Skocz do zawartości


Zdjęcie

RUSKA META


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

JEZUS22
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

RUSKA META
ELLO MAM 180CM WZROSTU WARZE 62KG CHCE WZIĄŚĆ METE RUSKĄ JEDEN CYKL 100TAB !!!!!!!ĆWICZE 3MIECHY !!!CIEŻKO MI NABRAĆ MASY WOGÓLE ZAWSZE MIAŁEM Z TYM PROBLEM !!!JEŻELI CHODZI O ODŻYWKI TO MIZERNY REZULTAT JEŻELI CHODZI O GAINERY :zalamany: DLATEGO WŁĄŚNIE SIE NA TO ZDECYDOWAŁEM !!!MAM PYTANIE PEWNIE NIE JEDEN TAKIE MIAŁ JAKIEGO PRZYROSTU MASY MOGE SIE SPODZIEWAĆ!!I I ZAMIERZAM SIE WSPOMÓC JAKĄŚ ODŻYWKĄ NAPISZCIE JAKA NAJLEPIEJ ZASTOSOWAĆ DO METY!!! :zalamany:
  • 0
BELZEBUB

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RUSKA META
dieta+carbo+bialko za waski jestes na mete
  • 0

NowyKoks
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zach-pom
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sport, astronomia :)

Napisano Ponad rok temu

Re: RUSKA META
A co ty chciales przytyc przez 3 miesiace jak jeszcze cwiczyc dobrze nie potrafisz. Meta pradwopodobnie komplenie nic Ci nie da[moze troche sily]. Zacznij stosowac diete, niech ktos tutaj dobierze dla Ciebie odpowiedni plan i jedziesz. Nie oczekuj, ze silownia w 2 czy 3 miesiace zrobi z Ciebie pakera czy chociazby przyzwoicie wygladajacego faceta. To jest zabawa na dluzszy czas i na efekty trzeba troszke poczekac.
  • 0

JEZUS22
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RUSKA META

dieta+carbo+bialko za waski jestes na mete

DOBRA TAKIE COŚ OK TYLKO POWIEDZ MI JESZCZE DAWKOWANIE TEGO BIAŁKA JAK MOŻESZ BO TAK SIE SKŁADA ŻE CO DO KOGO NIE PÓJDE SIE ZAPYTAĆ TO KAŻDY PIEPSZY BEZ SENSU ŻE TAKA I TAKA DAWKA!!!!JUTRO LECE PO ODŻYWKI WIĘC WOALAŁBYM SIE DOWIEDZIEĆ CO NAJLEPIEJ WZIĄŚĆ Z JAKIEJ FIRMY ITP!!!
  • 0
BELZEBUB

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RUSKA META
dieta dzial odzywianie
carbo olimp biogenix
bialko w zaleznosci jakie wezmiesz jesli szybkowchlanialne to np ostrowia wtedy 30g miedzy posilkami tyle razy ile trzeba dlugowchlanialne jak system protein 80 przed snem 30g
dokup zma cla i omega 3 jak chcesz wiedziec co to jest poszukaj no i trening masowy dzial trening
  • 0

emin88

    Moderator na okresie próbnym

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 327 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Chorzów
  • Zainteresowania:Sport

Napisano Ponad rok temu

Re: RUSKA META
Ja ci na takim stażu odradzam SSA, ale jak wspomne sobie mój początek zrobiłem tak jak ty po 3 miesiacach metke, przytyłem ładnie, ale nic specjalnego odradzam

DIETA
JABŁCZAN KREATYNY
CARBO
GEINER
  • 0

JEZUS22
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RUSKA META

Ja ci na takim stażu odradzam SSA, ale jak wspomne sobie mój początek zrobiłem tak jak ty po 3 miesiacach metke, przytyłem ładnie, ale nic specjalnego odradzam

DIETA
JABŁCZAN KREATYNY
CARBO
GEINER

SŁUCHAJ STARY WIEM ŻE ŻLE ROBIE ALE WIDZISZ SAM ŻE EFEKT CHCE SIE ODRAZU :) KUPIŁEM SOBIE GAINERA WCZORAJ OKOŁO 5KILO I MAM ZAMIAR TĄ METE SZAMAĆ PIRAMIDKĄ PRZEZ 1 TYDZ PO 3 2TYG PO 4 3TYDZ PO 5!!!!!W SUMIE CO O TYM SĄDZISZ ?????DOBRZE BEDZIE WITAMINY MAM OSŁONKI TEŻ !!!POWIEDZ JEŚLI MOŻESZ ILE UDAŁO CI SIE PRZYTYĆ W CIĄGU BRANIA PIERWSZEGO CYKLU????TAK SZCZERZE:)
  • 0
BELZEBUB

krissu
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RUSKA META
skad wiesz ze zawsze miales problemu z masa skoro cwiczysz dopiero 3 miechy?
  • 0

