Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pomocy!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

komar611818
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Pomocy!!
Mam 182cm i 102kg wagi. Chciałbym zgubić parę kg. Możecie zaproponować jakąś dietę lub coś co mi w tym pomoże.[/center]
  • 0

Gawlo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1186 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bielsko-Biała
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy!!
Wszystko jest na forum wystarczy poszukac w podwieszonych i Faq to nie boli!
  • 0

MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy!!
CKD :P
  • 0
Związek to znacznie więcej niż "sie przelecieć".
To cos jak karta stałego klienta w burdelu: kiedy chcesz i jak chcesz


rzeźba jest dla pedałów. trza rosnąć, być pierdolnym, wtedy budzi sie szacunek.


a gdy nadejdzie mój czas to jeśli sądzisz że będe siedział i błagał o życie to kurewsko się mylisz


te ściery kiedyś przerobie w młynku do mięsa i posypią sie monety.


komar611818
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy!!
THX
  • 0

Matti1418048779
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Zdrowie biologia chemia psychologia

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy!!
LOW CARB inaczej dn a pełna nazwa po polsku dieta niskowęglowodanowa.

A na marginesie to jest tu jakiś zwyczaj podwieszana zgrabnych tyłków na forum? Taka subkultura ;)?
  • 0

pey
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 99 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:masa.bo.pl

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy!!
Każdy chce przytyć a tu koleś chce zgubic kilogramy :zdegustowany: Ja od razu znalazłbym rozwiązanie :) siłownia, siłownia i jeszcze raz siłownia :padam:
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy!!
Bieganie, pływanie, siłownia tez - ale trening na rzezbe - mniejsze ciezary a wiecej powtórzen w seriach, codziennie dwa razy dziennie brzuszki.

Jesli chodzi o diete. Powiem Ci tak kolego zadna tam dieta z podwieszonych, to wszystko bzdety, chyba ze chcesz codziennie wpierdzielelac chleb razowy, kurczaka na obiad i twarog i nic wiecej.

Po pierwsze:

1) musisz wiedziec czego konieczenie musisz unikac: tluste kiełbasy, smalec, dlugo smazone rzeczy, frytki, hamburgery, chipsy, boczek, staraj sie jesc jak najmniej tlusto. Pozatym: ciastka, pączki, drożdzówki itp itd.
Jesli chodzi o napoje: zadnych coli, oranżad, jak najmniej herbaty itp itd. Pij tylko soki naturalne, w biedronce czy tesco mozna kupic tanie, pij tylko i wylacznie to.
Nie słodz - nie uzywaj cukru - WOGÓLE !

Po drugie:

2) Sa produkty ktore mozesz spozywac w duzych ilosciach starajac sie zeby w diecie one dominowaly: warzywa, owoce, soki naturalne, mleko sojowe.

Po trzecie:

3) Mozesz schudnac jedzac prawie wszystko (za wyjatkiem tego co w punkcie pierwszym) tylko z umiarem. Czlowiek moze jesc wszystko tylko musi znac umiar i wiedziec czego nalezy jesc jak najmniej a czym moze sobie zrekompensowac. Np. na obiad mama (czy tez zona - nie wiem ile masz lat) robi schabowego z ziemniakami i surówka z kiszonej kapusty. To wtedy kotlecika jednego malutkiego, ziemniaczkow odrobina, a sórkowki tona !! To co tluczace w obiadzie jesz jak najmniej a rekomopensujesz tym co zdrowe i nietłuczące.

4) Gora 4 posiłki dziennie: sniadanie w domu, drugie sniadanie, obiad, kolacja przy czym kolacja symboliczna np. jakis owoc, mala kromeczka chleba albo nawet goracy kubek (ktory kalorii nie ma prawie wcale a jako tako oszukuje głód) no w kazdym razie jak najmniej - na poczatku bedzie ci ciezko zasnac ale przywykniesz. Za to na sniadanie mozesz jesc wiecej, sporo wiecej - bo to najwaznieszy posilek dnia.

5) zakaz jedzenie pieczywa pszennego - bułki, wek. Głownie gracham ale zeby ci sie nie znudzil zwykly chleb żytni tez sobie smialo mozesz jesc, na zmiane z grachamem. BYLE NIE PSZENNY !

6) jedz mniej niz zwykle, kazdy posilek ktory dotad jadles zmienijsz przynajmniej o 1/3. Nigy nie jedz dotad az czujesz totalną sytosc, ze serio czujesz sie najedzony - tak nie rob. Moze za wyjatiem sniadan - bo przed toba caly dzien zdazysz to spalic. Po pewnym czasie jesli pryzwyczaisz żoładek do mniejszych ilosci jedzenia przy kazdym posiłu skurczy sie i nie bedziesz tyle potrzebowal zarcia. DLATGO JEDZ MNIEJ.

Gwarantuje ze schudniesz na takiej diecie + oczywiscie bieganie (chociaz co drugi dzien), brzuszki, jak mozesz to tez siłownia. Ja jeszce na poczatku studiów odchudzałem sie stosujac te zasady - w 2 miechy schudlem 15 kilo a jadlem niemalze wszystko - ale z głową i w mniejszych ilosciach (za wyjatkiem kilku zakazanych rzeczy ktore wyzej wymienilem).



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024