Skocz do zawartości


Zdjęcie

Warzywa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

Grzesic
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 146 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Warzywa
Ktoś mi keidyś gadał żeby nie jestć zbyt dużo warzyw i tłuszczy rpzed treningiem i po ... czy to prawda?? Jeszcze wyjaśnijcie mi tak w kilku słowach jak działa błonnik bo nie chce mi się czytać kilku stronicowych referatów na necie :chytry:
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Warzywa

czy to prawda??

nio przed treningiem to sie lekkie potrawy je zeby szybko sie trawily i dawaly duzo energii

Jeszcze wyjaśnijcie mi tak w kilku słowach jak działa błonnik bo nie chce mi się czytać kilku stronicowych referatów na necie

Pomaga w walce z otyłością.
Obniża poziom cholesterolu i trójglicerydów
Stabilizuje stężenie glukozy we krwi.
  • 0

Matti1418048779
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Zdrowie biologia chemia psychologia

Napisano Ponad rok temu

Re: Warzywa
W ogóle najlepiej nie jeść przed treningiem. Organizm wtedy poświeca siły na trawienie pokarmu.Czym wcześniej przed tym lepiej no chyba ze jesz na surowo wtedy nie jest tracona energia tak na trawienie tego posiłku.

Błonnik.Super rzecz ale nie w kapsułkach najlepszy w warzywach i owocach na turalnaie no i nieoczyszczonych węglach ale lepsza jest wersja diety na samych warzywach i owocach taką diete propaguje :). 4 lata mi zajeło dotarcie do niej.

Błonnik oczyszczan organizm wiążąc toksyny poprawia prace jelita i oczyszcza je.Chociaż przy oczyszczaniu jelita grubegp trzeba zastosować cieższa artylerie niż tylko błonnik

pzdr
Marcin
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024