Skocz do zawartości


Alkohol


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Alkohol
Pytanie mam ten tego. Generalnie wiem że alkohol nie sprzyja na budowanie masy jak równiez nijak sie to ma do dobrej diety. Ja unikam go jak moge :zawstydzony: Ale czy naprawde cos stanie sie wielkiego jak np. nie co tydzien, ale raz na dwa tygodnie, raz na trzy w piatki po całym tygodniu pracy chlapne sobie 2 góra 3 piwka (nie zadne mocne) :P ?
Tym bardziej ze nie jestem na cylku krety teraz ani niczym kretopodobnym.

Kumpel z pracy (co tez cwiczy) powiedzial mi ze gdzies przeczytal ze jak sie jest na cyklu krety i sie wypije 100-ke wódki to tak jak bys cofnął sie w trenignu o 2 tygodnie :kwasny: Chyba przegiecie co ? Wiem ze alkohol z wielu powodów nie wpływa kozystnie przy masówce, ale to, to chyba przegiecie. Tak jak napisałem wyzej ja pytam tylko o wypicie piwka i to góra 2, 3 (raz na dwa tygodnie).

O odpowiedź prosiłbym bardzo kogos serio doswiadczonego (np. Joks, Wojtex) i z duuuzym stazem treningowym a nie jakiegos 16 latka co cwiczy pół roku a cała wiedze jaka ma czerpie z neta a nie z własnego doswiadczenia (bez urazy 16-to latkowie :wstyd: )

Moze to pytanie wydawac sie głupie ale wbrew pozorom istotne dla mnie :kwasny: bo...trudno sobie odmówic piwka choc tak od czasu do czasu, raz na miesiac i w malutkich ilosciach :)

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Alkohol

Kumpel z pracy (co tez cwiczy) powiedzial mi ze gdzies przeczytal ze jak sie jest na cyklu krety i sie wypije 100-ke wódki to tak jak bys cofnął sie w trenignu o 2 tygodnie :kwasny: Chyba przegiecie co ?

ja taki tekst slyszalem w tv gdzie kulturysta mowil setka to juz pare treningow w plecy. ale oni to manniacy wiec wiesz piwko na 2-3 tyg nic ci zlego nie zrobi bo i tak nie cwiczysz na zawodowym poziomie.
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: Alkohol
Alkohol to zło i wogole :D

Thc jest lepsze :rotfl:
  • 0
Związek to znacznie więcej niż "sie przelecieć".
To cos jak karta stałego klienta w burdelu: kiedy chcesz i jak chcesz


rzeźba jest dla pedałów. trza rosnąć, być pierdolnym, wtedy budzi sie szacunek.


a gdy nadejdzie mój czas to jeśli sądzisz że będe siedział i błagał o życie to kurewsko się mylisz


te ściery kiedyś przerobie w młynku do mięsa i posypią sie monety.


Szeregowiec Ryan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 382 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Zainteresowania:Sport, Kulturystyka, Dietetyka, Ładne kobiety

Napisano Ponad rok temu

Re: Alkohol
LOL, myslisz ze jak walniesz sobie te 2 piwka raz na 3 tyg. to Ci cos spadnie? Nic kompletnie nie odczujesz, to jest takie babci sranie i nic wiecej, przeciez cialo sie nie zmienia w ciagu 1 dnia, po 1 treningu nie ujrzysz zadnych efektow tak samo jest z tymi 2 piwkami :rotfl: raz sobie wypijesz nie poczujesz kompletnie spadkow, zreszta zycie to nie tylko silownia ! Trzeba sie cieszyc z zycia spotykac z kumplami itd. Przeciez i tak kiedys skonczysz trenowac, a juz napewno porzucisz diete, bo z biegiem lat, czlowiek zaczyna miec w d.upie swoje cialo i taka jest prawda, dlatego tyle nastolatkow, przezywajacych okres dojrzewania lapie sie za koksy, bo w tym wieku sa wiecznie niezadowoleni ze swojego ciala, a przychodzi taki czas, ze czlowiek zaczyna akceptowac siebie i ma inne wartosci.
  • 0
It's dark and hell is hot
Ain't no sunshine when it's on
Only darkness every day
Ain't no sunshine when it's on

