Skocz do zawartości


Zdjęcie

Masc z mocznikiem


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

mmiissiieek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Masc z mocznikiem
Czytalem wczoraj wiele postow dotyczacych rozstepow, bo mam z tym powazny problem. MaC406 pisal o jakiejs masci z mocznikiem co bardzo dobrze dziala na rozstepy szybko je wybielajac, niestety nie podal jej nazwy. Wiem ze jest dostepna tylko na recepte, ale moj wujek jest lekarzem (niestety nie dermatologiem) i moglbym zalatwic sobie recepte :)
Mialem isc wlasnie do dermatologa ale w szpitalu jest moj sasiad i od razu by bylo ze biore sterydy i wogole- plotki by chodzily po calej ulicy- zreszta sami wiecie jak to jest a w mojej "metropolii" jest tylko jeden.
Wiec mam prosbe do samego MaC406' a lub jakiejs innej osoby o podanie nazwy tej masci (moze byc to na PW) :)))
Wiecie pewnie jaki jest problem z rozstepami i jak kazdy chcialby sie ich szybko pozbyc :D
  • 0

Pomarańczowy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 677 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Z pomarańcza
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Masc z mocznikiem
TA MAŚC NIE MA NAZWY :)
Troszkę pomaga, tz. częściowo wybiela rozstępy :)
Po treningu i np nie stosowania maści kilka - kilkanaście dni rozstępy powracają do prawie tego samego koloru co przed kuracją :D
  • 0

mmiissiieek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Masc z mocznikiem

TA MAŚC NIE MA NAZWY :)
Troszkę pomaga, tz. częściowo wybiela rozstępy :)
Po treningu i np nie stosowania maści kilka - kilkanaście dni rozstępy powracają do prawie tego samego koloru co przed kuracją :D

Czytalem ze ta masc jest bardzo dobra- dobre nawet krotko trwale dzialanie, ale lekkie zbielenie rozstepow. Znacie moze sklad tej masci (jaki powinna miec) lub co musi byc napisane na recepcje zeby ja otrzymac ? :D
  • 0

Pomarańczowy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 677 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Z pomarańcza
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Masc z mocznikiem
Ta maśc nie jest ani bardzo dobra ani zła. Na początku nawet widac rezultaty wybielenia (po około 2 tyg stosowania - dokładnie nie pamiętam )
Jak znajde skład tej masci w domu to Ci podam. I nie w każdej aptece potrzebna jest recepta (tylko że bez recepty kilkakrotnie płacisz wiecej - i tez nie w każdej aptece sprzedadzą Ci bez recepty :) ) Ja tą masc stosuje pare mieśięcy - grubo ponad pół roku więc troche wiem :D Aha i polecam dołozyc do tej masci troche wit A i E, ale to jak podam Ci skład to bedzie ze 2 - 3 zł drożej ale warto zainwestowac :)
Troche pomieszałem ale to dlatego że troche zajęty jestem :D
  • 0

MaxNew

MaxNew
  • Zabanowany(a)
  • 5 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: Masc z mocznikiem
Popieram przed mówcę U mnie tak samo. Za każdym razem wszystko się sprawdza.



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024