Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pomocy...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

Rivanol
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Pomocy...
No więc witam wszystkich, nie wiem czy w dobrym temacie napisałem, ale ok.

Mam 15 lat, 175cm, 50 kg. Ćwiczę w domu codziennie(tzn. oprocz soboty) tymi przyrządami : [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] + drążek

Najpierw jade ekspanderem (gumami) 3 serie po 8 powtórzeń ( rozciągam z przodu 8 razy w seri i z tyłu siebie tez 8 razy), potem(nie wiem jak to się nazywa) przyrządem w który wkładam nogi i ciągnę liny do góry też 3x8, potem przyrządem do ćwiczenia rąk (ściskami) 3x8, potem robię uchwytami do pompek ćwiczenie na biceps również 3x8, giętą hantlą nie ćwiczę. Aha no i w czasie między innymi ćwiczeniami robię po 10 pompek oraz podciągam się na drążku po 3 razy. Czyli razem pompek wychodzi 5x10, a podciągnięc 5x3.

Stąd moje pytanie czy dobrze wszystko robię, może byście coś zmienili? Aha no i czy mogę ćwiczyć takimi przyrządami, żeby jeszcze rosnąć?

Proszę też o radę co jeść, aby przybrać na masie, ponieważ wydaje mi sie, że jestem za chudy.

Z góry dzieki za odp i pozdro :)
  • 0

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy...

No więc witam wszystkich, nie wiem czy w dobrym temacie napisałem, ale ok.

Mam 15 lat, 175cm, 50 kg. Ćwiczę w domu codziennie(tzn. oprocz soboty) tymi przyrządami : [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] + drążek

Najpierw jade ekspanderem (gumami) 3 serie po 8 powtórzeń ( rozciągam z przodu 8 razy w seri i z tyłu siebie tez 8 razy), potem(nie wiem jak to się nazywa) przyrządem w który wkładam nogi i ciągnę liny do góry też 3x8, potem przyrządem do ćwiczenia rąk (ściskami) 3x8, potem robię uchwytami do pompek ćwiczenie na biceps również 3x8, giętą hantlą nie ćwiczę. Aha no i w czasie między innymi ćwiczeniami robię po 10 pompek oraz podciągam się na drążku po 3 razy. Czyli razem pompek wychodzi 5x10, a podciągnięc 5x3.

Stąd moje pytanie czy dobrze wszystko robię, może byście coś zmienili? Aha no i czy mogę ćwiczyć takimi przyrządami, żeby jeszcze rosnąć?

Proszę też o radę co jeść, aby przybrać na masie, ponieważ wydaje mi sie, że jestem za chudy.

Z góry dzieki za odp i pozdro :)


:) Ja proponowal bym Ci normalny sprzet typu sztanga laweczka hantle itd
:D Dziwny ten twoj trning . te rozciaganie gum wydaje mi sie... nic specjalego. ale pompki to dobre cwiczenie jak na poczatek.
:D zrob sobie diete(w dziale dieta znajdziesz potrzebne informacje :D
:D na mase jak sama nazwa wskazuje niezbedny jes trenig masowy. karzda partie miesni najlepiej cwiczyc raz w tygodniu i co jakisz czas dodawac ciezaru.
  • 0

Rivanol
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy...

:) Ja proponowal bym Ci normalny sprzet typu sztanga laweczka hantle itd


No tak, ale ja nie moge jeszcze "takiego" treningu rozpocząc bo moja mama pytała się tam jakiemuś lekarzowi i ponoć się nie rośnie wiec klapa. A tak wogóle to jak to jest z tym wzrostem?

:) Dziwny ten twoj trning . te rozciaganie gum wydaje mi sie... nic specjalego. ale pompki to dobre cwiczenie jak na poczatek.



No więc dlatego poprosiłem was o radę :D

:D zrob sobie diete(w dziale dieta znajdziesz potrzebne informacje :D



Czyli nici z diety?

No i co mam robić? Zaproponujecie mi jakiś trening z moim sprzętem?
  • 0

HeX-
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy...
[quote name='Rivanol' date='19.11.2008 - 16:45 ' post='31221']
No tak, ale ja nie moge jeszcze "takiego" treningu rozpocząc bo moja mama pytała się tam jakiemuś lekarzowi i ponoć się nie rośnie wiec klapa. A tak wogóle to jak to jest z tym wzrostem?


Rośnie się tylko wolniej :)
  • 0

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy...

No tak, ale ja nie moge jeszcze "takiego" treningu rozpocząc bo moja mama pytała się tam jakiemuś lekarzowi i ponoć się nie rośnie wiec klapa. A tak wogóle to jak to jest z tym wzrostem?



No więc dlatego poprosiłem was o radę :)



Czyli nici z diety?

No i co mam robić? Zaproponujecie mi jakiś trening z moim sprzętem?

:D Arnold zaczynal cwiczyc w wieku 16 lat i jest wysoki.
:D ja z takim sprzetem nie wiele mialem doczynienia. ten twoj plan mozna potraktowac jako ogolnorozwojowke(powinien trwac okolo 6 tygodni i profesjonalnie wyglada troche inaczej niz twoj) potem przychodzi czas na "plan na mase" czyli cwiczy sie 3 lub 4 razy w tygodniu laczy sie dwie partie miesni w jeden dzien tak ze jedna partia danego miesnia jest cwiczona nie czesciej niz raz na tydzien np.
PONIEDZIALEK
klatka, triceps
SRODA
plecy biceps
PIATEK
nogi ,barki
po karzdym treningu mozesz cwiczyc brzuch
robi sie 3 lub 4 serie po 12,10,8,6 powtorzen(okolo)-na karzdy miesien i co jakis czas zwieksza sie ciezar np co tydzien albo co dwa. Ale nie wiem jak na tych gumach zwiekszysz ciezar, moze poprostu dolozysz jedna gume wiecej. przy podciaganiu mozesz sobie cos uwiesic. przy pompkach tez sie mozesz obciazac. jak ktos cwiczyl na takim sprzecie to niech Ci doradzi cos wiecej...
:D co do diety jedz duzo bialka wogole duzo jedz i weglowodanow duzo. bialka powinno wychodzic Ci okolo 2,5 a nawet 3 grama na kilogram ciala-dziennie. weglowodanow jeszcze wiecej. :)
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024