Skocz do zawartości


Zdjęcie

xpand teraz czy nie?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

sugary
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

xpand teraz czy nie?
sluchajcie jakies 3 tyg temu skonczylem cykl z kreatyny i chcialem juz wziasc xpand i nie wiem czy przerwa miedzy tymi cyklami nie jest za mala;/??
  • 0

wojtek21
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1024 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:parter na prawo
  • Zainteresowania:sex

Napisano Ponad rok temu

Re: xpand teraz czy nie?
ja na twoim miejscu bym pociagna przerwe do 7,8 tygodni tak zeby organizm troche dychnal i po tym czasie xp by lepiej poczesalo
  • 0
i znow pelna k**** i znow film sie urwal.

daro6230
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 358 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ciechanow
  • Zainteresowania:kulturystyka/dietetyka/suplementacja, pływanie, zielone :P, hip hop

Napisano Ponad rok temu

Re: xpand teraz czy nie?
jak poczekasz to będą lepsze efekty, bo tak to organizm jest przyzwyczajony do otrzymywania kreatynty i wsztrzymuje samoistne procesy wytwarzania jakis związków zawartych własnie w kreatynie, a jak znowu będzie je produkował po tym 1,5-2 miesiącach przerwy do z xpandem da moze nie zdwojony, ale lepszy w karzdym razie rezultat..

ja bym poczekał
:)
  • 0
"..Im więcej potu na treningu - Tym mniej krwi na ringu.."

Cel do konca 2007 ---> OSIAGNIETY :D - 100kg na klatę ---> 75kg wagi - BRAKUJE 2 KG :P

BUZZER
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: xpand teraz czy nie?
tak jak przedmówcy...czyli przedłóż czas a najlepiej to zacznij cykl po wakacjach, bo wiadomo gorąco teraz w siłce a ponadto pewnie dużo imprez i chlania więc szkoda się męczyć z suplami w tę porę roku, ja cykl Xp i Hp skończyłem w maju i robie sobie przerwę do września, może października i potem to samo zarzucę to efekty będą pewnie zajebiste bo długa przerwa, ale oczywiście ćwiczę nadal przez wakacje, tyle, że nie forsuję się...od września chce zacząć plan roczny z podwieszonych więc będzie dobrze :]
  • 0

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: xpand teraz czy nie?
ja wlasnie zkonczylem cykl na XPand recowery i XPand energized... powiem krotko... gowno albo na mnie nic nie dziala... znowu :looka:
  • 0
wracamy do żywych...

sugary
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: xpand teraz czy nie?
dobra dzieki wszystkim. Skorzystam z waszych rad i poczekam...
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024