Skocz do zawartości


Zdjęcie

Możecie mi pomóc???


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
62 odpowiedzi w tym temacie

budo_dark messiah
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Możecie mi pomóc???

ale jak Ty chcesz miec wszystko nie wkladajac w to choc minimum wysilku to przykro mi bardzo.... :roll:


Ni mówie że nie chce nic robić własnie się o to pytam co mam zrobić cały czas się zastanawiam na co iś o ile starszy pozwoli:/
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Możecie mi pomóc???

Odrazu mówie że nie ma mowy o żadnych sztukach walki czy coś żeby sie gdzieś zapisać odpada

Ni mówie że nie chce nic robić własnie się o to pytam co mam zrobić


  • 0

budo_dark messiah
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Możecie mi pomóc???
No to będe się musiał na cos zapisać ale na co ???
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Możecie mi pomóc???
zalezy co lubisz i co masz do wyboru ;)
  • 0

budo_piotrekde1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 853 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Możecie mi pomóc???
a w Lodzi masz sporo róznych sekcji, napewno znjadziesz cos dla siebie
  • 0

budo_radazz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 173 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Możecie mi pomóc???
Samoobrona jest motywacja do treningu, ale na krotka mete.

Przyjales na poczatku takie zalozenia, ze lepiej omijaj okolice stadionu w dniu meczu. Albo zacznij chodzic w grupie 20 osobowej.

Zreszta juz byly tematu w rodzaju "nie mam czasu/checi/kasy/klubu/masy" i co zrobic zeby sie obronic...no i zawsze wypadalo na biegi interwalowe,ewentualnie skoki przez ploty...
  • 0

budo_bachen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 343 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Możecie mi pomóc???
Masz 16 lat i to było twoje pierwsze spięcie? A mówią ,że teraz ponoć w gimnazjach taka agresja jest i chuliganka :) :)
  • 0

budo_stern
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KS DRAGON
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Możecie mi pomóc???

Rayz-Do


przesadziłeś.
Nie mówił, że tamci mają zginąć
  • 0

budo_skiper
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1052 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Możecie mi pomóc???

Nie idź nigdzie gdzie prowadzący chcę żeby mówić do niego "mistrzu" :lol: Z japońskiego "sensei" nie znaczy mistrz. W Japonii ma znaczenie jako nauczyciel w szkole lub instruktor/trener na treningach. Kwestia zachowania tradycji w danej sztuce walki przez danego instruktora.

A w niektórych szkołach kungfu taka jest tradycja, że się do kogoś zwraca właśnie w ten sposób - Mistrz. Co w tym złego?
  • 0

budo_khunag
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2091 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska!
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Możecie mi pomóc???



Nie idź nigdzie gdzie prowadzący chcę żeby mówić do niego "mistrzu" :lol: Z japońskiego "sensei" nie znaczy mistrz. W Japonii ma znaczenie jako nauczyciel w szkole lub instruktor/trener na treningach. Kwestia zachowania tradycji w danej sztuce walki przez danego instruktora.

A w niektórych szkołach kungfu taka jest tradycja, że się do kogoś zwraca właśnie w ten sposób - Mistrz. Co w tym złego?


Nom, też uważam, że bez sensu. Mój trener to nawet "Grand Master" i sam się tak nie nazwał, tylko mu nadali (w tym momencie każdy żyjący, który ma stopień instruktora w mojej SW otrzymał go od mojego trenera).

Ktoś jest mistrzem w tym co robi to jest :P
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Możecie mi pomóc???

