Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kondycja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

Kubix Powraca
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kondycja
Thx za odpowiedź!!!!:dance6:)) A jeszcze jedno pytaneczko: bo na planie ze strony A6W pisze żeby już 2 dnia robić dwie serie i zrobiłem ale dzisiaj coś brzuch nie domaga bo trochę boli i wogóle jakos apetytu nie mam;/ Więc co mam zrobić.... powoli zaczynac od jednej serii i powoli cykle dodawać czy cus innego:P
  • 0

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kondycja

Thx za odpowiedź!!!!:dance6:)) A jeszcze jedno pytaneczko: bo na planie ze strony A6W pisze żeby już 2 dnia robić dwie serie i zrobiłem ale dzisiaj coś brzuch nie domaga bo trochę boli i wogóle jakos apetytu nie mam;/ Więc co mam zrobić.... powoli zaczynac od jednej serii i powoli cykle dodawać czy cus innego:P


jak troche boli to dobrze a jak mocno to nienajlepiej. ja polecam masaz a po trningu prysznic chlodna woda.
  • 0

Kubix Powraca
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kondycja
Thx za odp:) A takie pytanko bardziej medyczne. Dosyć często jak przekrzywie się do tyłu to strzelają mi kości w kregosłupie i karku:P

I tu moje pytania: czym może to byc spowodowane
I czy może to zaszkodzić zdrowiu??:dance6:

Pozdro!!!
  • 0

VanDamme

    Doradca

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1982 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Płd. Wlkp.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:V
  • Wzrost [cm]:A
  • Biceps [cm] :N
  • Klatka piersiowa [cm]:---
  • Pas [cm]:D
  • Udo [cm]:A
  • Przysiad [kg]:M
  • Wyciskanie [kg]:M
  • Martwy ciąg [kg]:E

Napisano Ponad rok temu

Re: Kondycja

Thx za odp:) A takie pytanko bardziej medyczne. Dosyć często jak przekrzywie się do tyłu to strzelają mi kości w kregosłupie i karku:P

I tu moje pytania: czym może to byc spowodowane
I czy może to zaszkodzić zdrowiu??:dance6:

Pozdro!!!



jak sie gwaltownie kladziesz na podloge ?? z siadu do lezenia ??
  • 0

WTF ?

Dołączona grafika


Kubix Powraca
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kondycja
Nie do końca jak np. przecvhylam tułow do tyłu albo jak sie rozciągam albo nawet jak lekko na krześle się posune to mi kosci strzelają;/
  • 0

Kubix Powraca
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kondycja
A i jeszcze jedno co do A6W... narazie jestem na 5 dniu i jakoś chyba więcej nie pociągne:P:( Mam taki plan zeby zostac na 5 dniu i dołozyc brzuszki, a jak będę się czuł na siłach do pójdę dalej... Aha i czy jak chcesz trochę mięsni na brzuszku pokazać to dieta jest konieczna czy nie:P:(???
  • 0

miko39
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1096 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Wlkp
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:178
  • Biceps [cm] :39
  • Klatka piersiowa [cm]:115
  • Udo [cm]:64
  • Przysiad [kg]:100 5x5 na klatce
  • Wyciskanie [kg]:110
  • Martwy ciąg [kg]:160
  • Waga [kg]:80

Napisano Ponad rok temu

Re: Kondycja

A i jeszcze jedno co do A6W... narazie jestem na 5 dniu i jakoś chyba więcej nie pociągne:P:( Mam taki plan zeby zostac na 5 dniu i dołozyc brzuszki, a jak będę się czuł na siłach do pójdę dalej... Aha i czy jak chcesz trochę mięsni na brzuszku pokazać to dieta jest konieczna czy nie:P:(???

Pewnie że dieta jest potrzebna :dance6:
A co do a6w to ja dojechałem do 18dnia i było widac zmiany,ale nie zawsze mi psaowało ćwiczyc i odpuściłem
  • 0
"Niemożliwe nie istnieje,to tylko puste słowo..."

