Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kreatyna ??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

Wiewior886
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Chrzanów

Napisano Ponad rok temu

Kreatyna ??
Witam. Prosze się nie smiać:

MAm 13 lat, od okolo 3 lat trenuje leciutk w domu. Mam za sobą 4,5 roku treningu ju jitsu i 1,5 roku treniungu capoeira takze organizmy jest do wysiłku przyzwyczajony.
Od niedawna zaczołem bardziej intensywny trening z hantlami w domu.

MAm strasznie szybką przemiane materii co powoduje problem z nabraniem masy. Mam ok. 171 cm wzrostu i waże 54 kg.

To tyle opisu...przejdzmy do sedna:

Zapytanie do Was : Czy przy swoim wieku mogę zacząc robić cykl na monohydracie kreatyny ?? A może lepiej gainera ( 20 % białko, 80 % węglowodany ) ??

Proszę o pomoc...

Pozdrawiam.. :D
  • 0

B[u]B[u]
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 602 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Brzeziny
  • Zainteresowania:SpoRt|Parkour|Pakernia

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna ??

Kreatyna po 20 latach życia

:rotfl: :rotfl: jakie 20lat?? a co to koks jest ?
i czemu autor umiescil temat w sterydach??
  • 0
...

Gawlo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1186 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bielsko-Biała
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna ??
Wiewior886, na poczatek dietka
http://www.forum-kul...showtopic=31418
bierz pod swoja wage
jeszcze za wczesnie na suple,jedz pelnowartosciowe posilki,a cos napewno pojdzie
niech ktorys mod przeniesie :]
  • 0

Tyson1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:sport, laski, komputery, budownictwo, sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna ??

Kreatyna po 20 latach życia

:rotfl: :rotfl: :rotfl:


Wiewior886, MASZ DOPIERO 13 LAT, wiec to jest normalne ze waga ci wcale nie idzie w tym wieku, nawet jajka ci dbrze nie zarosly, normalny chlop nabiera szybko masy w wieku 16-19 roku zycia!! jedynie co mozesz brac to diete, nic wiecej
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna ??
tak wiec Wiewior886, narazie to mozesz sobie pompki robic na drazku sie podciagac i hanklami na bica czy trica se pomachac jak juz wczesniej podal Gawlo, dobierz diete i narazie na niej jedz nic wiecej nie kupuj za 2 lata powroc na forum doradzimy tak bys w wieku 16 lat w futryne sie nie miescil :rotfl: narazie sobie lajtowo cwicz i kregoslupa nie przeciazaj bo bycie niskim przypakowanym napewno sluzyc ci nie bedzie albo wogole narazie na pompkach i drazki se pocwicz no hankle jak juz wyzej pisalem se na bica i trica pomachaj i jak bedziesz miec 15 lat mozna zaczac dobrze cwiczyc aczkolwiek tez trzeba zwarzac na kregoslup wiec narazie ciesz sie i zbieraj kase na cykle bo tanie to nie sa
  • 0

Wiewior886
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Chrzanów

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna ??
No dobra dzięki chłopaki...ale i tak nie będe leciutko ćwiczył :P Mam plan treningowy tlyko sobie musze jeszcze triceps rozpisac po narazie robie tylko klatke, biceps i barki...


KRęgosłupa staram się zawsze nie obiążać...

A wskazane było by dla mnie zarzywanie gainera 20 % białbo 80 % węglowodany z olimpu ? Ew. białko z ostrowi :P ?

Z tego co słyszałem takie osoby jak ja tzn. te które mają problem z przytyciem powinny zajadac duzo węglów...prawda to ? :niepewny:
  • 0

MatEX
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna ??
Siema mam pytanko czy jak mam 14 lat 167cm wzrostu no i około 56 kg i zażywam kreatynę od niedawna to czy to dla mnie jest niebezpieczne ?? Kiedyś jadłem białko ale przeżuciłem sie na kreatynę od 4 dni ją zażywam i ćwicze codziennie przez godzinę. Proszę o odpowiedź
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna ??

A wskazane było by dla mnie zarzywanie gainera 20 % białbo 80 % węglowodany z olimpu ? Ew. białko z ostrowi ?

Z tego co słyszałem takie osoby jak ja tzn. te które mają problem z przytyciem powinny zajadac duzo węglów...prawda to ?

narazie se odpusc odzywki

Siema mam pytanko czy jak mam 14 lat 167cm wzrostu no i około 56 kg i zażywam kreatynę od niedawna to czy to dla mnie jest niebezpieczne ?? Kiedyś jadłem białko ale przeżuciłem sie na kreatynę od 4 dni ją zażywam i ćwicze codziennie przez godzinę. Proszę o odpowiedź

chcesz odp to po 1 zakladasz swoj temat po 2 uzupelniasz profil po 3 staz masz maly trening zapewne tez zly diety to napewno niemasz wiec kreta jest zbedna i mozesz odlozyc bo szkoda twojego organizmu i kasy ktora na niego wydales czy niebezpieczna to ci powiem ze jest to mozliwe jesli chodzi o nerki moga ci sie troszke spsuc jak dobrze nie bedziesz zazywal i plukal wiec odstaw
  • 0

djmca
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna ??
w tym wieku dieta ?? W tym wieku to ja myslalem jeszcze o sciganiu sie na rowerach itp. xD
Dieta nie wyjdzie Ci na dobre ;) jedz wszystko co Ci sie podoba, ogranicz sie od chepasow, fasfoodow, coli ;) Albo inaczje, jedz wiecej ;)
  • 0

Driftgreg666
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 570 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna ??

Czy przy swoim wieku mogę zacząc robić cykl na monohydracie kreatyny ??

Nie, jesteś za młody. Tak jak u góry, dieta, dieta i jeszcze raz dieta.
  • 0
„Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska.”

Wiewior886
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Chrzanów

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna ??
Jem baaardzi mało cheapsów, fast food prawie wogóle, a cole jeszcze zadziej...

Nie zebym Was nie słuchal lub cos ale ew. jakie dawkowanie tego gainerka by mi pasowało ?? 50 g ale co ile dni ??
tutaj link do gainera :
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Moj kolega stosowął go tylko po treningu...
  • 0

Driftgreg666
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 570 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna ??
100g po treningu i miedzy posiłkami raz. Musisz sie liczyć z tym ze jak chcesz prawidłowo dawkować to 1kg starcza na tydzień.
  • 0
„Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska.”

Wiewior886
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Chrzanów

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna ??
No dobra... a jakas nieprawdłowa i tańsza forma dawkowania :P
  • 0

Driftgreg666
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 570 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna ??
To wal tylko po treningu 100g i czasem jeszcze jedna porcja jaki nie bedziesz mial co zjeść, ale musisz wtedy bardziej stosować dietę. To cie wyjdzie ok 2kg na miesiąc.
  • 0
„Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska.”

Bartek153
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna ??
boze co to sie porobilo ze dzieki w wieku 13 lat zabieraja sie za kreatyny itp :| wiadomo ze nie masz wagi w tym wieku :| dieta ci na dobre nie wyjdzie a o kreatynie mozesz pomyslec ale jakos za 4 lata bo jeszcze jestes w takim etapie ze w tobie sie wszystko rozwija rosniesz itp. jak chcesz byc koksem to lec na sucho teraz niepotrzebne ci zadne wspomagacze w tym wieku.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024