Skocz do zawartości


Zdjęcie

biceps&triceps


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

olo2415
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sport

Napisano Ponad rok temu

biceps&triceps
wyczytalem ostatnio ze dobrym cwiczeniem na powiekszenie lapy :rotfl: jest przemienne cwiczenie bicepsa i tricepsa, a mianowicie:

-uginanie ramienia na modlitewniku
-wyciskanie francuskie lezac, oburacz (sztanga lamana)
-uginanie ramion ze sztanga stojac
-sciaganie linki na wyciagu(prosty uchwyt)
-unoszenie ramienia z lokciem opartym o udo

cwiczyl ktos wg tego, lub podobnego planu? daje lepsze efekty od tradycyjnego podzialu? w jaki dzien najlepiej wykonywac te cwiczenia, trener powiedzial mi zebym najlepiej przychodzil w osobny dzien i wykonywal tylko te cwiczenia.

pzdr :)
  • 0

Bic
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: biceps&triceps
pierwsze slysze :zdziwko:

o ile mi wiadomo to najlepiej najpierw wykonac cwiczenia na jedna partie a pozniej na druga- nie mieszac...
  • 0

olo2415
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sport

Napisano Ponad rok temu

Re: biceps&triceps
oj to troche jestes w plecy z wiadomosciami :hyhy: ja slyszalem o tym od kad zaczalem chodzic na silke, a ostatnio przeczytalem to w magazynie Trecka
  • 0

Bic
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: biceps&triceps
wole stare metody :rotfl:
ale poexperymentowac tez nie zaszkodzi ;)
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: biceps&triceps
mozna to sie zwie superseria walisz jedno po drugim ja robilem jak robilem priorytet na lapy pompa byla jechalem na sucho jakiegos mega cuda nie bylo mam zamiar to powt tyle ze ze sprzetem
  • 0

MeeHau
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 696 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: biceps&triceps
mi sie wydawalo ze do takich eksperymentow to trzeba miec jakis tam staz ;) a kolega nie ma... czy moze sie myle ? :P
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: biceps&triceps
olo2415, zwykly trening jak armageddon ;)
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: biceps&triceps

trener powiedzial mi zebym najlepiej przychodzil w osobny dzien i wykonywal tylko te cwiczenia

dobrze powiedział :P

wyczytalem ostatnio ze dobrym cwiczeniem na powiekszenie lapy

zawsze jest to jakas odmiana dla zwykłego treningu. trening ten moze w inny sposób pobudzic mieśnie do wzrostu, niz zostały do tego przyzwyczajone w czasie normalnego treningu :hyhy:
  • 0

olo2415
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sport

Napisano Ponad rok temu

Re: biceps&triceps
niewiem czy trzeba miec odpowiedni staz, ale powiem tak moj biceps nie reagowal juz na normalny trening, a jak zrobilem ta SUPERSERIE to zakwasy mam 2 dzien, nigdy nie mialem tak dlugo zakwasow na bicepsie, wiec pompa jest niesamowita :hyhy:
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: biceps&triceps
tak wiec przydalby sie odpowiedni staz bo to ze masz pompe nie znaczy ze odrazu to akurat bedzie dzialac dobrze pompe to zawsze sie ma ale efekt nie
  • 0

olo2415
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sport

Napisano Ponad rok temu

Re: biceps&triceps
zaryzykuje, najwyzej nie urosnie nic :hyhy:
  • 0

Driftgreg666
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 570 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom

Napisano Ponad rok temu

Re: biceps&triceps
Hmm superserie to się najczęściej używa przy barkach. Czy ja wiem czy to jest dobre dla bicka i tricepsa :kwasny: jak chcesz to przetestuj a potem zapodaj jak efekty. :)
  • 0
„Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska.”

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: biceps&triceps
ćwiczenie naprzeciwległych partii to jedna z zasad Weidera ;) moim zdaniem warte wykonywania , można mieszać serie albo ćwiczenia , np robisz 3 serie na bica i juz byś nie dał rady to tera bicek odpoczywa i męczysz triceps 3 seriami biceps zdąży wypocząć i następne cwiczenie też możesz zrobić na maxa , albo 2 alternatywa robisz jedną serie ze sztangą na bica robisz np 10 powtórzeń na maxa i potem żeby dać odpocząć bicepsowi walisz ćwiczonko na trica mi takie treningi sie podobają i lubei je stosować , tą zasade można też stosować przy nogach albo (co jest już bardziej dla zaawansowanych ) plecy i klatka

niemniej ja polecam takie cuś ;)


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024