Skocz do zawartości


Cwiczenia na przyrost masy miesniowej i fat burner ???


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Cwiczenia na przyrost masy miesniowej i fat burner ???
Dzieki maks, widze że joks się chyba obraził bo juz nic nie odpowiedział.

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cwiczenia na przyrost masy miesniowej i fat burner ???
bo mam w zasadzie ze jesli ktos udzieli prawidlowej odpowiedzi to juz sie nie udzielam :) bo po co mam spamowac...piszac "potwierdzam", forum przegladam regularnie wiec sie niemartw ;) jakby Ci ktos zle poradzil skorygowalbym wypowiadajac sie w temacie hehe
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Cwiczenia na przyrost masy miesniowej i fat burner ???
hehe no to spoko, dzieki

GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Cwiczenia na przyrost masy miesniowej i fat burner ???
Dobra kupiłem tą lecytyne sojową. Teraz był bym wdzięczny jak by mi ktoś powiedział jak ją dawkowac i kiedy brac (przed snem ?). Jedna kapsułka zawiera 520 mg lecytyny. Na opakowaniu pisze żeby brac od jednej do trzech kapsułek dziennie najlepiej z posiłkiem.

GuZu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2691 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Piła
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cwiczenia na przyrost masy miesniowej i fat burner ???
Patrz w podwieszonych :)
  • 0
Everybody wants to be a bodybuilder but nobody wants to lift so heavy ass weights

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cwiczenia na przyrost masy miesniowej i fat burner ???
okolo ~2g dziennie 2-3 razy podczas lub po posiłku najlepiej z produktem mlecznym (jogurtem)
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Cwiczenia na przyrost masy miesniowej i fat burner ???

wyrzuc ze swojego zestawu hmb i wrzuc tam zma


Sprawe lecytyny mam już wyjaśnioną. Teraz jeśli chodzi o ZMA. Tutejsze ZMA jest bardzo drogie. Myślałem nad tym żeby mi rodzice kupili w Polsce ZMA apteczne i wysłali. Ale własnie czytałem na innym forum tego typu opinie o ZMA aptecznym: "Żeby ZMA działało - cynk, magnez, wit. B6 muszą być chelatowane aminokwasami. Dlatego żadne "domowe" czy "apteczne" ZMA nie będzie działać jak ZMA, gdyż nie wykazuje żadnego działania anabolicznego."
Naprawde apteczne ZMA nie działa ? Bo jesli nie lub działa słabo to poświęce się i kupie to angielskie (ono jest przynajmniej przeznaczone dla kulturystów).

Pozatym nie rozumie jak wyglada to apteczne ZMA ? Wszędzie piszą że składa się z Filomagu B6 i Zincasu Forte, ale jak ? To i to jest w jednym opakowaniu i nazwane jest ZMA ? Czy może chodzi o to że to i to zawarte jest w jednej tabletce ? Ale chyba nie bo widziałem też na forach jak pisali żeby dawkowac powiedzmy 2 tabletki tego a jedna tego. Czy może jest tak że jedno i drugie jest odzielnym lekiem w odzdzielnych opakowaniach i trzeba kupic to i to.

MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: Cwiczenia na przyrost masy miesniowej i fat burner ???
Zincast Forte osobna tabletka
Filomag b6 osobna tabletka
i trzeba kupic to i to

i wiele osób stosuje apteczne zma
  • 0
Związek to znacznie więcej niż "sie przelecieć".
To cos jak karta stałego klienta w burdelu: kiedy chcesz i jak chcesz


rzeźba jest dla pedałów. trza rosnąć, być pierdolnym, wtedy budzi sie szacunek.


a gdy nadejdzie mój czas to jeśli sądzisz że będe siedział i błagał o życie to kurewsko się mylisz


te ściery kiedyś przerobie w młynku do mięsa i posypią sie monety.


Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cwiczenia na przyrost masy miesniowej i fat burner ???
Kain, ZMA to polaczeniu cynku i magnezu plus witamina b6 na lepsze przyswajanie tych mineralow. zma apteczne to nic innego jak kupienie tych skladnikow i branie ich w opdpowiedniej porcji. chelaty tez kupisz w aptece. tamte posty jakie przegladales byly widocznie bardzo stare. kup sobie Chela-Mag B6 i Chela-Cynk i juz masz chelaty :D
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024