Skocz do zawartości


Zdjęcie

Możecie mi pomóc???


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
62 odpowiedzi w tym temacie

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Możecie mi pomóc???
pytanie jest takie.

Czy chcesz poćwiczyć a potem oddać tamtym? Jeśli tak to szykuj trumnę...

Czy chcesz sie nauczyć na wszelki wypadek, ale wolisz unikać - zobacz jakie sekcje masz w pobliżu. Napisz nam, doradzimy.

Gaz zawsze sie przyda, ale musisz poćwiczyć też biegi ;)
  • 0

budo_garret
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 226 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Legionowo
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Możecie mi pomóc???

pytanie jest takie.

Czy chcesz poćwiczyć a potem oddać tamtym? Jeśli tak to szykuj trumnę...


Mam dziwne wrażenie, że się trochę mylisz... Ja zacząłem trenować z czystej chęci zemsty. I to na liście miałem coś koło trzydziestu ludzi, z których większość wiedziałem jak dorwać pojedynczo. Co prawda ja miałem inną sytuacje... I co? Stało mi się coś? Nie. Po pół roku treningów zmądrzałem i stwierdziłem, że nie zniżę się do ich poziomu i nie będę bił słabszych.

A jeśli chodzi o temat: Na gazie się nie znam to ci nic nie powiem.
Ale jeśli chodzi o sztuki walki to pochodź sobie do jakiejś porządnej sekcji.
Jaka jest dobra? Ciężko stwierdzić. Nie patrz na nazwę, bo liczy się trener, każdy podchodzi do nauczania troszkę inaczej. Byle nie tradycyjna, bo tam uczą SZTUKI bardziej niż WALKI :wink:
Ja swoją sekcje znalazłem w taki sposób, że na zadymie widziałem jak trzech kolesi po prostu zastraszyło i przegoniło dobrych czterdziestu kolesi chcących się bić i ze dwudziestu ludzi widowni... Co prawda ci "zadymiarze" byli z gimnazjum i już szło dwudziestu naszych wspólnych kumpli, więc nie było w tym zbyt wiele bohaterstwa, ale mimo wszystko mi zaimponowali. Dowiedziałem się co i gdzie trenują i poprosiłem jednego z nich żeby mnie wprowadził.
Dlatego radze po prostu dowiedzieć się, który z twoich kumpli ćwiczy i jest sprawdzony na ulicy i poprosić go żeby cię wprowadził.
A, jeszcze jedno, ze sztukami walki nie jest tak łatwo jak ci się wydaje. Jak wytrzymasz dwa miesiące to potem będzie z górki :D
Pozdrawiam
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Możecie mi pomóc???

Mam dziwne wrażenie, że się trochę mylisz... Ja zacząłem trenować z czystej chęci zemsty. I to na liście miałem coś koło trzydziestu ludzi, z których większość wiedziałem jak dorwać pojedynczo. Co prawda ja miałem inną sytuacje... I co? Stało mi się coś? Nie. Po pół roku treningów zmądrzałem i stwierdziłem, że nie zniżę się do ich poziomu i nie będę bił słabszych.


Ale różnie to bywa.
Ja znam przypadek gostka z 3 danem, którego jak z żoną szedł i dzieckiem na spacer trzech napadło.
szans nie mieli, ale niestety odwiedzili go potem w domu w liczbie około 20....
  • 0

budo_p.g.
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 134 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gniezno

Napisano Ponad rok temu

Re: Możecie mi pomóc???

a za kim jestes ?? :lol:


A co ???

a wracając do tematu
to co kupić gaz czy iść na SW????????


A bo g...o ! To sa klimaty łodzkie, wiec dla mnie to nie jest zadna nowosc i dla ciebie tez nie powinna. Takie sa tutaj realia - 2 druzyny w jednym miescie.

Poza tym twoj kumpel chcial czyms zaimponowac, wykazac heroizmem przyznajac sie za kim jest? Mial 2 mozliwosci udzielajac odpowiedzi ŁKS albo Widzew - albo nic albo wpierdol (odpowiedz dowolna). Przeciez powinien sie tego spodziewac i ty tez, chyba nie urwaliscie sie z choinki ??

