Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pomoc


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

ALEKSANDER85
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Pomoc
Siema !
Co mozecie powiedziec na tema kreatyny "piatej generacji" f-16 czy jest ona lepsza od kre alkayn. Iteresuje mnie efekty i jak długo sie one utrzymuja (sila).


Ostania prosba jest o zaproponowanie odżywek jakie mam brać (głównie interesuje mnie siła waże 82kg max chce dobić do 90 ale to przy okazji, problemów z sylwetka nie mam po pół roku jeszcze mam kaloryfer) Chcem na początku sie rozruszać bo mialem przerwe półroczna(przepuklina) więc mysle o białku wpc ostrowia i aminokwasach ......(jakie?). W następnym miesiacu troszke krety pojeść tylko jakiej myslalem o niewielkich ilościach kreallkyn bo jej efekty dłużej sie utrzymuja.Ostatnio po krecie treca z rybozą po 2 miesiącach efekty szybko znikły.

Trochę powęszyłem i niewiem czy mam racje czy dobre są te suplementy:

1.efx krea-allkayn 60kaps 2/dzien
2.bcaa akg 90kaps 2/dzien
3.glutamine akg 90kaps 2/dzien
4.I do tego kilka worków ostrowi

CZY RACZEJ JAKIES TANIE ODPOWIEDNIKI(w sumie jak przeliczyłem na ile mi o starczy to nawet tani Trec wysiadał )

trec

2.bcaa 5500 200kaps 9/dzien
3.glutamine extreme 200kaps 9/dzien

TYLKO CZY KTOS MOZE MI POLECIC FIRME PREMIUM NUTRITION???A jak nie to jaką
  • 0

ALEKSANDER85
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc
Czy darować sobie bcaa i glute i kupic sobie lepsze bialeczko i jak tak to jakie??
  • 0

Blackzone
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1952 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siłownia
  • Zainteresowania:[][][]-----[][][]

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc

Co mozecie powiedziec na tema kreatyny "piatej generacji" f-16 czy jest ona lepsza od kre alkayn. Iteresuje mnie efekty i jak długo sie one utrzymuja (sila).


Na ten temat nic nie wiem nie będę mieszał, ale wydaje mi się że jakąkolwiek kreatyne byś wziął to i tak będą jakieś efekty. Utrzymają się tyle dopóki będziesz cwiczył, to nie sterydy że będziesz miał spadki. Im bardziej będziesz przestrzegał diety, tym większe efekty.

Czy darować sobie bcaa i glute i kupic sobie lepsze bialeczko i jak tak to jakie??


Bcaa i glute sobie daruj i kup sobie jakieś dobre białeczko np: System Protein 80 albo Nitroprogen polecam. Ponieważ twoje mięśnie będą absorbowały aminokwasy z frakcji białek które znajdują się w SP80 albo Nitroprogen. A i smak i rozpuszczalność tych białek jest dobry, nie taki dupny jak ostrowia.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024