Skocz do zawartości


Zdjęcie

Odblokowanie po długo aktywnych SAA


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

Dacs
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1118 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Doping, security i inne

Napisano Ponad rok temu

Odblokowanie po długo aktywnych SAA
Rozpiska pokazuje nam po ilu dniach mamy zacząć nasze odblokowanie PCT, zakładając, że wbijamy regularnie.
Dotyczy ona tylko środków długo aktywnych, które kumulują się w naszym organizmie i stabilne stężenie uzyskują po upływie około ośmiu tygodni, dlatego stosowanie poniższych środków nie powinno być krótsze. Nasze dni zaczynamy liczyć od ostatniej iniekcji do momentu osiągnięcia w naszym organizmie stężenia 100mg lub nieznacznie mniej, wtedy należy zacząć kurację PCT środkami takimi jak Clomid, Nolvadex-Tamoxifen, dalej jak to zrobić tutaj http://www.forum-kul...showtopic=40405

OMNADREN250-------------------SUSTANON250--------------ENANTHAN TESTOSTERONU
---------------------------------------------------------------------------------(prolongatum)
Dawka 1 amp. - 250mg---------Dawka 1 amp. - 250mg-----------Dawka 2 amp. - 200mg
e7d - 11dnia-----------------------e7d - 15dnia------------------------e5d - 17dnia
e6d - 12dnia-----------------------e6d - 17dnia------------------------e4d - 19dnia
e5d - 13dnia-----------------------e5d - 18dnia------------------------e3d - 21dnia
e4d - 15dnia-----------------------e4d - 21dnia------------------------Dawka 3 amp. - 300mg
e3d - 17dnia-----------------------e3d - 24dnia -----------------------e5d - 21dnia
Dawka 2 amp. - 500mg---------Dawka 2 amp. - 500mg------------e4d - 23dnia
e7d - 17dnia-----------------------e7d - 23dnia------------------------e3d - 25dnia
e6d - 18dnia-----------------------e6d - 25dnia------------------------Dawka 4 amp. - 400mg
e5d - 19dnia-----------------------e5d - 27dnia------------------------e5d - 24dnia
e4d - 21dnia-----------------------e4d - 30dnia------------------------e4d - 26dnia
e3d - 23dnia-----------------------e3d - 33dnia------------------------e3d - 28dnia

NANDROLONE DECONATE----------BOLDENON----------------PRIMOBOLAN ENANTHAN
--------------Deca------------------------EQUIPOISE -----------------------Metenolone
Dawka - 200mg-----------------------Dawka - 100mg-------------------Dawka - 100mg
e7d - 22dnia---------------------------e7d - 19dnia-----------------------e7d - 7dna
e6d - 24dnia---------------------------e6d - 21dnia ----------------------Dawka - 150mg
e5d - 26dnia---------------------------e5d - 24dnia ----------------------e7d - 11dna
e4d - 29dnia---------------------------Dawka - 200mg-------------------Dawka - 200mg
e3d - 32dnia---------------------------e7d - 31dnia-----------------------e7d - 14dna
Dawka - 300mg-----------------------e6d - 33dnia-----------------------Dawka - 250mg
e7d - 28dnia---------------------------e5d - 36dnia-----------------------e7d - 17dnia
e6d - 30dnia---------------------------Dawka - 300mg-------------------Dawka - 300mg
e5d - 32dnia---------------------------e7d - 38dnia-----------------------e7d - 19dnia
e4d - 34dnia---------------------------e6d - 40dnia-----------------------e6d - 20dnia
e3d - 38dnia---------------------------e5d - 43dnia-----------------------e5d - 21dnia
Dawka - 400mg-----------------------Dawka - 400mg-------------------Dawka - 350dni
e7d - 32dnia---------------------------e7d - 43dnia-----------------------e7d - 20dnia
e6d - 34dnia---------------------------e6d - 45dnia-----------------------e6d - 21dnia
e5d - 36dnia---------------------------e5d - 48dnia-----------------------Dawka - 400mg
e4d - 38dnia------------------------------------------------------------------e7d - 21dnia

HCG jest to środek imitujący wytwarzane przez podwzgórze i przysadkę hormony gonadrotropowe odpowiedzialne za stymulacje jąder do produkcji testosteronu. Środek ten ma zastosowanie przede wszystkim podczas długich cykli, podczas których wysoki poziom androgenów hamuje pracę jąder co może doprowadzić do ich zmniejszenia się/kurczenia. Podczas długiej kuracji sterydowej nie zabezpieczonej HCG może wystąpić artrofia (zanik) jąder co może z kolei doprowadzić nawet do bezpłodności. Podczas kuracji z silnie blokującymi środkami jądra zazwyczaj przestają pracować między czwartym a piątym tygodniem (można to odczuć) dlatego też warto właśnie wtedy zastosować HCG i powtórzyć po takim samym okresie. Zazwyczaj stosuje się trzy zastrzyki 2500iu co 3dni , jest to wystarczające lub dawki 2000iu co 2dni i 1000iu co dniennie. Dobrym rozwiązaniem jest także stosowanie go na 2-3tyg przed rozpoczęciem odblokowania PCT. Środek ten bardzo szybko staje się aktywny - już po kilku godzinach stymuluje jądra do pracy a ogólny czas działania (stymulacji jąder) to okres do 5dni przy jednej injekcji. Zazwyczaj można zaobserwować 200-300% zwiększenie poziomu wytwarzania naturalnego testosteronu. Może to powodować skutki uboczne podobne do tych, które występują przy podawaniu testosteronu i związane są z jego aromatyzacją a więc podwyższone ciśnienie krwi, obrzęki, ginekomastia - dlatego też warto mieć pod ręką nolvadex/tamoxifen. Można także doświadczyć częstych erekcji, podwyższonego popędu seksualnego oraz huśtawki nastrojów a nawet nudności i wymioty. W dużych dawkach może spowodować trądzik.

