Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kondycja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

Kubix Powraca
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Kondycja
Witam!
Mam takie pytanie... ćwiczę od około 3 miesięcy: niektóre ćwiczonka z treningu domatora, kilka z hantlami no i do tego rowerek i 2 ćwiczenia na brzuch...

I tu moje pytania: 1.co najlepiej wpływa na kondycję...? Rower czy bieganie... sądzę iż to prawie to samo lecz wole wiedzieć
2. Czy jeśli ćwiczę 6 Weidera a do tego brzuszki to czy jedno drugiego że tak powiem nie zakłuca??
3.Czy w wieku 14 lat powinieniem ćwiczyć mięśnie grzbietowe czy też nie??

Z góry thx za odp....:)
  • 0

pirat
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
5
Neutralna
  • Lokalizacja:Cze-wa
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:24
  • Wzrost [cm]:180
  • Biceps [cm] :41
  • Przysiad [kg]:130x6
  • Wyciskanie [kg]:135
  • Martwy ciąg [kg]:150x2
  • Waga [kg]:90

Napisano Ponad rok temu

Re: Kondycja
1. biegi pod gorke i z gorki, plywanie
2. bez sensu, rob a6w
3. czemu nie? :)
  • 0
Sukces leży w nastawieniu.

Kubix Powraca
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kondycja
Thx za odpowiedź:) Wolałem się upewnić:)...

A jeśli mam jedną hantlę 5.5kg i ma po bokach wystarczająco duzo miejsca to moe jej uzywać jako sztangi??:D Np. podnoszenie od miednicy do klaty stojąc....
  • 0

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kondycja

Thx za odpowiedź:) Wolałem się upewnić:)...

A jeśli mam jedną hantlę 5.5kg i ma po bokach wystarczająco duzo miejsca to moe jej uzywać jako sztangi??:D Np. podnoszenie od miednicy do klaty stojąc....


jak nie zrobisz sobie krzywdy. a to cwiczenie co chcesz robic to cwiczenie na barki i kaptury jak dobrze zrozumialem :!:
  • 0

Kubix Powraca
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kondycja
A jeszcze jedno pytanko: od ilui seri mogę zacząc A6W?? ja sądzę że 4 serie na dzień wystarczą i codziennie będę dokładał jedno ćwicznie ( ćwiczenie nie serie)?

Jest to trening domowy więc chcę dotrenować większość partii mięśniowych:D:P
  • 0

Kubix Powraca
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kondycja
Czekam na odpowiedź!!!
A jak już ktoś będzie odpowiadał to jeszcze jedno to mój dzienny trening domowy:
Pompki:
półpompki 10x2
pompki z oparciem rąk o ścianę, schody i z oparciem nóg o krzesło... serii nie podaje:P

Kilka ćwiczeń z hantlami z 2,3 takie podstawowe na głowne partie mięśni

Nogi:
mechaniczny rower 3x10min
przysiady 3x20
i na dworze częste bieganiny z psem:P

Brzuch:
4 x A6W

Po prostu chcę najbardziej wzmocnić nogi bo ręcę mam dosyć silne...
Jest to tening domowy do tych co się nie pokapowali:D

Napiszcie mi co jeszcze moge dołozyć tylko nie jakieś wyszukane ćwiczenia tylko podstawa!!!
  • 0

GrZeGoRz9876
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kondycja
na kondycję przede wszystkim bieganie :)
  • 0
Waga: 68
wzrost: 178

kark: 43,5
Klatka: 107
talia: 74
Ramię: 34
przedramię: 30
talia: 75
biodra: 88
udo: 54
łydka: 37,5

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kondycja

A jeszcze jedno pytanko: od ilui seri mogę zacząc A6W?? ja sądzę że 4 serie na dzień wystarczą i codziennie będę dokładał jedno ćwicznie ( ćwiczenie nie serie)?

Jest to trening domowy więc chcę dotrenować większość partii mięśniowych:D:P


:) zazwyczaj A6W zaczyna sie od jednej seri i po 6 powturzen kazdego cwiczenia, drugi i trzeci dzien to juz dwie serie itd. Czesto nie przekracza sie nawet trzech seri, :) :D
:D Do planu mozesz dolozyc podciaganie na drazku dla zmocnienia plecow
  • 0

Kubix Powraca
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kondycja
Dzięki wielkie za odpowiedź:)
A tak przyokazji: Czy dobrze jeśli bedę miał na dzień jeden podstawowy trening a do tego (jeśli będę miał siłe:P) np. kilka pompek lub jedna seria A6W.. Tak do pobudzenia mięśni:D Co o tym sądzicie?? Czy przyśpieszy to wzrost mięśni?

I jeszcze jedno: co sądzicie o tym treningu na mięśnie brzucha [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]. Czy nie wydają się lepsze od A6W?:D:):D
  • 0

pirat
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
5
Neutralna
  • Lokalizacja:Cze-wa
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:24
  • Wzrost [cm]:180
  • Biceps [cm] :41
  • Przysiad [kg]:130x6
  • Wyciskanie [kg]:135
  • Martwy ciąg [kg]:150x2
  • Waga [kg]:90

Napisano Ponad rok temu

Re: Kondycja

Dzięki wielkie za odpowiedź:)
A tak przyokazji: Czy dobrze jeśli bedę miał na dzień jeden podstawowy trening a do tego (jeśli będę miał siłe:P) np. kilka pompek lub jedna seria A6W.. Tak do pobudzenia mięśni:D Co o tym sądzicie?? Czy przyśpieszy to wzrost mięśni?

nie przyspieszy, miesnie musza odpoczywac.
  • 0
Sukces leży w nastawieniu.

