Skocz do zawartości


Zdjęcie

poniatowski-dziennik


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

poniatowski
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wroclaw

Napisano Ponad rok temu

poniatowski-dziennik
koniec mojej kariery, jesli mozna to skasujcie ten temat
  • 0

magik16
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:BytoM
  • Zainteresowania:Only Siłka

Napisano Ponad rok temu

Re: poniatowski-dziennik
ee no nowy dzienniczek ;)


aj bym sie do niczego nie przyczepił ale zapewno modowie beda nawijać zebys rozpisał cała diete :) .

Co do planu to wg mnie (a to jest tylko moje zdanie i raczej jest mało wazne na tym forum ) lepiej by było jakbyś chodził na siłownie regularnie hm ? tzn 3 razy w tyg w te same dni,

Co do trenigu to w sumie nie znam sie na łączeniu parti miesniowych :D ale te barki + klata ;>. takie to troszke dziwne . Słyszałem o dzieleniu treningu klaty na dwa ale jakos mi to nie przypada do gustu :) .

Hmm a brzuch w jaki sposob masz zamiar spalic ;> kupisz jakies spalacze ? czy postarasz sie samodzielnie walic po x wie ile brzuszków . Podobno Aeroby sa najlepszym metodem na palenie tłuszczu a z tego co czytałem to 2x w tygodniu na poczatek starcza. Powinno sie je wykonywac przed snaidaniem ? Naczczo :P i najlepiej po 45-50 min. < najlepsze efekty :)



Nie wiem czy coś nowego wniosłem do tego tematu . Jesli nie to Srry.
Pozostało mi juz chyba zyczyć Ci powodzenia :D i zebyś miał takiego garba jak ten pan co szedł z dzieckiem :)

Wytrwałości :) życze.
  • 0
Żyj Kolorowo :D

poniatowski
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: poniatowski-dziennik
....................
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024