Ewentualnie mogl powiedziec ze jest za Malyszem :lol: lub po prostu sklamac ze nie interesuje sie pilka, jesli nie czul sie na silach.

A tak poza tym zapisz sie na SW lub silownie (najlepiej na obydwa).
  • 0

budo_tynks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 943 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Możecie mi pomóc???

Byle nie tradycyjna, bo tam uczą SZTUKI bardziej niż WALKI :wink:

Ahaaaaa :roll:

Ja swoją sekcje znalazłem w taki sposób, że na zadymie widziałem jak trzech kolesi po prostu zastraszyło i przegoniło dobrych czterdziestu kolesi chcących się bić i ze dwudziestu ludzi widowni...

A tych trzech miało kurtki z napisem na plecach "Policja" i trzymało w rękach Ak-47 ??
  • 0

budo_dark messiah
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Możecie mi pomóc???
Ja jestem za łks on za widzewem odpowiedz była taka sama jak moja tylko że oni wiedzieli że jest za widzewem i się zaczeło a tak przy okazji od ilu lat jest krav maga wiem że trzeba mięć czysta kartoteke bo takich nie uczą kumpel powiedział że to gryźienie i kopanie po jajajchale zobaczyłem kilka filmików i to mi najbardziej sie spodobało.
  • 0

budo_grand12
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 212 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Możecie mi pomóc???
To jzu ci mowie ze krav maga to nie jest tylko kopanie po jajach i wkladanie palcow w oczy a dobrze zbudowany system, ktory opiera sie takze na innych SW (praktycznie jak przekrojowka) zalezy tez na jakiego trenera trafisz ;]
  • 0

budo_garret
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 226 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Legionowo
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Możecie mi pomóc???

A tych trzech miało kurtki z napisem na plecach "Policja" i trzymało w rękach Ak-47 ??


Nie, ale mimo iż przyszli na tą zadymę z moją ekipą też dałem się nabrać :D I pozbyłem się na szybko gazrurki, którą w kurtce trzymałem przez to :cry:
Po prostu jak wpada ci nagle trzech dużych kolesi i krzyczą na wszystkich, rzucając teksty w stylu "Co jest K**** Dawno na dołku nie wylądowałeś? SPOKÓJ K*****" To sobie wiele możesz pomyśleć. A jak po ustawieniu wszystkich wyżej wymienieni każą ci "S***** do szkoły!" To nie dyskutujesz tylko się zmywasz.
Zwłaszcza że jak pisałem po drugiej stronie byli gimnazjaliści, więc nic dziwnego że trochę spanikowali :wink:
  • 0

budo_dark messiah
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Możecie mi pomóc???
A i jeszcze jedno pytanko jeżeli bym już poszedł na tą krav mage to cena ochraniaczy itp itd cenny za treningi najbardiej bym chciał odpowiedzi ludzi z łodzi.
  • 0

budo_dark messiah
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Możecie mi pomóc???
A bo g...o ! To sa klimaty łodzkie, wiec dla mnie to nie jest zadna nowosc i dla ciebie tez nie powinna. Takie sa tutaj realia - 2 druzyny w jednym miescie.


a grzeczniej nie można!!!!!!
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Możecie mi pomóc???
cen musisz sie sam dowiedziec, zainteresuj sie sekcjami w lodzi. nie spodziewaj sie ze zamkna sie w granicach 50 zl, zwlaszcza na poczatku. poza tym cos mi mowi, ze ten zapal jest pod wplywem chwili i zemsty. jesli tak, to szybko ci przejdzie i nie bedziesz miec z tego wiekszej satysfakcji.
  • 0

budo_p.g.
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 134 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gniezno

Napisano Ponad rok temu

Re: Możecie mi pomóc???
To co ostatnio napisales troche zmienilo postac rzeczy.
Znales wczesniej sprawcow pobicia twojego kumpla?
Ogolnie wynika z tego, ze twoj kumpel dostalby wpierdol niezaleznie od tego jaki klub by wymienil. Moze chlopaki sie zdenerwowali, ze twoj kolega sie przerzucil.... :wink:

1.Czy jestem ch.. nie kolega że mu nie pomogłem ale oświadczam że to był mój pierwszy raz kiedy coś takiegop mnie spotkało.