Kubix Powraca
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kondycja
No dobra wszystko fajnie;) Ale chodzi mi o to czy że tak powiem cud A6W polega na samych ćwiczeniach czy na tym ze juz drugiego dnia robi sie 2 serie a chyba 7 juz 3....;/ Czy poprostu moge sobie sam rozkładać:dance6:!!
  • 0

miko39
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1096 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Wlkp
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:178
  • Biceps [cm] :39
  • Klatka piersiowa [cm]:115
  • Udo [cm]:64
  • Przysiad [kg]:100 5x5 na klatce
  • Wyciskanie [kg]:110
  • Martwy ciąg [kg]:160
  • Waga [kg]:80

Napisano Ponad rok temu

Re: Kondycja

No dobra wszystko fajnie;) Ale chodzi mi o to czy że tak powiem cud A6W polega na samych ćwiczeniach czy na tym ze juz drugiego dnia robi sie 2 serie a chyba 7 juz 3....;/ Czy poprostu moge sobie sam rozkładać:dance6:!!

Możesz sobie inaczej poukładać,ale nie bedzie wtedy juz takiego efektu
  • 0
"Niemożliwe nie istnieje,to tylko puste słowo..."

Kubix Powraca
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kondycja
Ale chodzi Ci o efekt samych mięsni czy tylko czasu w jakim się wyrobia?? A i odpowiedzcie mi na te pytanie z tym strzelaniem kości w kręgosłupie.. Czy to normalnie czy nie!!??
  • 0

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kondycja

Ale chodzi Ci o efekt samych mięsni czy tylko czasu w jakim się wyrobia?? A i odpowiedzcie mi na te pytanie z tym strzelaniem kości w kręgosłupie.. Czy to normalnie czy nie!!??


to normalne ze kosci strzelaja w stawach (jesli o takie strzelanie Ci chodzi). Jesli nie czujesz bólu to chyba jest dobrze. zapytaj w dziale zdrowie i medycyna tam moze Ci wiecej powiedza na ten temat.
  • 0

Kubix Powraca 2
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kondycja
Siemka mam pytanko;) Czy na mięśnie grzbietu wystarczą same ćwiczenia Szrugsy i jeszcze jedno ćwiczenie ale nie znam nazwy więc je opisze: Daję hantel nad głowę, trzymam go obiema rękami i przesuwam go do tyłu za głowę aby dotknął pleców i znowu nad głowę i tak 2x10 bo potem trochę ścięgna w rękach bolą a nie wiem czemu;/ Tak więc czy to wystarczy bo z podciąganiem są lekkie problemy....:dance6:
  • 0

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kondycja

Siemka mam pytanko;) Czy na mięśnie grzbietu wystarczą same ćwiczenia Szrugsy i jeszcze jedno ćwiczenie ale nie znam nazwy więc je opisze: Daję hantel nad głowę, trzymam go obiema rękami i przesuwam go do tyłu za głowę aby dotknął pleców i znowu nad głowę i tak 2x10 bo potem trochę ścięgna w rękach bolą a nie wiem czemu;/ Tak więc czy to wystarczy bo z podciąganiem są lekkie problemy....:nabita:


najlepsze cwiczenie na miesnie grzbietu to podciaganie na drazku. mozesz podciagac sie na wiele sposobow;
:dance: w szerokim uchwycie
:D w waskim uchwycie
:D nad chwytem
:D podchwytem
szrugsy to cwiczenie na kaptury. a to drugie to na tricepsa :dance6:
  • 0

Kubix Powraca 2
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kondycja
Aha:D No spróbuje z tym drążkiem:D Zobaczymy:D Thx za odp:) Na Janu zawsze mozna liczyć!!!:dance6:
  • 0

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kondycja

Aha:D No spróbuje z tym drążkiem:D Zobaczymy:D Thx za odp:) Na Janu zawsze mozna liczyć!!!:dance6:

DAMY RADE :nabita: :dance:
  • 0

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: Kondycja
Drążek to jedno z podstawowych ćwiczeń na plecy.Elegancko poprawia szerokość :dance6: oraz koryguje kręgosłup.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024