Skocz do zawartości


DECA + CO JESZCZE???PROZBA O POMOC


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_bawarczyk_*

Guest_bawarczyk_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

DECA + CO JESZCZE???PROZBA O POMOC
mam 5 strzałów holenderskiej deki z zółtymi kapslami po 2ml kazdy.chce dozucic tescia ale nie wiem jakiego?co ile go walic i w jakich ilosciach.mysle ze deki wystarczy 200ml na tydzien czyli deki bede mial na 5tyg.a jak z tesciem??
no i co na odblokowanie i jak stosowac dokladnie przy mojej kuracji
moj staz na silowni 2 lata,waga 82kg wzrost 173cm
nie chce przesadzac z iloscia w tej kuracji dlatego na ta kuracje chcialbym zastosowac 2 skladniki,nabrac masy a nastepna kuracje zlozyc winstrol i zbydowac zezbe.
co podczas kuracji oprocz dobrej diety jesc.Aminokwasy pic wapno itp???
wiem ze to walkowane jest wielokrotnie na tym forum ale jest tego za duzo i kazdy pisze co innego.
bardzo bede wdzieczny za fachowe podpowiedzi

KerbuS
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 380 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: DECA + CO JESZCZE???PROZBA O POMOC
Jesli nie masz za sobą jeszcze cykli na saa to wybij sobie z głowy deke poza tym masz jej za mało deka sie długo rozkreca dłuzej niz to 5 tyg wiec prawie jej nie poczujesz. Musial bys pociagnac deke chociaz 10 tyg i do tego dołozyc np prolke 200mg e5d. Ale to mowie tylko jesli masz za soba cykle z saa, bo jesli nie to sam teść wystarczy. Bialko, bcaa by sie przydało, cynk mus, witaminki.
  • 0

GośćGuest_bawarczyk_*

Guest_bawarczyk_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: DECA + CO JESZCZE???PROZBA O POMOC
cykle mialem juz za soba ale dano no i wiekszosc pospadalo dlatego ze byly dlugie przerwy w treningach.dece juz kupiel i chce ja brac.ewentualnie moge troche dokupic.ile ewentualnie musoalbym dokupic i czy musi byc taka sama?
co oznaczaja skroty na e5d?

KerbuS
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 380 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: DECA + CO JESZCZE???PROZBA O POMOC
No wydaje mi sie nawet ze ta co masz to najczesciej spotykana jest. Dokup jeszcze z opakowanie (czyli 5 shotow 200ml). e5d - every 5 days - co piec dni.Wbijaj to 200mg e7d dokup tescia prolongatum z 20 shotow i wal go 200mg e5d. Ale moim zdaniem jak miałeś długie przerwy powinienes sprzedac ta deke i kupic prolke sama ładnie by Cie potrzepało i tak.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024