Skocz do zawartości


P R Z E P U K L I NA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_elmek_*

Guest_elmek_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

P R Z E P U K L I NA
Pytanie do ludzi ktorzy przeszli operacje przepukliny! Ja niestety mialem obie po lewej i po prawej stronie. Po lewej 3 lata temu a po prawej 2 lata temu. Ostatnio zaczela mnie pobolewac lewa strona wiec udalem sie na USG. Lekarz powiedzial, ze wszystkojest ok! Ale ja to ze sportow moge uprawiac spacerek z pieskiem i tyle. Zdziwilo mnei to, bo wczesniej chirurdzy i inni lekarze z ktorymi sie konsultowalem powiedzieli,z e moge a nawet powinienem cwiczyc. Oczywiscie kulturysta juz nigdy nie bede. Ale ja cwicze bo sprawia mi to frajde i chce utrzymac ladna sylwetke! Nie chce byc koksem! Cwicze od 4 lat mam 188cm wzrtostu i waze 86 kg. Czy wy tez cwiczycie po przepuklinie? Czy odczuwacie bol podczas cwiczen lub inne dolegliwosci, jak czujecie sie po operacji?

Marchewa_1985
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 223 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska
  • Zainteresowania:komputery, siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: P R Z E P U K L I NA
mnie czasami boli przy schylaniu sie w okolicach bioder... ale narazie nie ide do lekarza ... to chyba zbyt dużego wysiłku
  • 0

GośćGuest_Harna_*

Guest_Harna_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: P R Z E P U K L I NA
Widze, ze jestes dosc uczulony na samo slowo przepuklina, jezeli przeszedles 2 mosznowe z tego co zrozumialem to powinno byc juz wszystko wporzadku. Dziwie sie, ze mozesz ze sportow tak malo robic, znam kilka osob po 2 przepuklinach mosznowych, ktorzy cwicza m.in. silce.
Robiles USG calej jamy brzusznej?

GośćGuest_elmek_*

Guest_elmek_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: P R Z E P U K L I NA
Tak, robilem USG calej jamy brzusznej i wszystko jest ok! Zastanawiam sie tylko jak bardzo moge przeciazyc organizm, zeby mi szwy nie pekly :)

GośćGuest_Harna_*

Guest_Harna_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: P R Z E P U K L I NA
Dla upewnienia mozesz zrobic dobrej jakosci zdjecie oka i udac sie do dobrego specjalisty to z miejsca oceni czy z jakims ukladem jest nie tak u Ciebie, a to co mozesz juz robic, a co nie najlepiej tez przedyskutowac z lepszym specjalista... choc po 2 latach to juz napewno wszystko ladnie pieknie sie zroslo.
Napewno musisz sie postarac, aby miesnie brzucha wzmocnic.


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024