Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tygodniowy plan treningowy na rzeźbę i siłę..


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

DJMango
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Tygodniowy plan treningowy na rzeźbę i siłę..
Witajcie!

Kilka dni temu prosiłem Was o pomoc w ułożeniu dla mnie tygodniowego planu treningu, a dziś proszę Was o podobny plan, ale tym razem dla kolegi..

Dobra, a teraz do rzeczy.. Jego głównym celem jest jednocześnie trening na rzeźbę i siłę.. Jeżeli mnie pamięć nie myli to zaczął ćwiczyć jakieś dwa miesiące temu..

A teraz kilka jego parametrów:
-waga -76 kg
-wzrost -173 cm
-biceps - 36,5 cm
-wiek - 15 lat

Sprzęt, który posiada:
-ławka pozioma/skośna/regulowana z wyciągiem,
-sztangi,
-hantle.

Tak jak wspomniałem, proszę o pilną pomoc.. :dance6:
Z góry dzięki.. :nabita:
  • 0

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tygodniowy plan treningowy na rzeźbę i siłę..

Witajcie!

Kilka dni temu prosiłem Was o pomoc w ułożeniu dla mnie tygodniowego planu treningu, a dziś proszę Was o podobny plan, ale tym razem dla kolegi..

Dobra, a teraz do rzeczy.. Jego głównym celem jest jednocześnie trening na rzeźbę i siłę.. Jeżeli mnie pamięć nie myli to zaczął ćwiczyć jakieś dwa miesiące temu..

A teraz kilka jego parametrów:
-waga -76 kg
-wzrost -173 cm
-biceps - 36,5 cm
-wiek - 15 lat

Sprzęt, który posiada:
-ławka pozioma/skośna/regulowana z wyciągiem,
-sztangi,
-hantle.

Tak jak wspomniałem, proszę o pilną pomoc.. :dance:
Z góry dzięki.. :D



:dance6: plan na rzezbe moze byc taki jak ukladalem dla CIebie tylko ze ilosc powtorzen w seriach bedzie wynosila okolo 20-12. przy takim planie sila tez bedzie rosla(moze nie blyskawicznie) I oczywiscie dieta-to bardzo bardzo wazne. ewentualnie moze cwiczyc jedna partie miesni dwa razy w tygodniu. Ale ja bym zostal przy tym pierwszym planie i dozucil bym bieganie i jazde na rowerze. jak ma wyciag to moze ktores cwiczenie na plecy zastapic sciaganiem drazka.
:nabita: typowy trening na sile nie da rzezby
pozdro :D
  • 0

DJMango
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tygodniowy plan treningowy na rzeźbę i siłę..

:nabita: plan na rzezbe moze byc taki jak ukladalem dla CIebie tylko ze ilosc powtorzen w seriach bedzie wynosila okolo 20-12. przy takim planie sila tez bedzie rosla(moze nie blyskawicznie) I oczywiscie dieta-to bardzo bardzo wazne. ewentualnie moze cwiczyc jedna partie miesni dwa razy w tygodniu. Ale ja bym zostal przy tym pierwszym planie i dozucil bym bieganie i jazde na rowerze. jak ma wyciag to moze ktores cwiczenie na plecy zastapic sciaganiem drazka.
:dance6: typowy trening na sile nie da rzezby
pozdro :dance:

Ok, dzięki wielkie.. :D

Jednak mam jeszcze pytanie co do tej diety.. Jak pewnie zauważyłeś jesteśmy mało doświadczeni w tych tematach, więc jaką dietę nam radzisz? Chodzi mi głównie abyś podał nam czego mamy więcej spożywać, a czego mniej..

Aha i jeszcze jedno.. Żadne odżywki, suplemanty czy też aminokwasy nie wchodzą w grę ze względu na brak funduszy..
  • 0

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tygodniowy plan treningowy na rzeźbę i siłę..

Ok, dzięki wielkie.. :dance:

Jednak mam jeszcze pytanie co do tej diety.. Jak pewnie zauważyłeś jesteśmy mało doświadczeni w tych tematach, więc jaką dietę nam radzisz? Chodzi mi głównie abyś podał nam czego mamy więcej spożywać, a czego mniej..

Aha i jeszcze jedno.. Żadne odżywki, suplemanty czy też aminokwasy nie wchodzą w grę ze względu na brak funduszy..

:D Sadzac po wadze Ty jestes szczuply wiec nie musisz sie ograniczac, poprostu duzo jedz(przedewszystkim bialka i weglowodanow)
:D Kolega jest raczej tegi wiec powinien miec diete niskotluszczowa, czyli powinien spozywac malo tluszczu i ograniczyc weglowodany
:dance6: tu masz ile dany produk czego zawiera [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
:nabita: poczytaj tematy w dziale dieta tam wiecej sie dowiesz zwlaszcza te podwieszone(WAZNE TEMATY) dowiesz sie jak obliczyc zapotrzebowanie kaloryczne> , jest tam tez przyklad diety
  • 0

DJMango
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tygodniowy plan treningowy na rzeźbę i siłę..

:dance: Sadzac po wadze Ty jestes szczuply wiec nie musisz sie ograniczac, poprostu duzo jedz(przedewszystkim bialka i weglowodanow)
:dance6: Kolega jest raczej tegi wiec powinien miec diete niskotluszczowa, czyli powinien spozywac malo tluszczu i ograniczyc weglowodany
:nabita: tu masz ile dany produk czego zawiera [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
:D poczytaj tematy w dziale dieta tam wiecej sie dowiesz zwlaszcza te podwieszone(WAZNE TEMATY) dowiesz sie jak obliczyc zapotrzebowanie kaloryczne> , jest tam tez przyklad diety

No i taka odpowiedź mi się podoba.. :D Jeszcze raz dzięki wieeeelkie, a jak nie będę czegoś znowu wiedział, to oczywiście dalej będę Ci "zawracał" głowę.. :D

Pozdro!!
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024