HCG występuje w postaci proszku, który należy wymieszać ze sterylna wodą dołączoną razem z drugą ampułką lub dla dokładniejszego odmierzenia dawki z AQUA (roztwor 0,9% NaCl) do iniekcji po 5ml. Proszek jest wrażliwy na zmiany temperatury, stąd też nie powinien być wystawiany na bezpośrednie nagrzanie. Po wymieszaniu, powinien być trzymany w lodówce i zużyty w ciągu kolejnych kilku tygodni. Jako, że jest na bazie wody można używać mniejszych igieł - 4/5mm.


Autor: Dacs
  • 0

Dacs
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1118 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Doping, security i inne

Napisano Ponad rok temu

Re: Odblokowanie po długo aktywnych SAA
Jak chcecie zapraszam do komentarzy lub podwieście.
Mam nadzieje, że pomoże wielu osobą.
  • 0

INEED$
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2079 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jail
  • Zainteresowania:Busine$$, killin'

Napisano Ponad rok temu

Re: Odblokowanie po długo aktywnych SAA
Ja mam pare pytan -
1. Dlaczego po omie czekam od 4 do 8 dni dluzej niz po suscie ? czy roznica przy 4 estrze jest az tak duza ?
2. Czy jezeli wbijam 1 amp omy e5d to odczuje roznice gdy zaczne pct 11 dnia (jak przy e7d) ?
3. Jak to wyglada gdy mam enana z galeniki (250 mg) ?
4. Czemu po omce czekam dluzej na pct niz po prolce ? wszedzie jest napisane ze po prolo zaczynamy pct wczesniej, wyajsnij mi jak mozesz.
  • 0
Gotta whole top diamond and tha bottom rowz gold

MIKOŁAJ BIERZE STERYDY

Czarektoja
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 480 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biała Podlaska
  • Zainteresowania:statek dziwki wóda lasery

Napisano Ponad rok temu

Re: Odblokowanie po długo aktywnych SAA
ja mam takie pytanie czy 10 strzałów omy e7d moze spowodowac kurczenie lub zanik jader.
wedlug mnie lepiej troche puzniej zrobic odblok bo lepiej puzniej niz wczesniej ja nawet slyszalem ze po 21 dniach trzeba zaczac odblok z omy
  • 0

Dacs
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1118 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Doping, security i inne

Napisano Ponad rok temu

Re: Odblokowanie po długo aktywnych SAA
INEED$
1. Raczej krócej, okrsy półtrwania: Decanoate 15 dni Caproate 9 dni, różnica 6 dni.
2. Lepiej zacząć pct później niż wcześniej, jak się zrobi za wcześnie to tylko zmarnujemy środki jakich użyliśmy, nasz układ HPTA może się znowu zablokować, bo działanie estrogenu nie opadnie wcześniej niż to wynika z działania danego okresu półtrwania SAA. Chyba, że pociągniemy nasze pct dłużej niż normalnie się powinno.
3. No fakt nie dodałem tego z 250ek bo chyba większość używa z Jelfy i nie miałem juz miejsca w tabelce, postaram się go wcisnąć.
4. Okresy półtrwania
Oma: prop4,5dnia, phenyloprop4,5dnia, isocaproate9dni, caproate9dni
Prolo: enanthan10,5dnia
przyjmując ze te okresy są takie dla 100mg srodka a więc 100mg=100%

250omy:
prop 30mg tj. 30% z 4,5 = 1,35
phenyloprop 60mg tj. 60% z 4,5 = 2,7
isocaproate 60mg tj. 60% z 9 = 5,4
caproate 100mg tj. 100% z 9 = 9......................suma 18,45

250prolo:
enant 250mg tj. 250% z 10,5 = 26,25
Różnica jest znaczna.

To jest tylko przykład tak nie powinniśmy obliczać czasu do pct bo dochodzą do tego jeszcze co ile dni robimy naszego szota przy propie i phenylopropie bicie póżniej niż jego okres półtrwania w przypadku omy wyjdzie jeszcze krócej a czas do naszego pct sie skróci

Czemu po omce czekam dluzej na pct niz po prolce

Dla 1 amp omy250mg i dla 1 ampułki prolo100mg tak jest.

Czarektoja
Może ale nie musi przy takich odstepach i i dawce, zależy od organizmu bo stężenie bedzie nie za duże, może wystąpić słabsza potencja a jajka pozostaną nie zmienione a to objaw dla którego wg. mnie warto wziąć hcg chodzby troche.

Przy omie pomyliłem caproate z cypionate :wstyd: , dni sie troche skrócą, poprawię to i dopiszę jak długo powinno trwać PCT przy tych środkach bo też innaczej wychodzi, wychodząc z założenia, że powinniśmy skończyć gdy testosteron opadnie do 10mg wtedy pobudzamy nasz endogenny(np. tribulusem) i się ładnie "zazębi"
  • 0

kakaesiak
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KALISZ

Napisano Ponad rok temu

Re: Odblokowanie po długo aktywnych SAA
Dobra rozpiska napewno sie przyda
  • 0
ZAWSZE WIERNI



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024