Kubix Powraca
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kondycja
Pirat dzięki za pomoc:)

A właśnie "Janu" oprócz drążka masz jakieś zastrzeżenie jeszcze do mojego planu czy nie:D Zaniedługo kupie sobie worek bokserski bo mam ochotę troche poboksować a słyszałem że to bardzo pomaga na biceps, triceps i spalanie tkanki tłuszczowej. A co do drążka to podciągam się ,ale tylko kilka razy bo mam jako tako słabo rozwinięte mięśnie klatki piersiowej i po mocniejszym treningu na partie w okolicach klaty jestem że tak powiem trochę zabardzo porozciągany ( właśnie od tego robie duzo pompek):)
  • 0

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kondycja

Pirat dzięki za pomoc:)

A właśnie "Janu" oprócz drążka masz jakieś zastrzeżenie jeszcze do mojego planu czy nie:D Zaniedługo kupie sobie worek bokserski bo mam ochotę troche poboksować a słyszałem że to bardzo pomaga na biceps, triceps i spalanie tkanki tłuszczowej. A co do drążka to podciągam się ,ale tylko kilka razy bo mam jako tako słabo rozwinięte mięśnie klatki piersiowej i po mocniejszym treningu na partie w okolicach klaty jestem że tak powiem trochę zabardzo porozciągany ( właśnie od tego robie duzo pompek):)


masy to Ty nie zrobisz tak cwiczac ale polepszysz kondycje-jak najbardziej. rzezba tez Ci sie poorawi i pokarze sie jakis zarys miesni. jestes jeszcze mlody wiec masz jeszcze czas. jak za jakis czas bedziesz czul sie na silach i nie minie Ci zapal to polecam trening na mase ale za tym idzie kupno nowege sprzetu, moze profesjonalna silownia??? :) narazie cwicz jako domator,poprawiaj kondycje przyzwyczajaj miesnie do tego co czeka je w przyszlosci. :D POZDRAWIAM :D
  • 0

Kubix Powraca
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kondycja
Dzięki janu za odpowiedź!!!:) Będę ćwiczył :D a tak za 3 może 4 miechy ide już na porzomny trenining:P:D :D Najbardziej mi zalezy na mięśniach nóg bo ćwicząć na biceps trochę je zaniedbałem a teraz żałuje::) ale BĘDZIE LEPIEJ:) Pozdrawiam!!
  • 0

Kubix Powraca
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kondycja
A i jeszcze jedno mi się przypomniało: bo mówicie że najlepsze na kondyche jest bieganie, ale taki mechaniczny rower też ja poprawia na dosyć wysokich obrotach!:)??? Bo biegać będę ale codziennie się nie wyrobie więc pozostaje rower:)
  • 0

Kubix Powraca
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kondycja
Heh jak zwykle kolejne pytaneczko:D:P

Czy lepiej ćwiczyć jedną partię mięśni na raz czy z przerwami np. ćwiczenie z hantlami i cwiczenie na brzuch, cwiczenie z hantlami i cwiczenie na nogi itp. Czy lepiej wszystkie ćwiczenia na mięśnie bicepsa na raz?? i oczywiście brzuchai nóg:D
  • 0

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kondycja

Heh jak zwykle kolejne pytaneczko:D:P

Czy lepiej ćwiczyć jedną partię mięśni na raz czy z przerwami np. ćwiczenie z hantlami i cwiczenie na brzuch, cwiczenie z hantlami i cwiczenie na nogi itp. Czy lepiej wszystkie ćwiczenia na mięśnie bicepsa na raz?? i oczywiście brzuchai nóg:D


lepiej ciwicz kilka cwiczen podrzad na jedna partie miesni. zaczynaj cwiczyc od wiekszych parti np od nog. cwiczenia na male partie typu biceps zostawiaj na koniec.
  • 0

Kubix Powraca
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kondycja
Pytaneczko:P

Czy jeśli przy A6W chcę wyrobić mięśnie to muszę mieć dięte wysokobiałkową?? Bo tak czytałem...;/

I przy wzroscie 175 i wadze 68 po jakim czasie zobacze choć mały zarys mięśni na brzuchu jeśli tak za tydzień zaczął bym dodawać cykle regularnie?? Sądzę że gdzieś po 2 miechach:P
  • 0

Kubix Powraca
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kondycja
A i czy A6W rozwija także mięśnie skośne brzucha?
  • 0

VanDamme

    Doradca

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1982 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Płd. Wlkp.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:V
  • Wzrost [cm]:A
  • Biceps [cm] :N
  • Klatka piersiowa [cm]:---
  • Pas [cm]:D
  • Udo [cm]:A
  • Przysiad [kg]:M
  • Wyciskanie [kg]:M
  • Martwy ciąg [kg]:E

Napisano Ponad rok temu

Re: Kondycja

A i czy A6W rozwija także mięśnie skośne brzucha?



walnij sobie do tego brzucszkow serie i bedziesz mial najlepsze cwiczenia na proste i skosne brzucha, brzuchki - spiecia brzucha - 2 sekundy
  • 0

WTF ?

Dołączona grafika


janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kondycja

Pytaneczko:P

Czy jeśli przy A6W chcę wyrobić mięśnie to muszę mieć dięte wysokobiałkową?? Bo tak czytałem...;/

I przy wzroscie 175 i wadze 68 po jakim czasie zobacze choć mały zarys mięśni na brzuchu jeśli tak za tydzień zaczął bym dodawać cykle regularnie?? Sądzę że gdzieś po 2 miechach:P


:dance6: dieta jak najbardziej
:nabita: to kiedy wyrzezbi sie brzuch zalezy od wielu czynnikow np. ile tkanki tluszczowej znajduje sie na brzuchu, od predyspozycji, od jakosci diety itd.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024