

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + Nitrobolon 2 niecyklicznie

przed treningiem mono (??)

bez tego ;)
  • 0

bmkm
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + Nitrobolon 2 niecyklicznie
Nikt nie wie ile gram nitro2 brac niecyklicznie?? :hyhy:
  • 0

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + Nitrobolon 2 niecyklicznie
bmkm, - poczekaj, az bedzie na forum joks to Ci powie ;)
  • 0

GuZu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2691 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Piła
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + Nitrobolon 2 niecyklicznie
stackow sie nie stosuje cyklicznie; przynajmniej ja sie z takim czyms nie spotkalem.

ale biorac na logike:
porcja dzienna kreatyny (suplementacja cykliczna) to 0.03 g x masa (kg) i oblicz sobie ile to jest gram nitro.

Ale takie cos efektu nie przyniesie- bo substancji pompujacych itp bedzie co kot naplakal wiec nie ma sensu :)
  • 0
Everybody wants to be a bodybuilder but nobody wants to lift so heavy ass weights

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + Nitrobolon 2 niecyklicznie
bmkm, - GuZu, ma racje- wal tylko mono cyklicznie :] nitro nic nie da, bo musisz sporzyc okreslona liczbe aakg, zeby cie spompowalo ;)
  • 0

GuZu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2691 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Piła
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + Nitrobolon 2 niecyklicznie

wal tylko mono niecyklicznie

chyba CYKLICZNIE, ale przy stazu ponizej 3-5 lat i kilkunastu cykli przebytych na kretach nie widze zupelnego sensu takiej suplementacji stalej.

[Rowerowy nie odpisuj juz, ze sie przejezyczyles czy cos :rotfl: :wstyd: ]
  • 0
Everybody wants to be a bodybuilder but nobody wants to lift so heavy ass weights

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + Nitrobolon 2 niecyklicznie

Rowerowy nie odpisuj juz, ze sie przejezyczyles czy cos

bo tak było tym razem :P
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + Nitrobolon 2 niecyklicznie
bmkm, tak jak pisal GuZu, walisz normalna porcje nitro2
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


MeeHau
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 696 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + Nitrobolon 2 niecyklicznie
przeczytalem sobie wasz wypociny i nurtuja mnie 2 rzeczy :P

bcaa po treningu mozna lykac razem z dextroza ? czy tam carbo ? bo tak wlasnie caly czas robilem :wstyd:

ten glutarol bedzie dobrym suplem po treningowym ? do przyjecia razem z bcaa? czy cos innego moze lepiej sie nadaje ... glownie chodzi mi o rodzaj glutaminy ;)
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024