Skocz do zawartości


Zdjęcie

Niedowaga...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

m872
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Niedowaga...
Od jakiegos czas "meczy" mnie niedowaga, z ktora niemoge sobie poradzic. Obawiam sie, ze to problem z moimi nawykami zywieniowymi, bo wydaje mi sie, ze jem wystarczajaco duzo - co oczywiscie nie znaczy ze jem tez dobrze...
Prosze Was o pomoc w doborze odpowiedniej diety nastawionej na szybkie przytycie oraz (wiem ze w zlym miejscu pisze) jakiegos ogolnorozwojowego treningu, ktory moglbym wcielac w zycie w domowym zaciszu (pompki, brzuszki, drazek...?).
Z gory dzieki za pomoc! ;)
  • 0

MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: Niedowaga...
Diety nikt Ci nie napisze bo:
jest ich na forum troche
nie podales wagi

A brzuszki popki drązek nie pomogą Ci w tym, najlepiej na silke isc
  • 0
Związek to znacznie więcej niż "sie przelecieć".
To cos jak karta stałego klienta w burdelu: kiedy chcesz i jak chcesz


rzeźba jest dla pedałów. trza rosnąć, być pierdolnym, wtedy budzi sie szacunek.


a gdy nadejdzie mój czas to jeśli sądzisz że będe siedział i błagał o życie to kurewsko się mylisz


te ściery kiedyś przerobie w młynku do mięsa i posypią sie monety.


GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Niedowaga...

A brzuszki popki drązek nie pomogą Ci w tym, najlepiej na silke isc


nie pomoga mu w czym ? w robieniu masy ? on nie pytal o trening zeby mase robic, pytal o diete po ktorej przytyje, ale jesli chodzi o trening poprostu pytal jak robic ogólnorozwojówke (w domu). Nie kazdy musi i chce "pakowac".

jakiegos ogolnorozwojowego treningu, ktory moglbym wcielac w zycie w domowym zaciszu (pompki, brzuszki, drazek...?).


sam juz napisales: pompki, brzuszki, drążek do tego dorzucilbym jeszcze przysiady i sobie rób, do ogólnorozwojówki nie ma jakis wielkich wymagan, bo cokolwiek nie zrobisz, ile kolwiek nie bedziesz cwiczyl zawsze to bedzie lepsze niz jak bys nic nie robil. Cwicz sobie powiedzmy co drugi dzien i nie zbyt intensywnie, bo po ogólnorozwojówce mozesz leciutko chudnąc jeszcze a ty chcesz przybrac. Ale z drugiej strony jak bedziesz mial naprawde dobrą diete to nie schudniesz tylko przybierzesz.
Żeby troszke poproawic wydajnosc tej ogólnorozwojówki wprowadz choc male obciazenia: jak robisz pompki i przysiady załóżsobie na plecy plecak np. z książkami.
Oprócz tego jeździj sobie na rowerze, ale raczej nie biegaj bo po bieganiu serio schudniesz i bedziesz patyk :)

Co do diety to wes sobie nawet jakas przykladowa diete ludzi co cwicza na mase - skoro jestes taki chudy to moze w ten sposób szybciej przybieresz.
Moje takie drobne rady: jedz posiłki co sa wysokokaloryczne i zawieraja duzo węglowodanów, jedz czesto, nie 3 posiłki dziennie tylko 6 a miedzy posiłkami zawsze cos podjadaj - banan, jabłko. Jedz czesto ryż - bogactwo weglowodanów, banany (podobnie), makaron (poprostu ziemniaki do obiadu zastępuj ryzem i makaronem). Pij tez mleko i jogurty.
Reszte znajdziesz a tym dziale lub FAQ, poszukaj jakies przykladowe diety.

Jesli palisz - rzuc palenie; pijesz czesto kawe ? ogranicz lub nie pij; malo sypiasz ? spij wiecej; jestes zbyt ruchliwy, nerwowy ? wyluzuj i wiecej odpoczywaj

m872
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Niedowaga...
A co myslicie o przyjmowaniu odzywek [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] typu? Warto?

edit: Generalnie slyszalem, ze nieumiejetne obchodzenie sie z metabolizmem moze prowadzic do efektow dokladnie odwrotnych niz zamierzone - dlatego mam mieszane uczucia... :dontgetit:
  • 0

VanHeru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1004 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sandomierz
  • Zainteresowania:Kulturystyka, Dietetyka, Informatyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Niedowaga...

A co myslicie o przyjmowaniu odzywek [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] typu? Warto?


Jak masz niedaowage to ww, a gaine to własnie ww wiec jest ok.
  • 0

GuZu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2691 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Piła
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Niedowaga...
Gainer dla ciebie ok... tylko wylacznie jesli bedzie dieta. Ale tego akurat bym nie polcal- moze cena ok.. ale smak tragedia :wstyd:

edit: Generalnie slyszalem, ze nieumiejetne obchodzenie sie z metabolizmem moze prowadzic do efektow dokladnie odwrotnych niz zamierzone - dlatego mam mieszane uczucia...


Tu chodzi ogolnie o to, ze bialko przyspiesza metabolizm. A przekonanie wsrod niedoswiadczonych jest ze im wiecej bilaka tym wiekszy rosniesz, a tu wszystko trzeba miec w dobrych proporcjach zeby urosnac :)


Pozdro! :]
  • 0
Everybody wants to be a bodybuilder but nobody wants to lift so heavy ass weights

Cavalier
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2540 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kulturystyka:), panienki, auta, imprezy

Napisano Ponad rok temu

Re: Niedowaga...

