Skocz do zawartości


Zdjęcie

CYKL SUPLI ALTERNATYWNY DLA CYKLU SAA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

O.Prime
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skontowni ;p
  • Zainteresowania:rysunek?

Napisano Ponad rok temu

CYKL SUPLI ALTERNATYWNY DLA CYKLU SAA
Być może to odwlecze niektórych chcących osiągnąć na SAA w 3 dni 10kg mięcha :mrgreen:

Z góry zaznaczam że to cykl dla mających dużo hajsu :|


2 puchy Xpanda (Dymatize) + 2 puchy białka Elite Whey Protein (2,27kg, tez Dymatize) + 5 kg Mass XXL (Trec) + HMB (przynajmniej 600 kaps czyli 2 opakowania dla widocznych efektów) + 2,5 kg Carbo + ZMA (może być apteczne = tańsze) + L-Glutamina + Aminokwasy (dla nielubiących zakwasów) + ew. BCAA, witaminki np. Trec'a.

Jeśli się ma kasę, dietę trening + jakiś staz to naprawdę warto zainwestować w to, gdyż mogą być zbliżone efekty jak po braniu teścia.
Firmy wybrałem nieprzypadkowo - Produkty bardzo zachwalane (szczególnie Dymatize) w swej skuteczności ... ale nie w cenie :|

Sam (nie sugerujcie się profilem - jak założe w tym tyg. dziennik to bedzie wiadomo czemu jest tak kiepawo ze mną) będejechać od pon. na cyklu:

2 Puchy XP, 2 puchy Elite Whey Protein, 5 kg Mass XXL, 2,25kg Carbo, 900kaps HMB (jeśli zdobęde hajs to dorzucę BCAA i ZMA). Relacje z niego będziecie mieli jak w banku;)


Oczywiście ten temat założyłem po to, by omówić prawdopodobieństwo (przy spełnionych podst. warunkach) efektów jak przy odpowiednim cyklu Ph lub SAA >>> czyli by omówić możliwość zdrowszego "doładowania" się dobrej jakości masą, bez grzebania w gospodarc hormonalnej naszego organizmu ... na który co prawda wyda się trochę, gdyz:

Koszt mojego cyklu (podobny do proponowanego) wyniesie ok:

1200zł :shock: :shock: :shock:

Ale rezultaty o wiele lepsze jak przy cyklu (bardzo powszechnym): Mono + Dextro + 3kg Gainera + 2 kg taniej serwatki.

Czekam na opinie ... też trza sie wypowiedzieć na temat czy faktycznie przy funduszach porządnych się osiągnie na suplach podobne wyniki jak na SAA (oczywiście nie łudźcie się że będziecie wyglądać po 4 takich zaproponowanych cyklach jak Coleman).

C :mrgreen: zekam
  • 0

1988
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 494 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: CYKL SUPLI ALTERNATYWNY DLA CYKLU SAA
wszystko fajnie....tylko prawdopodobnie nikt nie wyda na suple 1200zl! wiem ze mowiles ze kasa sie nie liczy ale to jest przesada!
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: CYKL SUPLI ALTERNATYWNY DLA CYKLU SAA
suplementy sa niestety drogie dlatego wielu decyduje sie na metke za 30 zl ;),jestem ciekaw jakie osiagniesz efekty po stosowaniu tych odzywek dobry pomysl z dziennikiem napewno z checia przestudiuje czy taki zestaw cos dal,ja na zestawie za 300 zl zrobilem narazie 0,5 cm w bicepsie 2 cm w klacie i sila poszla okrotnie 4 ruchy do przodu a to dopiero 2 tydzien stosowania ;)
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


anar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biala Podlaska
  • Zainteresowania:psycha :D

Napisano Ponad rok temu

Re: CYKL SUPLI ALTERNATYWNY DLA CYKLU SAA
Wydawac tyle kasy na suple to przesada :-D wiem bo sam kiedys zrobilem sobie cykl [okolo polowa tej ceny :PPPP ] i pozniej zalowalem ;]
2 puchy cell pumpa ok. 3-5kg mass xxl'a na wszelki wypadek - na uzupelnienie diety i imo styka ;]
Jezeli ma sie bardzo dobra diete to i bez ogromnej kasy na suple mozna osiagnac zadowalajace rezultaty
  • 0
[you]
pozdro :P

adrian88
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1038 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: CYKL SUPLI ALTERNATYWNY DLA CYKLU SAA
jak to przeczytalem to prawie z krzesla spadlem,1200za suple :mrgreen: tzn jak ktos ma sianko to oka ale ja na nich nie spie jak i wiekszosc chlopakow/dziewczyn ;-) na forum.dla mnie to hmb to tylko zbedny wydatek sporej kapuchy
  • 0

WojtekX
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2662 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:GTW
  • Zainteresowania:sport, dziewczyny i moj kochany piesek :D

Napisano Ponad rok temu

Re: CYKL SUPLI ALTERNATYWNY DLA CYKLU SAA
dokladnie jak anar pisze
tyle tego wszystkiego nie potrzeba. jesli dieta jest dobra to jakis stack kreatynowy + gainer / bialko i mozna miec bardzo dobre fekty.
i nie mow ze jest to alternatywa dla koksow.
Osoba ktora zrobilaby cykl na tych odrzywkach napewno mialaby mniejsze efekty niz osoba ktora zamiast xpanda dodała by np 20mg metki dziennie
  • 0
Anglia



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024