Skocz do zawartości


spalamy tłuszcz


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_Łukaszek_*

Guest_Łukaszek_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

spalamy tłuszcz
witam!
tym razem zagadnienei spalania tluszczu
zatłuszczenia nie mam duzego ale i nei zamierzam specjalnie diety pod chudniecie ani treningow...
zamierzam biegac w soboty :padam:
chcialbym jakis suplement relatywnie niedrogi co by mi pomogl
zwracam sie rowniez w imieniu kolegi co ma aktywny tryb zycia bo duzo nachodzi sie w pracy i tez chce jakis supel
zaproponujcie cos... :padam:

Wroner
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 235 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:K@towice City
  • Zainteresowania:Pilka Nozna..

Napisano Ponad rok temu

Re: spalamy tłuszcz

witam!
i nei zamierzam specjalnie diety pod chudniecie ani treningow...


szkoda, dieta jakby nie patrzec to podstawa.
warto czasem sie tak poswiecic :)
  • 0
[you] [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: spalamy tłuszcz
jednym bieganiem w sobote i bez diety nic nie osiagniesz. zjesz jakis kosmiczny standardowy weekendowy obiad i spalisz tylko ww z posilku nie dobierajac sie nawet do tluszczu ;)
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


GośćGuest_Łukaszek_*

Guest_Łukaszek_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: spalamy tłuszcz
no ja rozumiem :kwasny:
ale nei chce stracic na masie..
chce tylko zgubic tluszcz z brzucha...
niedlugo zaczynam sie masowac tak fest i przy okazji np CLA lub cos lepszego co zapobiegnie tluszczowi na brzuchu

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: spalamy tłuszcz
ale musisz zrozumiec ze nie mozna wybrac miejsca z ktorego chudniemy bo wtedy chodzilyby same modele po ulicy, chcac schudnac chudniesz z calego ciala nie tylko brzuchu. takie specyfiki jak hca/cla mogles wprowadzic wczesniej do stalej suplementacji bo ich dzialania tez od 1 opakowania nie odczujesz...
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


GośćGuest_Łukaszek_*

Guest_Łukaszek_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: spalamy tłuszcz
aha o tym cla nie wiedzialem...
nad brzuchem pracuje takze jest ok... ale mysle tez ze dalbym rade pbiegac 3 razy w tygodniu np. i do tego cos... i z diety na mase tez musze rezygnowac :kwasny: ?

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: spalamy tłuszcz

aha o tym cla nie wiedzialem...

w FAQ jest o nim obszerny artykul, jesli jestes zainteresowany mozesz przeczytac. ale na efekty czekac trzeba nic nie zadziala od razu

mysle tez ze dalbym rade pbiegac 3 razy w tygodniu

3x wystarczy, ale aeroby to nie koniecznie bieganie bo te naleza do najtrudniejszych by sie do tego zmusic.

z diety na mase tez musze rezygnowac

tak, musi odjac troszke ww i t a wrzucic wiecej bialka
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


zrebak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: spalamy tłuszcz
jesli chcesz zrobic taka mala rzezbe tylko, to poprostu mniej jedz i biegaj zamiast chodzic na silke. no. ewentualnie mozesz troche pomacahc od czasu do czasu zeby meisni nie stracic.
  • 0

GośćGuest_Łukaszek_*

Guest_Łukaszek_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: spalamy tłuszcz
kuuurde...
a jakbym na silke chodzil jadl w miare normalnie ale nieco mniej no i biegal w dni nietreningowe???
no i podajcie jakis dobry spalacz bo kolega prosil... nade mna jeszcze pomyslimy :P

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: spalamy tłuszcz
temat spalaczy jest bardzo czesto walkowany co tu duzo pisac...zalezy od pieniedzy jesli ma w granicach 150 zl niech kupuje spalacze z usa, jesli ma te marne 50 zl to nie pozostanie mu nic niz nasze wynalazki tfb czy tse
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


zrebak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: spalamy tłuszcz
chcesz jesc w miare normalnie by nie stracic miesni, a biegac by stracic tluszcz.....

hmm, no ale i tak nawet jesli zredkujesz jedzniee to i tak najpierw poleci ci energia z tluszczu wiec nie martw sie az tak o miesnie ;] mozesz jesc troche mniej.
  • 0

GośćGuest_Łukaszek_*

Guest_Łukaszek_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: spalamy tłuszcz
no true... w koncu zapas energii tluszcz...
ogolnie bede jadl ciemne pieczywo itd jednak przed silownia duzo ww a na silce carbo bedzie git :P ?

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: spalamy tłuszcz
Łukaszek, przed silownia polecam ci ryz brazowy bo ma mniejsze ig, po treningu bialy to taka mala wzmianka o ww przed silownia o ktorych wspomniales :)
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


GośćGuest_Łukaszek_*

Guest_Łukaszek_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: spalamy tłuszcz
a taka sprawa techniczna.. z czym to moge jesc :kwasny: ? bo kiedys sie przymierzalem do ryzu z wazywami ale ohydny wyszedl..

Szybki1418048776
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z zza rzeki
  • Zainteresowania:płeć przeciwna

Napisano Ponad rok temu

Re: spalamy tłuszcz
sam ryz niemoglbys? albo carbo przed i po treningu walnij tez dobrze bedzie na treningu styknie niezawodna super woda niegazowana
  • 0
Cel: waga 80-85kg :D

mlodyszyna
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: spalamy tłuszcz
Jednego nie rozumiem ! w opisie masz masa, dieta tez na mase , a robić chcesz aeroby i chudnąć ? Kurcze tak na chłopski rozum , to albo sie jest na masie albo redukcji ? najlepiej w kolejności , a nie oba na raz :) Był jeden ciekawy artykuł, że nie da sie przybrać na samej masie mięśniowej bez przybierania faciku (znaczy są wyjątki ale to rzadkość). Wiec warto określić sobie cel i po kolei do niego dążyć. Pozdrawiam
  • 0

GuZu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2691 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Piła
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: spalamy tłuszcz

z czym to moge jesc :kwasny: ? bo kiedys sie przymierzalem do ryzu z wazywami ale ohydny wyszedl..

mi zajebiscie smakuje jak troszke masla wrzuce i podgrzeje albo od razu do goracego ryzu dasz.. i sobie wymieszaj.. pychota.. jak se tak zrobilem to obiadki z przedszkola m isie przypomnialy :rotfl: :rotfl: :hyhy:
  • 0
Everybody wants to be a bodybuilder but nobody wants to lift so heavy ass weights

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: spalamy tłuszcz
ryz z jogurtem polecam lub sosem :)
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


BUZZER
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: spalamy tłuszcz
ja też szamam z jogurtem lub sosoem, a jeszcze ciekawa opcja jest jak nie masz żadnej zupki to kupujesz gorące kubki(pomidorówy najlepiej) i masz giecik potrawkę ;)
  • 0

MisHa1418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 884 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: spalamy tłuszcz
te wysztkie winary w 5 minut to niezle shity, ja to nie tykam tego wogole, w smaku tez bez rewelacji
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024