Mogles pomoc, ale niewiadomo czy uzycie przez ciebie sily fizycznej przynioslo by jakies skutki, gdyz jak sie domyslam napastnikow bylo wiecej. Zreszta w tym wypadku molbys dostac 'zakaz stadionowy' od ww oprawcow i twoje wizyty przy Al.Unii, jesli ww osoby wypatrzylyby cie w tlumie - mialbys nieciekawie.

A twoj kolega mial jakies pretensje do Ciebie w zwiazku z tym ze mu nie pomogles ??

Podsumowujac obydwie opcje nie sa/byly zbyt ciekawe.

Ja tam bardziej polecam, zebys sie zapisal na boks, kickboxing lub mt - wyjdzie taniej i wg mnie duzo lepsze niz KM.
  • 0

budo_singlaub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1465 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Możecie mi pomóc???
Idź do P G, on cię wytrenuje na maszynę do zabijania, jak wielu innych. ;)
  • 0

budo_rico
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Możecie mi pomóc???
[quote name="budo_Dark Messiah"]

1.Czy jestem ch.. nie kolega że mu nie pomogłem ..
[/quote]
tak jesteś chu... bo fajnie ze leja Twojego kumpla a TY stoisz i patrzysz, już bym wolał dostac w pape kilka razy, rozmawiał byś teraz na temat jak to dostaliście po gębach albo daliście po gębach a nie teraz załujesz. no chyba ze nie......

[quote]
  • 0

budo_valq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Możecie mi pomóc???

Ja jestem za łks on za widzewem odpowiedz była taka sama jak moja tylko że oni wiedzieli że jest za widzewem i się zaczeło a tak przy okazji od ilu lat jest krav maga wiem że trzeba mięć czysta kartoteke bo takich nie uczą kumpel powiedział że to gryźienie i kopanie po jajajchale zobaczyłem kilka filmików i to mi najbardziej sie spodobało.


chyba powinieneś się orientować jak odpowiadać na pytanie " za kim jesteś" w poszczególnych rejonach Łodzi chociaż na śródmieściu można różnie trafić



trele morele łks..... :D
  • 0

budo_jabłon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Możecie mi pomóc???
zapisz sie z kumplem na bieganie np 400m przez płotki
  • 0

budo_dark messiah
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Możecie mi pomóc???
trele morele..... o boże :?

i po co nie rozumiem Widzew żydzew fajnie ?
  • 0

budo_dxa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 386 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Możecie mi pomóc???


Rayz-Do


przesadziłeś.
Nie mówił, że tamci mają zginąć


Tu sie mylisz Rayz-do podobnie jak Tsunami ma swa lagodna strone gdzie z szacunku dla pokonanego wybija sie jedno oko zamiast oslepiac , miazdzy jedno jadro zamiast wprowadzac impotencje, wprowadza w spiaczke zamiast zabijac. :)


Idź do P G, on cię wytrenuje na maszynę do zabijania, jak wielu innych. ;)


Hmm przyznam sie ze dobrze znam Politechnike Gdanska , ale kierunku "maszyna do zabijania " nie widzialem , to cos na wydziale mechanicznym moze ? :)
  • 0

budo_noite
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt

Napisano Ponad rok temu

Re: Możecie mi pomóc???

Tu sie mylisz Rayz-do podobnie jak Tsunami ma swa lagodna strone


przestan bluznic

Hmm przyznam sie ze dobrze znam Politechnike Gdanska , ale kierunku "maszyna do zabijania " nie widzialem , to cos na wydziale mechanicznym moze ? :)


stricte uliczny wydzial, czyli ETI. kazdy ma siekiere pod pazucha.
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Możecie mi pomóc???
no nie moge :) 16 letni koles z problemem jest dojrzalszy od was. Dark Messiah, wspolczuje ci ze musisz tutaj prosic o pomoc :) to juz chyba byla ostatnia deska ratunku :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024