Skocz do zawartości


Zdjęcie

Prośba o fachową rade ( tr ogólnorozwojowy + Metka)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

Hardstyle_Killa
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Prośba o fachową rade ( tr ogólnorozwojowy + Metka)
Witam. Zwraca sie serdecznie o fachową prośbę dotyczącą doboru odpowiedniego treingu przy wspomaganiu metką.
Po krótce przedstawie swoją sytuacje i powiem mniej więcej o co mi chodzi.
Jestem studentem 1 roku AWFu, przez całe, życie trenowałem koszykówkę (9 lat), Trenując ten sport nigdy nie przykładałem uwagi do Treningów siłowych, gdyż jako rozgrywający uważałem, że nigdy nie będzie mi to potrzebne. Dostając sie na te studia nie spodziewałem sie, że wymagają one tak olbrzymiej wszechstronności co przy moim jednostronnym wyszkoleni stwarza ogromny problem. Mam 180cm ważę 75kg, Moje osiągnięcia siłowe to blamaż czyli około 60kg na klatke. Po za tym dochodzą do tego problemy z gimnastyką która wymaga odpowiednich predyspozycji siłowych. Po pierwszych nieudanych zaliczeniach (wymyk) przyszedł moment w którym powininem sie zastanowić z zrobić z tą sytuacją, jakie podjąć kroki żeby poprawić tą sytuacje. Mam do dyspozycji Metke 100 tabletek, i prosiłbym o rade w jaki sposób to dawkować, czy stosowanie metki nie koliduje z takimi sportami jak np. siatkówka pływanie lekkoatletyka. Chciałbym rozpocząć już treningi na siłowni od przyszłego tygodnia, bo koniec semestru zbliża sie dużymi krokami i jeżeli nie podołam poprostu zakończe studia co nie jest dla mnie korzystnym rozwiązaniem oczywiście. Mam dużo samozaparcia, i jeżeli jakieś ćwiczenia byłyby wskazane dla mnie w domu proszę napiszcie co i jak oraz z jaką częstotliwością. Z góry dziekowa!
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prośba o fachową rade ( tr ogólnorozwojowy + Metka)
Hardstyle_Killa, czolko wiec rozwiazanie te nie da ci za wiele skoro studiujesz na awf-ie podobnie jak ja powinienes po zakonczeniu powinienes przejsc na trening masowo-silowy meta nie jest dobrym rozwiazaniem bo tylko cie przyleje i bedzie ci ciezej cokolwiek zrobic bo bedziesz mial dodatkowe kg do uniesienia jesli masz problemy z gimnastyka polecam zaczac chodzic na gimnastyke sam chodze na gimnastyke i wiem ze dobra sprawnosc to porostu ciezki trening codziennie mniej wiecej po godzine w domu nie wyksztalcisz sily zwyklymi pompkami czy czyms podobnym kup carbo np olimpa dla uzupelnienia wegli da ci to rowniez duzy zasup sily uwierz mi sam narazie biore gainera i carbo jestem ciezszy od ciebie tyle ze nieco nizszy mam wiekszy problem z tymi wymykami i poprostu nalezy ciezko trenowac
  • 0

INEED$
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2079 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jail
  • Zainteresowania:Busine$$, killin'

Napisano Ponad rok temu

Re: Prośba o fachową rade ( tr ogólnorozwojowy + Metka)
Sytuacja dramatyczna ale niestety nie ma nic odrazu, meta tylko w akcie desperacji, wczesniej musisz sprobowac bezpieczniejsze srodki, wez z podwieszonych tematow trening - najpierw act, pozniej dobrym wyjsciem (i wg tylko w takich przypadkach) bedzie trening fbw, poniewaz utrzymujesz cale umiesnienie na wysokich obrotach caly czas, a na tym ci zalezy najbardziej, koniecznie trening musi byc oparty o wolne ciezary.
Zanim zdecydujesz sie na sterydy sprobuj Inozyne lub ktorys z NO boosterow, no i oczywiscie odzywianie, wejdz do odpowiedniego dzialu i sie zorientuj. pzdr
  • 0
Gotta whole top diamond and tha bottom rowz gold

MIKOŁAJ BIERZE STERYDY



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024