Skocz do zawartości


Zdjęcie

Klata... klata... jak trenowac, by zmasowac ??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

djmca
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Klata... klata... jak trenowac, by zmasowac ??
Witam !

Mam wielki problem z przyrostem na miesnie klatki persiowej. Trenuje raz w tygodniu, narazie tylko plasko, poniewaz na nowa lawke poczekam jeszcze 2tyg.

Wyciskanie: 12/10/8/8 i maksymalnym ciezarem aby dobic do 12stki, staram sie robic to wolno, czyli opadanie i unoszenie w tym samym tempie powoli

Rozpietki: 15/10/10/8 rowniez maksymalny ciezar, oczywiscie tak aby technicznie tez dobrze wychodzilo

popmpki na stolkach, tak aby zjechac jak najnizej

wyciskanie jak mam sile hantelkami

Diete mam w sumie dobra, dokladam wiele suplementów, wiec brakow nie mam


Klata podaczas treningu pieknie sie pompuje, wrecz jest 3 krotnie wieksza niz normalnie, bo wyciskaniu na plaskiem jest ogromnie spompowana i wyglada bosko xD ale nie widze efeketów aby rosla :(( kuplowi ladnie wszystko idzie z moim trenigiem, a u mnie nic, co robic ??
  • 0

INEED$
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2079 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jail
  • Zainteresowania:Busine$$, killin'

Napisano Ponad rok temu

Re: Klata... klata... jak trenowac, by zmasowac ??
Slaba genetyka, po prostu zmien trening, zastosuj jedna z metod treningowych, jezeli dobrze ci robi wyciskanie sztangi to sprobuj moze treningu objetosciowego z tym cwiczeniem, no i skosy tez sa potrzebne, gora i dol klatki wlasnie na nich pracuja najbardziej.
  • 0
Gotta whole top diamond and tha bottom rowz gold

MIKOŁAJ BIERZE STERYDY

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Klata... klata... jak trenowac, by zmasowac ??
hantle na przemian ze sztangą , i zmieniaj skosy , jak masz możliwość rób wyciskanie głową w dół pracuje dolna część klatki i pojawiają sie jej zarysy ;)
zrób sobie priorytet na klatke

djmca
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Klata... klata... jak trenowac, by zmasowac ??
postaram sie wszystko poukladac i zwiekszyc ilosc kalorii :))) mam szybki metabolizm i to wlasnie jest moim najwiekszym problemem xD Dam rade, poniewaz nie poddaje sie szybko, a siłka jest moim glownym celem :D pozniej szkoła :D i prawko :D
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024