Chousu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1043 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sport, komputery

Napisano Ponad rok temu

Re: Alkohol

LOL, myslisz ze jak walniesz sobie te 2 piwka raz na 3 tyg. to Ci cos spadnie? Nic kompletnie nie odczujesz, to jest takie babci sranie i nic wiecej, przeciez cialo sie nie zmienia w ciagu 1 dnia, po 1 treningu nie ujrzysz zadnych efektow tak samo jest z tymi 2 piwkami :rotfl: raz sobie wypijesz nie poczujesz kompletnie spadkow, zreszta zycie to nie tylko silownia ! Trzeba sie cieszyc z zycia spotykac z kumplami itd. Przeciez i tak kiedys skonczysz trenowac, a juz napewno porzucisz diete, bo z biegiem lat, czlowiek zaczyna miec w d.upie swoje cialo i taka jest prawda, dlatego tyle nastolatkow, przezywajacych okres dojrzewania lapie sie za koksy, bo w tym wieku sa wiecznie niezadowoleni ze swojego ciala, a przychodzi taki czas, ze czlowiek zaczyna akceptowac siebie i ma inne wartosci.


Święte słowa. Nie samą siłownią człowiek żyje. Co później będziesz dzieciom opowiadał? Chodziłem na siłownie i tylko tam chodziłem ;)
  • 0

nolabek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 94 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siłka underground

Napisano Ponad rok temu

Re: Alkohol
według mnie melanz to nieodłączna część życia, w koncu jestesmy młodzi :D bylem na cyklu kretki i szedlem na 18stke i musialem wypic :P moze tylko na nastepny dzien bylem slabszy ale juz na nastepnym treningu wszystko normalnie i pompa szla :D tak ze spadkow ogromnych wedlug mnie nie bedzie jak co 2 tyg walniesz sobie jakies kilka bro (oczywiscie nie mowie juz o 7-8sztukach) :hyhy: a poza tym po dobrym stuffie nie ma spadkow :P
  • 0
One blood - One love - One RAP!!! //

GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Alkohol
Dzieki chlopaki, uratowaliscie mi zycie :P

Co później będziesz dzieciom opowiadał? Chodziłem na siłownie i tylko tam chodziłem


Chodzi o to ze ja mam 26 lat i piło sie całe liceum i całe studia (wiec bedzie co poopowiadac ;) ), teraz czas zeby sie wziąc za siebie poczawszy od zarabiania pieniażków skonczywszy na masówce :) Wiec alkoholu unikam bo inaczej do niczego nie dojde....ale....raz na jakis czas...skoro pozwoliliscie mi chłopaki chlapnąc piwko :D to czemu nie

andrew3024
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:piłka nożna,kulturystyka,film

Napisano Ponad rok temu

Re: Alkohol
Spokojnie wszystko jest dla ludzi, tylko trzeba znać umiar bo bez tego można stracić wszystko !!! :kwasny: :[
  • 0
Mistrz Świata i Mistrz Anglii !!

KOŁO
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz/Limerick

Napisano Ponad rok temu

Re: Alkohol

Chodzi o to ze ja mam 26 lat i piło sie całe liceum i całe studia (wiec bedzie co poopowiadac ;) ), teraz czas zeby sie wziąc za siebie poczawszy od zarabiania pieniażków skonczywszy na masówce :) Wiec alkoholu unikam bo inaczej do niczego nie dojde....ale....raz na jakis czas...skoro pozwoliliscie mi chłopaki chlapnąc piwko :D to czemu nie


Jak by nie to za mam 25 lat, to bym pomyslal ze jestem autorem tego, i nie pamietam kiedy to napisamem :rotfl:
  • 0

VanHeru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1004 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sandomierz
  • Zainteresowania:Kulturystyka, Dietetyka, Informatyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Alkohol
Wiadomo, wszystko z umiarem, w za dużych ilościach wszystko szkodzi. Ja np. wystrzegam sie alko z innych przyczyn :)
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024