Masz 16 lat i to było twoje pierwsze spięcie? A mówią ,że teraz ponoć w gimnazjach taka agresja jest i chuliganka :) :)


ja mialme zadymy w podstawowce w gimnazjum spokoj :D
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Możecie mi pomóc???
Jak ktoś zachowuję japońską tradycję to zwracamy się "sensei" a nie "nauczycielu" bo nikt tak nie mówi i jest to nienaturalne.
Jeśli chcesz zachować chińską tradycję to według słownika jest to "guànjūn"(albo inny odpowiednik w języku chińskim) jakkolwiek się to czyta. Temu nie mam nic przeciwko, ale spolszczaniu poprostu mówie stanowczo "nie" bo mam na ten temat(nie tylko w sw) ogromniaste uczulenie. Żeby oszczędzić offtopa to zdania nie zmienię :P
  • 0

budo_p.g.
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 134 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gniezno

Napisano Ponad rok temu

Re: Możecie mi pomóc???
a za kim jestes ?? :lol:
  • 0

budo_skiper
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1052 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Możecie mi pomóc???

spolszczaniu poprostu mówie stanowczo "nie" bo mam na ten temat(nie tylko w sw) ogromniaste uczulenie. Żeby oszczędzić offtopa to zdania nie zmienię :P


Szanuje zdanie i nie zamierzam przekonywać :-) Tylko nie wiem czy sensowne jest udzielanie porad i sugestii opartych o swoje uczulenia:wink:. Ale to faktycznie spory offtop, więc koniec dyskusji.

Co do tematu, to nie wiem czy jest słuszne takie podejscie, że SW ma się ćwiczyć bardziej z potrzeby - na ulicę niż z pasji lub zadowolenia jakie za tym idzie. Żeby treningi dawały jakieś wymierne efekty, sporo się trzeba namęczyć i to nie jest kwestia paru miesięcy ćwiczeń. Więc w treningach raczej nie szukałbym na miejscu autora tego tematu, rozwiązania problemu :?
  • 0

budo_dark messiah
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Możecie mi pomóc???

a za kim jestes ?? :lol:


A co ???

a wracając do tematu
to co kupić gaz czy iść na SW????????
  • 0

budo_noite
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt

Napisano Ponad rok temu

Re: Możecie mi pomóc???

to co kupić gaz czy iść na SW????????


w moim odczuciu pytanie miesiaca, a moze nawet motyw przewodni tego roku :lol:
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Możecie mi pomóc???

Co do tematu, to nie wiem czy jest słuszne takie podejscie, że SW ma się ćwiczyć bardziej z potrzeby - na ulicę niż z pasji lub zadowolenia jakie za tym idzie. Żeby treningi dawały jakieś wymierne efekty, sporo się trzeba namęczyć i to nie jest kwestia paru miesięcy ćwiczeń. Więc w treningach raczej nie szukałbym na miejscu autora tego tematu, rozwiązania problemu

Myślę, że znajdzie się kilka osób(w tym i ja), które najpierw zaszły żeby "nauczyć się bronić" a w trakcie nauki stopniowo zaczęło ich to wciągać do tego stopnia, że przekrztałciło się w pasję.

a wracając do tematu
to co kupić gaz czy iść na SW????????

Przejdź się do sekcji sw na trening i przejdź się do sklepu. Sam oceń co lepsze.
  • 0

budo_grand12
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 212 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Możecie mi pomóc???
Dark zeby nauczyc sie bronic gazem musisz isc na SW xD nie no ale tak serio to ja ci polecam SW poznasz fajnych ludzi, spalisz troche tluszczu, popiszesz sie przed laskami ze umiesz kopnac z pol obrotu ala' Chuck Norris ;] no i nauczysz sie bronic a dopiero potem kupisz sobie gaz i bedziesz prawdziwa maszynka do zabijania ;]
  • 0

budo_poncho
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 687 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Możecie mi pomóc???

a wracając do tematu
to co kupić gaz czy iść na SW????????

Jeśli efekty potrzebne Ci są już teraz, wybierz gaz. Nauka SW to zajęcie na dłużej. Oczywiście możesz też kupić gaz i jednocześnie zapisać się do jakiegoś klubu - to nie zaszkodzi, a może nauczysz się kilku przydatnych rzeczy albo chociaż poprawisz kondycję. Na dłuższą metę, żaden gaz nie da Ci tego co dobry trening.
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Możecie mi pomóc???

A co ???

Nie odpowiada się pytaniem na pytanie :wink: . A tak poza tym, czemu nie chcesz trenować SW?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024