Skocz do zawartości


Zdjęcie

czy moge?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

maniek757
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 234 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lipno
  • Zainteresowania:sport, kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

czy moge?
mam pytanko jezeli nie mam diety bo: krucho troszke z kasa ale i tak pewnie nie byl bym w stanie jej utrzymac i skupiac sie na niej bo dni mam zawalone i nie mialbym czasu na robienie posilkow.Wiec czy moge kupic jakiegos gainera albo cus?I kreatynke tez bym chcial.Jezeli moglbym brac to poprosze o jakies suple do 300 ogolem na kreatyne i jakies bialko i prosze pisac konkretne nazwy produktow bo w skrotach sie nie orientuje;p Zgory dziekuje wam FORUMOWICZE
  • 0

GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: czy moge?

mam pytanko jezeli nie mam diety bo: krucho troszke z kasa ale i tak pewnie nie byl bym w stanie jej utrzymac i skupiac sie na niej bo dni mam zawalone i nie mialbym czasu na robienie posilkow.Wiec czy moge kupic jakiegos gainera albo cus?


A czemu nie. Taka jest wlasnie idea suplementów, uzupełniają braki w diecie. Jesli ktos ma super diete to po co mu suple, po co mu bialko czy gainer skoro wszystko co trzeba dostarcza z diety. Oczywiscie ze lepiej dostarczyc bialka czy wegli z diety, z pozywienia, bo zdrowiej. No ale cóz nie kazdy ma na to czas.

Wiec gainer jak najbardziej. Skoro kiepska dieta to i jakis dobry zestaw witamin i minerałów.

Co do krety - nie napisales jaki masz staz, jesli mniej niz 6 miechow to odpus krete.

Co do nazw produktow to juz chlopaki ci doradzą.

maniek757
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 234 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lipno
  • Zainteresowania:sport, kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: czy moge?
moj starz to prawie 10 miechow.
  • 0

GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: czy moge?
aaa to spoko - bierz i rosnij :D

maniek757
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 234 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lipno
  • Zainteresowania:sport, kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: czy moge?
narazie nie mam co brac bo nikt nic jeszcze nie napisal co do produktow :( na co niecierpliwie czekam wiec jeszcze raz prosze pisac co do gainera kretki i witamin i mineralow z gory dziekuje :D
  • 0

ja84
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: czy moge?
gainer- mas xxl najlepiej ale dosc drogo, taniej masz gainer 1 z vitalaxa
co do kreatyny to niech inni sie wypowiedza ale pewnie cos z olimpa bedzie :)
do tego witaminki, lecytyna i w 3 stowkach sie zmiescisz
  • 0

DanteFighter
  • Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Karate Kyokushin ,Siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: czy moge?
Co do kreatyny to na początek wydaje mi sie ze bedzie dobre jakies dobre mono w formie proszku lub caps. :) np Creatine mega caps z Olimpa
  • 0
"Prawdziwymi zwycięzcami są ci którzy zwyciężają w walkach życia codziennego"
cel 75 kg

Gawlo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1186 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bielsko-Biała
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: czy moge?
A ja proponuje jak masz kase Kaizene
  • 0

GuZu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2691 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Piła
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: czy moge?

A ja proponuje jak masz kase Kaizene

a jadles ze proponujesz? Bo z tego forum nikt sie jeszcze nie chwalil, ze jadl. Narazie wszyscy tylko wiedza, ze ma dobry sklad ale co z tego skoro efekty beda zblizone przy krecie o polowe tanszej :hyhy:

maniek757, piszesz, ze nie masz kasy aby trzymac diete... A masz kase zeby kupowac suple?! Dobre suple tez sa drogie, wiec jesli masz na nie kase, to rownie dobrze masz kase na wartosciowe zarcie. Odpusc sonie krete, bo bez diety duzo nie podrosniesz. Gainera mozesz wziac, ale wiecej jak 2 porcje dziennie nie jedz, bo z supli nie powinno sie dostarczac wiecej niz 1/3 dziennego zapotrzebowania energetycznego, wiec jesli w dobrej diecie masz 6 posiłków, to 200g gainera to jest max.
Najprostsza diete mozesz miec z produktow, ktore na pewno znajdziesz w kuchni. Szczegolnie, ze twoja waga jest niska, to o odpowiednia diete nie jest trudno.
1. platki kukurydziane/owsiane z mlekiem
2. kanapki
3. ryz z miesem (przedtreningowy)
4. makaron/ryz/kasza z miesem/ryba
5. kanapki/platki/owsianka
6. twarog
I masz niezla diete.

Pozdro!
  • 0
Everybody wants to be a bodybuilder but nobody wants to lift so heavy ass weights

maniek757
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 234 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lipno
  • Zainteresowania:sport, kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: czy moge?
GuZu, to ja cie poprosze jeszcze o to abys napisal mi ilosci w jakich sporzywac te posilki.
  • 0

GuZu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2691 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Piła
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: czy moge?
zobacz w podwieszonych masz diety dla swojej wagi, to mozesz z nich cos pokombinowac. Jak Ci nie pasuje to masz tam kalkulatory zywioniowe tez w FAQ. Oblicz ile potrezbujesz kalorii dziennie.
Jedz mniej wiecej tak: 2g bialka/1kg masy ciała, 1g tlusczu/1kg mc i 4-6g weglowodanow/ 1kg mc
Wegle w zaleznosci od przemiany materii. Mozesz sprobowac od 4g, jak nie ebdziesz szlo to dac 5. Znowu jesli zauwazysz ze zalewasz sie tluszczem to obcinasz troche weglowodanow.

Gotowa dieta na twoja wage: http://www.forum-kul...showtopic=38692

Jak napisac samemu diete: ttp://www.forum-kulturystyka.pl/index.php?showtopic=43064
http://www.forum-kul...showtopic=41712

FAQ: http://www.forum-kul...showtopic=45035

wartosci odzywcze: http://www.forum-kul...ndpost&p=389633
  • 0
Everybody wants to be a bodybuilder but nobody wants to lift so heavy ass weights

maniek757
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 234 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lipno
  • Zainteresowania:sport, kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: czy moge?
GuZu, dziekuje!Napewno skozystam z twojej pomocy.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024