JEZUS22
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RUSKA META
krissu, SKĄD WIEM????POWIEM CI TYLE ŻE SZAMIE BARDZO DUŻO ŻE TAK POWIEM W CHU.....!!!!NIE POWIEM NA GAINERZE PRZYTYŁEM 4KG W OKOŁO PÓTORA MIECHA Z GROSZAMI!!!!!!!WIEM CO MYŚLISZ ŻEBY DALEJ TO SZAMAĆ!!!!SAM DOMYŚLASZ SIE ŻE ZBYT WOLNO MI TO IDZIE BO PÓŻNIEJ WŁACIWIE MAŁO TEGO PRZYSFAIAŁEM!!!!DLATEGO POSTANOWIŁEM METKE ZAŻYĆ I SZAMAĆ GAINERA!!!JEDEN CYKL 100 TABL !!!!WOGOLE TO CHODZI MI O DOJŚCIE DO 70KG!!!WIECEJ NIE CHCE!!NIE MAM ZASPECJALNYCH WYMAGAŃ!!!
  • 0
BELZEBUB

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RUSKA META
8kg przy twojej wadze szybko pojdzie i bez mety suple i diety styka zarzywales zapewne za male dawki dlatego tak szlo co ci ztego ze ty mete wezmiesz przytyjesz 8kg i potem ci to spadnie szkoda kasy i zdrowia
  • 0

Kozzi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RUSKA META
Jak dojdziesz do 70 kg to powiesz sobie 80 kg - wiem to po sobie :)
  • 0

...:::$ Siła złego dwaj na jednego! $:::...


INEED$
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2079 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jail
  • Zainteresowania:Busine$$, killin'

Napisano Ponad rok temu

Re: RUSKA META
Wylacz caps lock i zapiierdalaj do garow a nie za sterydy sie bierzesz, najlepszy sposob ? policz sobie ile teraz jesz kcal i pomnoz razy 2, a najlepiej napisz tutaj to ci pomnozymy przez odpowiednia liczbe, bo mozliwe ze glodujesz.
  • 0
Gotta whole top diamond and tha bottom rowz gold

MIKOŁAJ BIERZE STERYDY

JEZUS22
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RUSKA META

8kg przy twojej wadze szybko pojdzie i bez mety suple i diety styka zarzywales zapewne za male dawki dlatego tak szlo co ci ztego ze ty mete wezmiesz przytyjesz 8kg i potem ci to spadnie szkoda kasy i zdrowia

A MOGE WIEDZIEĆ MNIEJ WIECEJ ILE ZOSTANIE MASY Z TEGO CYKLU ORIENTACYJNIE ????
  • 0
BELZEBUB

JEZUS22
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RUSKA META

Wylacz caps lock i zapiierdalaj do garow a nie za sterydy sie bierzesz, najlepszy sposob ? policz sobie ile teraz jesz kcal i pomnoz razy 2, a najlepiej napisz tutaj to ci pomnozymy przez odpowiednia liczbe, bo mozliwe ze glodujesz.

głoduje żartujesz wpiepszam jak głupi wszystko co popadnie !!!!!niczego sobie nie żałuje !!!!!!z gainerem jakoś idzie ale ch.......!!!!na początku super!!!!zresztą domyślasz sie że każdy mówi dieta dieta czas żeby zjeść jest ale przygotować no to wiesz czasu nie ma a o regularnym obiadzie to nie ma mowy!!!!!!chodzi o pore oczywiście nie o głodowanie :hyhy:
  • 0
BELZEBUB

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RUSKA META

A MOGE WIEDZIEĆ MNIEJ WIECEJ ILE ZOSTANIE MASY Z TEGO CYKLU ORIENTACYJNIE ????

a chuj to wie
zajrzyj do dzialu odzywianie tam se diete wez z FAQ dodaj do tego 200g dziennie gainera albo 300g to jak cie nie ruszy to chyba jakis dziwny jestes
  • 0

emin88

    Moderator na okresie próbnym

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 327 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Chorzów
  • Zainteresowania:Sport

Napisano Ponad rok temu

Re: RUSKA META
No to mi poszło 7 kg masy i 10 kg siły. Na sucho dojechałem wyciskając 95 kg, a po metce 105 kg. A teraz jestem pewny ze bez mety tez bym to osiagnol ale 3 miesiące pozniej
  • 0

krissu
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RUSKA META
Nie mowie zebys dalej to szamal ale ja bym tak zrobil. 4kg w miecha jest bardzo ok
  • 0

GośćGuest_Mailo_*

Guest_Mailo_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: RUSKA META
a ja mam pytanko jak brać 100mety esselive forte w połaczeniu z hepatilem razem z metą czy po ???? i czego unikać w diecie węglowodoanów ??

koksik25
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1231 postów
  • Pomógł: 0
5
Neutralna
  • Lokalizacja:gdansk
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:od poczatku
  • Wzrost [cm]:183
  • Biceps [cm] :46
  • Klatka piersiowa [cm]:125
  • Pas [cm]:96
  • Udo [cm]:70
  • Przysiad [kg]:nie robie
  • Wyciskanie [kg]:120 serie kiedys wiecej choroba itp
  • Martwy ciąg [kg]:nie robie
  • Waga [kg]:107

Napisano Ponad rok temu

Re: RUSKA META

a ja mam pytanko jak brać 100mety esselive forte w połaczeniu z hepatilem razem z metą czy po ???? i czego unikać w diecie węglowodoanów ??

mete 20mg dz,hepatil razem z meta
  • 0

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: RUSKA META
hepatil z essentiale razem około 30 min przed zarzyciem metaxu a dawka to tak jak napisał koksik 20mg ed



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024