Od jakiegos czas "meczy" mnie niedowaga, z ktora nie moge sobie poradzic. Obawiam sie, ze to problem z moimi nawykami zywieniowymi, bo wydaje mi sie, ze jem wystarczajaco duzo - co oczywiscie nie znaczy ze jem tez dobrze...
Prosze Was o pomoc w doborze odpowiedniej diety nastawionej na szybkie przytycie oraz (wiem ze w zlym miejscu pisze) jakiegos ogolnorozwojowego treningu, ktory moglbym wcielac w zycie w domowym zaciszu (pompki, brzuszki, drazek...?).
Z gory dzieki za pomoc!



ile ważysz i jaki masz wzrost? Ćwiczysz coś?Od jakiegoś czasu? odpowiedź to będzie łatwiej rozwiązać Twój problem
  • 0
Be free.

m872
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Niedowaga...
Mam ok. 180 cm i waze ok. 53 kg. Przy takim wzroscie powinienem miec 60 kg co najmniej. Wczesniej nigdy nic nie cwiczylem na powaznie, jedynie rekreacyjnie rozne sporty. Niedawno zaczalem corano robic pompki, brzuszki i podciagac sie na drazku. Dodatkowo zaznacze, ze jako student to raczej mam malo czasu na jakies cwiczenia (na jedzenie w sumie tez;p). W przyszlym roku sprobuje sie zapisac na WF na silownie o ile bedzie taka mozliwosc...
  • 0

MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: Niedowaga...
eh jaja se robisz ? z 80 jak nic :P
  • 0
Związek to znacznie więcej niż "sie przelecieć".
To cos jak karta stałego klienta w burdelu: kiedy chcesz i jak chcesz


rzeźba jest dla pedałów. trza rosnąć, być pierdolnym, wtedy budzi sie szacunek.


a gdy nadejdzie mój czas to jeśli sądzisz że będe siedział i błagał o życie to kurewsko się mylisz


te ściery kiedyś przerobie w młynku do mięsa i posypią sie monety.


Cavalier
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2540 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kulturystyka:), panienki, auta, imprezy

Napisano Ponad rok temu

Re: Niedowaga...
no to taki gainer fla Ciebi który zawiera mało białka.. dużo węgli... to musli w ostatecznosci też mogło by być

dieta wysoko węglowodanowa.. dla twojej wagi chyba też jest przykładowa dieta
jeśli chcesz jakoś wyglądać to zacznij ćwiczyć... wtedy masę z dietą powinieneś nabrać bez ćwiczeń masa może nie iść nawet z dietą... jest tak czasami z osobami o Twojej charakterystyce...
  • 0
Be free.

m872
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Niedowaga...
A moglibyście wskazać mi jakis dobry gainer w rozsadnej cenie bo dla mnie to czarna magia...
  • 0

Gawlo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1186 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bielsko-Biała
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Niedowaga...
Z tych popularnych to
Olimp Gain Bolic
Vitalmax 1
Mass XXL
Ceny oblukaj na aukcjach
  • 0

SK
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 101 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Silesia
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:12
  • Wzrost [cm]:175
  • Biceps [cm] :39
  • Klatka piersiowa [cm]:109
  • Pas [cm]:86
  • Udo [cm]:57
  • Przysiad [kg]:-
  • Wyciskanie [kg]:-
  • Martwy ciąg [kg]:-
  • Waga [kg]:78

Napisano Ponad rok temu

Re: Niedowaga...
Gain Bolic !!
  • 0

NeverDie
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Niedowaga...
Witam , mam bardzo podobny problem ( 63kg wzrost 180 ) Czy coś takiego mógłbym stosować ,żeby przybrać na wadze :

Serwatka Demineralizowana D40
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

wartość energetyczna 1430kJ (342kcal)
białko 11g
węglowodany 70g
tłuszcz 2g

Cena za 3,5kg to 23zł

Co o tym sądzicie ?
  • 0

Gawlo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1186 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bielsko-Biała
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Niedowaga...

Cena za 3,5kg to 23zł

Juz po cenie widze ze to jakis syf nie bierz tego
  • 0

NeverDie
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Niedowaga...
No tak ,ale to Ostrowska marka ,czyli nie najgorsza .
  • 0

Gawlo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1186 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bielsko-Biała
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Niedowaga...
No tak ale z tym to sie nie postarali juz bylo o tym na forum lepiej kup normalne bialko ostrowii
  • 0

Gawlo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1186 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bielsko-Biała
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Niedowaga...
http://www.fabrykasi... ... ralizowana
  • 0

m872
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Niedowaga...
Czym sie roznia te wszystkie specyfiki nazywane gainerami, bialkami, preparatami weglowodanowymi etc...
I dlaczego koledze sa polecane bialka a mi weglowodany?
  • 0

Gawlo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1186 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bielsko-Biała
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Niedowaga...

Czym sie roznia te wszystkie specyfiki nazywane gainerami, bialkami, preparatami weglowodanowymi etc...

Gainery to masz z wieksza iloscia wegli niz bialka sa tez tzw. bulki gdzie asz 50%bialka i 50% wegli.
Bialka to wiadomo biako oczywiscie nie 100% ale wiekszosc bialka.Jak masz diete to wegli latwiej dostarczysz niz bialka dlatego ja np. teraz kupuje bialko ostrowi :hyhy:
A zreszta na bank to wszystko jest dokladnie wyjasnione co ja sie tu rozpisywac bede poszukaj troche

I dlaczego koledze sa polecane bialka a mi weglowodany?

Przeciez polecamy mu gainery czyli wieksza ilosc wegli mniejsza bialka bo jak jest szczuply to powinien sie skupic na weglach.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024